Reprezentace - ženy

Reprezentační kalendář 2023

DatumAkceMísto konání
17.3. - 19.3.2023SoustředěníNymburk
6.10. - 8.10.2023SoustředěníNymburk
27.10. - 29.10.2023Mistroství světaŠvýcarsko, Fribourg


Reprezentační kalendář 2022

DatumAkceMísto konáníFotogalerie
8.-10.4.2022Soustředění Nymburk
15.-19.7.2022Turnaj Esterel CupFrancie - Saint Raphael

Estérel Cup Francie 2022

Časový plán  Pozvánka  Video  Fotogalerie

Nominace : Lenka Cibulková, Veronika Tymichová, Kristýna Plechatá, Aneta Fojtíková, Zuzana Tomšová, trenér Jiří Šmejkal, vedoucí Vlastimil Pabián

Širší nominace reprezentace žen 2022 - pozvané hráčky na soustředění 8.-10.4.2022

JménoKlub
Lenka CibulkováTJ Slavoj Český Brod
Veronika TymichováTJ Slavoj Český Brod
Aneta FojtíkováTJ AVIA Čakovice
Zuzana To mšováDTJ Santoška
Kristýna PlechatáDTJ Santoška
Klára KopeckáDTJ Santoška
Gabriela ZachováSK Šacung Benešov
Iveta VaňátkováTJ Sokol Semily

Fotogalerie  Video

PROMO akce Tenis&Padel klub Písečná, Praha - Trója.

PROMO a předváděcí akci REPRE žen zorganizoval dne 10.5.2022 Jiří Šmejkal za účasti výběru reprezentace žen (Veronika Tymichová, Kristýna Plechata a Aneta Fojtíková) a KOLLER týmu (Jan Koller, fotbalový reprezentační útočník a jeho bratr s 2 syny). Akci komentoval David Kozohorský z redakce ČT SPORT, rozhodčí Víťa Zátka. Ženy vyhrály utkání trojic na 3 dopady celkově 5 : 1, následně byly sehrány ještě 2 sety smíšených trojic.

Fotogalerie Video

Reprezentační kalendář 2021

DatumAkceMísto konáníFotogalerie
16.-19.7.2021Estérel Futnet Cup, FrancieFrancie, Saint Raphael
28.9.2021SoustředěníČeský Brod
8.-10.10.2021Mistrovství světaŠpanělsko, Burriana
5.-7.11.2021Soustředění širšího kádruNymburk
19.-21.11.2021Kemp nadějí a rezervy REPRENymburk

Konečná nominace reprezentace žen pro Mistrovství světa 2021

JménoKlub
Lenka CibulkováTJ Slavoj Český Brod
Veronika TymichováTJ Slavoj Český Brod
Růžena ŘehákováTJ Sokol Vršovice II
Aneta FojtíkováTJ Sokol Vršovice II
Zuzana TomšováDTJ Santoška
Kristýna PlechatáDTJ Santoška

Realizační Tým

Jiří Šmejkal, trenér reprezentace žen

Vlastimil Pabián, vedoucí družstva

Petr Lukáš, masér

Soustředění REPRE žen Nymburk 5.-7.11.2021

Soustředění REPRE žen na závěr úspěšné sezóny - program bude koncipován jako zhodnocení dvouletého období a rozloučení s některými členkami reprezentace žen. Proto jsou pozvány hráčky širšího kádru období 2011-2021.

Lenka Cibulková, Veronika Tymichová, Kateřina Červenková, Jana Sýkorová, Lucie Bálková, Lucie Vokáčová, Martina Chuchlová, Jana Moglichová (TJ Slavoj Český Brod), Růžena Řeháková, Olga Řezáčová, Aneta Fojtíková, Věra Kulhánková (TJ Sokol Vršovice), Kristýna Plechatá, Zuzana Tomšová (DTJ Santoška, Veronika Malátová (TJ Útěchov). Trenér Jiří Šmejkal, masér Petr Lukáš, vedoucí Vlastimil Pabián 

Fotogalerie

Exhibice REPRE ženy Praha Trója 31.8.2021

Exhibice v areálu Tenis a padel klub Písečná, Praha-Trója. REPRE ženy (Aneta Fojtíková, Kristýna Plechatá a Veronika Tymichová) proti bývalým fotbalistům Sparty a reprezentace ČR(Miroslav Baránek, David Bičík a Radek Kováč) s výsledkem 4:0 na sety pro REPRE žen. Ukončení další exhibice pro déšť, po delší přestávce a úpravě kurtu pokračovala exhibice REPRE žen utkáním proti místnímu klubu.

