Reprezentace - junioři

Reprezentační kalendář 2024

Datum Akce Místo konání Sestavy
31. 03. 2024 Turnaj dvojic Jindřichův HradecDvojice 1 - Tolar, Fries
Dvojice 2 - Kalous, Svoboda
09.03 - 10.03.2024 Soustředění Modřice

Reprezentační soustředění U21 - Modřice 09. 03. 2024 – 10. 03. 2024. Příjezd na soustředění je v sobotu 09. 03. 2024 mezi 09:00 – 09:30 hod., soustředění končí v neděli 10. 03. 2024 po společném obědu ve 13:00 hodin. 

Zúčastní se: Svoboda Michael (Městský nohejbalový klub Modřice, z.s.), Dvořák David ( Nohejbal klub Vsetín, z.s.), Gregor Tobiáš (SK Liapor Karlovy Vary, z.s.),  Fries Ondřej (Tělocvičná jednota Sokol Semily), Tolar Lukáš (Tělovýchovná jednota Baník Stříbro, spolek), Čižinský Josef, Ferebauer Adam a Kotyza Lukáš (Tělovýchovná jednota Peklo nad Zdobnicí, z.s.), Seidl Filip a Václav Kalous (TJ Spartak Čelákovice, z.s.)

Omluveni: Zbranek Martin (Nohejbal klub Vsetín, z.s.)

Trenér: Líbal Marek

Asistent: Jahoda Petr

Fyzioterapeut: Fürbacher Jakub 

Hodnocení:  

První kemp reprezentace juniorů pro období 2024-2025 proběhl v Městské hale v Modřicích. Kempu se zúčastnilo 10 hráčů z celkem sedmi klubů. Jeden hráč se z kempu omluvil kvůli zranění.

Soustředění bylo zahájeno v sobotu dopoledne společným meetingem. První tréninková jednotka byla zaměřena na hru dvojic podle mezinárodních pravidel. Během odpoledního meetingu hráči měli možnost rozebrat aspekty vlastní hry z dopoledne a připravit se na odpolední a večerní program. Druhá tréninková jednotka byla rozdělena do dvou částí – testování herních činností a hry trojic. Některé zápasy trojic byly hrány podle mezinárodních pravidel, tedy na jeden dopad míče na zem. Večerní program proběhl v zrcadlovém sálu – hráče nečekal společný program, ale individuální setkání s trenérem a fyzioterapeutem, při němž byla hráčům doporučena cesta pro nadcházející období. Nedělní dopolední tréninková jednotka kombinovala hru jednotlivců, dvojic i trojic.

Kemp ukázal silné stránky jednotlivých hráčů, ale zároveň i herní činnosti a aspekty hry, v nichž hráči mají výrazný prostor pro zlepšení. Během kempu byla hráčům představena vize a plán juniorské reprezentace pro toto období.

Marek Líbal trenér reprezentace juniorů

FotogalerieZDEReprezentační kalendář 2023

Datum Akce Místo konání
11.3. - 12.3.2023 Soustředění Nymburk
27.10. - 29.10.2023 Soustředění Modřice
3.11. - 5.11.2023  Mistroství světa Modřice

10.11.2023

Hodnocení Akce M. Douckem - Z mého pohledu nejlepšíakce za dobu mého působení u reprezentace. Organizačně vše klapalo, jak má a přidala se k tomu nejvyšší kvalita, co se hry týče. Jako každé mistrovství jsme si užili krizové momenty v těžkých zápasech. Začátek šampionátu kluci bojovali zejména s vlastní nervozitou - nikdy není jednoduché potvrzovat roli favorita. Do toho nás potrápila drobná zranění, takže o sestavě bylo jasno až ve čtvrtek, a to ještě s dalším otazníkem u Dana Matury do hry trojic. Z pohledu jednotlivých disciplín bylo naším největším soupeřem Slovensko. To sice mělo v celém šampionátu problém potvrzovat roli favorita v utkáních s papírově slabšími soupeři, kde je až moc svazovala nervozita. Ale v utkáních proti nám s pocitem, že nemají co ztratit, měla jejich hra vysokou úroveň. A to zejména v semifinále dvojic a samozřejmě v utkání dne ve finále singlu. Chtěl bych pochválit všechny kluky za příkladné reprezentování naší země. Opravdu se sešla výborná parta protkaná výraznými individualitami s talentovanými mladíčky. A vše zapadlo do úžasné party kluků, kteří si šli za svým.

Dík patří i realizačnímu týmu, kde měl Petr Lukáš hodně práce. A Petr Jahoda nám byl výbornou spojkou pro tu nejlepší koordinaci mezi organizací turnaje a fungováním týmu.


