MS žen a juniorů 2017

Pořadí zápasů
Výsledky – ženy
Výsledky – junioři
Online přenosy


Termín

17. - 19. listopadu 2017

Místo konání

Sportovní centrum Nymburk

Sportovní 1801/2
288 02 Nymburk (mapy.cz)

Divácká kapacita: 1 200 diváků


Vstupenky

Prodej a distribuci vstupenek zajišťuje přímo Výkonný výbor ČNS zastoupený viceprezidentem ČNS a členem organizačního výboru MS Ing. Petrem Jahodou jakožto odpovědnou a kontaktní osobou (+420 603 808 048, p.jahoda@nohejbal.org).


Základní informace:

Zakoupená vstupenka platí pro všechny 3 hrací dny šampionátu.

Cena za vstupenky je určena jednotně bez ohledu, zda bude vstupenka využita na všechny hrací dny nebo jen např. pro program pouze jednoho hracího dne. Vstupenka je přenosná, to znamená každý jednotlivý hrací den ji může využit ke vstupu jiná osoba, která ji na vstupu předloží. Vstupenka bude moci být využita k opakovanému vstupu do haly.

Vstupenky je možné objednat a zaplatit s předstihem za zvýhodněnou cenu nebo je zakoupit na pokladně přímo na místě za základní cenu.

POZOR! Předprodej vstupenek byl již ukončen! Zbývající vstupenky bude možné zakoupit na pokladně přímo na místě za základní cenu.


Ceny vstupenek:

1) Základní vstupné zakoupené přímo na místě:

250,-Kč

senioři starší 65 let 125 Kč

2) Zvýhodněné předobjednané vstupenky (prodej zvýhodněných vstupenek byl již ukončen):

200 Kč

senioři starší 65 let 100 Kč

děti do 120 cm a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P vstup zdarma.


Vstupenky budou prodávány do konkrétních sektorů bez rozlišení řady či sedadla. Rozmístění sektorů a jejich označení naleznete v připojeném plánku haly. 

K prodeji nebudou uvolněny tyto prostory:

A sektor – bude k dispozici hráčkám, hráčům a dalším přímým účastníkům šampionátu.

E sektor – volné vstupenky pro vybrané členy ČNS. Informace k distribuci těchto volných vstupenek obdrží členové ČNS mailem od Generálního sekretáře ČNS.

VIP sektor – k volnému prodeji nebudou vstupenky na tato místa: řady č. 2 až č. 8 a v nich vždy sedadla č. 1 až č. 8.  Ostatní vstupenky v označeném VIP sektoru jsou k dispozici k prodeji.

Postup pro získání zvýhodněných před objednaných vstupenek:

Předprodej zvýhodněných vstupenek byl již ukončen! Zbývající vstupenky bude možné zakoupit na pokladně přímo na místě za základní cenu.

Řádně objednané a zaplacené vstupenky budou k vyzvednutí u vstupu do haly na označeném místě. Osoba, které bude vstupenky vyzvedávat nahlásí svůj variabilní symbol platby a následně jí budou vstupenky vydány. K vyzvednutí budou vstupenky každý hrací den po dobu otevření haly pro veřejnost. V případě nevyzvednutí zaplacených před objednaných vstupenek nevzniká nárok na vrácení zaplacení částky za vstupenky.

Doprovodné akce

Součástí MS bude i Nohejbalová bitva, tedy souboj výběrů týmů Čech a Moravy. Více o této akci zde.