Vynikající prezentace nohejbalu žen.

fotogalerie  videa

Estérel Futnet Cup, Francie, Saint Raphael

Saint Raphael 16.-19.7.2021

Nominace : Lenka Cibulková, Růžena Řeháková, Aneta Fojtíková, Veronika Tymichová, Zuzana Tomšová, Kristýna Plechatá

Trenér Jiří Šmejkal, vedoucí výpravy Vlastimil Pabián

Pozvánka  Časový plán Další informace zde

Soustředění Nymburk 5.-7.4.2019

Soustředění Nymburk 1.-3.11.2019

Soustředění REPRE ženy Nymburk, 31.1.-2.2.2020

Soustředění REPRE ženy 2020

Soustředění 31.1.-2.2.2020 :

Lenka Cibulková, Růžena Řeháková, Aneta Fojtíková, Zuzana Tomšová, Kristýna Plechatá, Klára Kopecká, Veronika Tymichová, Markéta Kulhavá. Trenér Jiří Šmejkal, vedoucí Vlastimil Pabián, zdravotní dozor Petr Lukáš

Soustředění 2.-4.10.2020 Dlouhá Lhota :

Lenka Cibulková, Veronika Tymichová, Jana Möglichová, Kateřina Červenková, Jana Sýkorová, Lucie Bálková, Lucie Vokáčová, Růžena Řeháková, Aneta Fojtíková, Olga Řezáčová, Zuzana Tomšová, Kristýna Plechatá, Martina Chuchlová. Trenér Jiří Šmejkal, vedoucí Vlastimil Pabián.

Reprezentační kalendář 2020

DatumAkceMísto konáníFOTOGALERIEVIDEOGALERIE
31.1. - 2.2. 2020Reprezentační soustředěníNymburkfoto
Video 1 2 3 4 5 6 7
2.-4.10.2020Reprezentační soustředěníDlouhá Lhotafoto
20.-22.11.2020Reprezentační soustředěníNymburk

Širší reprezentace žen pro rok 2020

JménoKlub
Lenka CibulkováTJ Slavoj Český Brod
Jana SýkorováTJ Slavoj Český Brod
Lucie BálkováTJ Slavoj Český Brod
Veronika TymichováTJ Slavoj Český Brod
Aneta FojtíkováTJ Sokol Praha - Vršovice II
Růžena ŘehákováTJ Sokol Praha - Vršovice II
Zuzana TomšováDTJ Santoška
Kristýna PlechatáDTJ Santoška
Klára KopeckáDTJ Santoška
Markéta KulhaváDTJ Santoška

Realizační tým

Jiří Šmejkal - trenér národního týmu žen

Vlastimil Pabián - vedoucí družstva

Petr Lukáš - masér

Švýcarsko 24.-26.května 2019

Na pozvání Švýcarské asociace SAFT odjela výprava reprezentace žen do švýcarského města Fribourg (cca 20 km za Bernem). Kolem 850 km trvala cesta tam z Nymburka více než 12 hodin s malou polední přestávkou na břehu Badensee. 