Sestřih ČT Sport - ZDE

Rozhovor s M. Douckem - ZDE

Rozhovor s F. Hokrem - ZDE

Rozhovor s D. Maturou - ZDE

Rozhovor s L. Tolare - ZDE

Branky body vteřiny - ZDE

Fotogalerie od V. Novotného - ZDE

Fotogalerie od M. Němce - ZDE

Fotogalerie od V. Havelky - ZDE

Fotogalerie od MNK Modřice - 1. den - ZDE / 2. den - ZDE / 3. den - ZDE

Nedělní zápasy ČT sport - ZDE


30. 10. 2023 - Finální nominace na MS U21 v Modřicích.
Nominace: Lukáš Tolar a Filip Hokr (SK Liapor Karlovy Vary z.s.), Daniel Matura, Filip Seidl a Petr Nesládek (TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice, z.s.), Marek Vojtíšek a Ondřej Fries (Tělocvičná jednota Sokol Holice) a Michael Svoboda (Městský nohejbalový klub Modřice, z.s.)

Trenér: Michal Doucek
Vedoucí výpravy: Petr Jahoda

Masér: Petr Lukáš


Reprezentační soustředění U21 27. 10. 2023 - 29. 10. 2023

Lukáš Tolar a Filip Hokr (SK Liapor Karlovy Vary z.s.), Daniel MaturaFilip Seidl, Tomáš Löffelmann a Petr Nesládek (TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice, z.s.), Marek Vojtíšek a Ondřej Fries (Tělocvičná jednota Sokol Holice), David Dvořák (Nohejbal klub Vsetín, z.s.) a Michael Svoboda (Městský nohejbalový klub Modřice, z.s.) 

Trenér: Michal Doucek

Reprezentačního soustředění 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023 ve Sportovním středisku ČUS Nymburk se zúčastní: 

Lukáš Tolar a Filip Hokr (SK Liapor Karlovy Vary z.s.), Daniel Matura, Filip Seidl, Tomáš Löffelmann Petr Nesládek (TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice, z.s.), Marek Vojtíšek (Tělocvičná jednota Sokol Holice), David Dvořák (Nohejbal klub Vsetín, z.s.) a Michael Svoboda (Městský nohejbalový klub Modřice, z.s.)

Hodnocení soustředění M. Douckem: Z mého pohledu herně přesně to, co se v této fázi přípravy dalo očekávat. Individuální kvalita s trochu horší mezihrou. Za velké plus bych vyzdvihl obrovskou chuť všech se předvést a bojovat o nominaci. Z mého pohledu je nyní daleko důležitější než samotná herní kvalita vidět a třídit si v hlavě, jak spolu kluci fungují na hřišti i mimo něj. A i to beru jako další pozitivum tohoto soustředění. 

Foto: ZDE   ZDE   VIDEO
Reprezentační kalendář 2022

Datum Akce Místo konání
18.-20.3.2022 Soustředění Nymburk
19.-21.8.2022 Turnaj singlů a dvojic Maďarsko
10.-11.12.2022 Turnaj Poslední smeč Praha - Pankrác

Širší nominace na rok 2022 - 2023, pozvaní hráči na soustředění v březnu a turnaj v Maďarsku v srpnu 2022 a Poslední smeč

Jméno Klub Nymburk Maďarsko - foto
Poslední smeč
Tolar Lukáš TJ Baník Stříbro ANO NE - zranění ANO
Fries Ondřej TJ Sokol Semily ANO NE
Matura Daniel TJ Spartak Čelákovice ANO NE
Nesládek Petr TJ Spartak Čelákovice ANO NE
Löffelmann Tomáš TJ Spartak Čelákovice ANO NE
Šperlík Jan SK Šacung Benešov ANO NE
Marek Vojtíšek TJ Sokol Holice omluven NE
Veselý Dominik TJ Sokol Holice ANO ANO
Višvader David MNK Modřice ------- ANO - náhradník
Svoboda Michael MNK Modřice NE NE ANO - v neděli
Seidl Filip TJ Spartak Čelákovice ANO NE ANO
Hokr Filip TJ Sokol Horažďovice ANO NE - zranění ANO

Účast na turnaji trojic Poslední smeč 10.-11.12.2022 přislíbili Filip Hokr, Lukáš Tolar a Filip Seidl a trenér Michal Doucek. V případě postupu do nedělního finálového programu je pozván i Michael Svoboda (MNK Modřice) jako čtvrtý hráč (v sobotu se zúčastní MČR jednotlivců dorostu v Č.Budějovicích).