Ve výpravě byly nakonec jen hráčky Českého Brodu Lenka Cibulková, Lucie Bálková, Martina Chuchlová, Kateřina Červenková a Veronika Tymichová (další družstva žen hrála soutěžní utkání). Kaučem reprezentačního výběr byl Jiří Šmejkal, dále 2 řidiči Vlastimil Pabián a Petr Lukáš (masér).  Ve velmi pěkné hale blízkého městečka Belfaux a na švýcarské poměry před slušnou návštěvou (cca 50 diváků) se nejdříve odehrál společný dopolední trénink a po obědě sehrály ženy svůj přátelský zápas proti repre Švýcarska - výsledek 3:1 pro náš výběr. Singla za nás hrála Lucie a ve 3  setech prohrála s novou nadějí švýcarského týmu. Ve dvojici se střídaly Veronika, Lenka a Lucie, v obou trojicích postupně vystřídaly u Martiny a Kateřiny další naše "hvězdy".  Náročný zájezd, když především dlouhá cesta tam i zpět bez možnosti nějakého odpočinku. Určitě zajímavostí byla páteční společná večeře v komplexu kasina nebo prohlídky zajímavých míst města Fribourg (v dešti). Přesto dobrá parta, starostlivost našich hostitelů a výsledky nám to vše vynahradilo. Švýcarská asociace nám hradila plný pobyt v místě setkání, náš svaz hradil samozřejmě vlastní dopravu.

Fotogalerie


Švýcarsko 13.-15.října 2017
Na pozvání Švýcarské asociace SAFT k 30.výročí založení národní nohejbalové federace odjela malá výprava reprezentace mužů a žen do švýcarského města Saint Maurice (cca 60 km za Lausanne). Kolem 950 km trvala cesta tam autobusem společnosti "Jiří Šmejkal - autodoprava" z Nymburka více než 14,5 hodiny (i v Německu a ve Švýcarsku mají svoji D1). 

Ve výpravě byli nakonec pro 3.utkání semifinále extraligy a 2.utkání baráže (nemohli odcestovat Petr Gulda s Petrem Jahodou a možná jiní hráči), jako repre mužů Jan Vanke (K.Vary), Ondřej Vít (Žatec), Jakub Mrákava a Pavel Kop (Holice). Za ženy se zájezdu zúčastnily naděje ženské reprezentace Veronika Tymichová (Č.Brod), Aneta Fojtíková (Vršovice), Denisa Štenglová a Zuzana Tomšová (Břve). Kaučem obou reprezentačních výběrů byl Jiří Šmejkal, vedoucím výpravy Vlastimil Pabián. 

Ve velmi pěkné hale a na švýcarské poměry před slušnou návštěvou (cca 100 diváků vybaveno hlasitými tleskačkami) se nejdříve odehrál společný dopolední trénink a po obědě sehrály ženy svůj přátelský zápas proti repre Švýcarska - výsledek 4:0 úplně nekoresponduje se skutečným srovnáním sil, ale pro naši reprezentaci ukazuje naději v už připravované generační obměně ženské reprezentace. Singla za nás hrála Aneta Fojtíková a s velkým přehledem vyhrála nad novou nadějí švýcarského týmu. Ve dvojici se střídaly Veronika, Denisa a Aneta, v obou trojicích postupně hrály všechny naše "hvězdičky". 

Stejně jako u žen, muži defilovali slavnostním nástupem s představením aktérů a s hymnami obou zemí. V úvodní i v závěrečné trojici hráli postupně všichni hráči národního týmu, samozřejmě pod taktovkou nahrávače Ondry Víta. V singlu nastoupil náš mistr světa Ondra Vít proti Gillesu Grandjeanovi se kterým úspěšně sehrál utkání v semifinále MS 2016. Ve Švýcarsku za bouřlivé podpory domácích diváků Ondra nakonec prohrál 1:2 na sety. Ani ve dvojicích to nebyla procházka, vítězství ale především holické duo uhrálo v těsných stavech ve dvou setech.  

Náročný zájezd, když především dlouhá cesta tam i zpět bez možnosti nějakého odpočinku nebo i prohlídky zajímavých míst města Saint Maurice - bohužel je to jiné město než bylo předem avizováno, místo St.Moritz jako alpské horské středisko to bylo městečko na druhé straně Alp, ale hlavně o 200 km dál od našich hranic. Přesto dobrá parta, starostlivost našich hostitelů a výsledky nám to vše vynahradilo. Švýcarská asociace nám hradila plný pobyt v místě setkání, náš svaz hradil samozřejmě vlastní dopravu. 

Fotografie a krátká videa zde na odkaze.

Fotogalerie

Další fotografie