Soustředění REPRE juniorů U21 - zahájení dvouletého cyklu. Účast : hráči Lukáš Tolar (TJ Baník Stříbro), Ondřej Fries (TJ Sokol Semily), Filip Seidl, Daniel Matura, Petr Nesládek, Tomáš Löffelmann (TJ Spartak Čelákovice), Dominik Veselý (TJ Sokol Holice), Filip Hokr (TJ Sokol Horažďovice), trenér Michal Doucek, manažer reprezentace Jiří Šmejkal, vedoucí Vlastimil Pabián.

Fotogalerie  Video

Reprezentační kalendář 2021

Datum Akce Místo konání
24.7.2021 Turnaj ŠACUNG 2021 Osada Šacung, Lensedly
28.-29.8.2021 Soustředění Modřice
17.-19.9.2021 Mistrovství světa Rumunsko, Simleu Silavaniei a Pericei

Nominace na Mistrovství světa juniorů U21 2021

Jméno Klub
Majštiník David TJ Valašské Meziříčí
Bílý Daniel TJ Valašské Meziříčí
Andris Tomáš TJ Valašské Meziříčí
Kalous Zdeněk TJ AVIA Čakovice
Hokr Filip TJ Sokol Horažďovice
Truc Nikolas SK Šacung Benešov
Tolar Lukáš TJ Baník Stříbro

Mistrovství světa juniorů U21 16.-19.9.2021 - Simleu Silvaniei (Rumunsko)

ZLATO VE VŠECH DISCIPLÍNÁCH !!!!!!!!!

Kompletní výsledky na tomto odkazufotogalerie zde.

28.-29.8.2021 soustředění Modřice :

Po skončení MČR trojic mužů - pozvaní hráči z širší nominace 2021, pro soukromé důvody se neúčastní Václav Pohl. Trenéři Michal Doucek a Petr Gulda, za Komisi reprezentace Jiří Šmejkal a Vlastimil Pabián. Soustředění určilo nominaci pro Mistrovství světa juniorů U21 17.-19.9.2021 v Simleu Silvaniei (Rumunsko).

Soustředění  REPRE juniorů U21 30.11.-2.12.2018 v Nymburku


Reprezentační kalendář 2020

Datum Akce Místo konání
8.2.2020 Turnaj HONEMSEM  Přerov
25.7.2020 Turnaj ŠACUNG Osada Šacung
13.-15.11.2020 Reprezentační soustředění Nymburk
12/2020 Turnaj Poslední smeč Praha, Pankrác


Soustředění REPRE  juniorů U21

Soustředění REPRE juniorů U21 15.-17.3.2019 v Nymburce :

Zdeněk Kalous (TJ AVIA Čakovice), Jakub Ftačník , Jan Matkulčík (oba TJ Sokol I Prostějov), Jan Hanus (MNK Modřice), Tomáš Zelba (TJ Sokol Příšovice),  Václav Pohl (TJ Sokol Zbečník). Neúčast David Višváder (dlouhodobé zranění) a Petr Chejn (nemoc). Trenéři Michal Doucek, Jiří Šmejkal.

Soustředění REPRE juniorů U21 8.-10.1102019 v Nymburce :

Zdeněk Kalous (TJ AVIA ČaKOVICE), Jakub Ftačník (TJ Sokol I Prostějov), Daniel Matura (TJ Spartak Čelákovice), Jan Hanus (MNK Modřice), Jan Čech (TJ Slavoj Český Brod), Tomáš Zelba (TJ Sokol Příšovice), Václav Pohl (TJ Sokol Holice, David Višváder (TJ Dynamo České Budějovice), David Majštiník, Daniel Bílý (oba NK CLIMAX Vsetín), Nikolas Truc (SK Šacung Benešov), Petr Chejn (neúčast,nemoc). Trenéři Michal Doucek a Jiří Šmejkal.

Širší nominace pro rok 2020

Jméno Klub
Majštiník David TJ Valašské Meziříčí
Kalous Zdeněk TJ AVIA Čakovice
Matura Daniel TJ Spartak Čelákovice
Čech Jan TJ Slavoj Český Brod
Pohl Václav TJ Sokol Holice
Andris Tomáš

TJ Valašské Meziříčí

Bílý Daniel

TJ Valašské Meziříčí

Ungermann Vilém SK START Praha
Truc Nikolas SK Šacung Benešov
Realizační tým :

Michal Doucek - trenér národního týmu juniorů

Jiří Šmejkal - předseda Komise reprezentace

Vlastimil Pabián - vedoucí družstva

Petr Lukáš - masér

Fotografie ze soustředění 30.11.-2.12.2018 v Nymburku

Fotografie ze soustředění 3.-5.11.2017 v Rumburku