Aktualityneděle, 02.10.2022

Superfinále zná své aktéry - informace, vstupenky

Složení superfinálových soupeřů všech tří kategorií je danné. Tak si pojďme shrnout a připomenout kdy, kde a jak se můžeme na co těšit.


neděle, 02.10.2022

Mistrovství světa se přibližuje - rozhovor

...a s ním se kupí reprezentační srazy a soustředění. Jaký je vlastně plán reprezentačního trenéra a co se z příprav hráčů ještě všechno chystá a do začátku listopadu musí stihnout?


neděle, 02.10.2022

Nohejbal má svou síň slávy

Českému nohejbalovému svazu se díky prostorům nákupní galerie Harfa podařilo získat unikátní prostor pro otevření Síně slávy Českého nohejbalu!


pátek, 23.09.2022

Tituly z ženských jednorázovek jsou kompletní

V uplynulém víkendu se zkompletovala série jednorázových akcí v kategorii dospělých. V tomhle konkrétním případě se jednalo o kategorii ženskou a disciplíny dvojkové a trojkové. Celou akci pořadatelsky zaštítila Chotyně.


čtvrtek, 01.09.2022

Čakovice obhájily, ale v jiné sestavě (článek, přenosy, fotky, reportáž)

Poslední srpnová sobota patřila dvojicím. Přesněji Mistrovství republiky v této disciplíně a mužské kategorii.


neděle, 28.08.2022

LETNÍ TURNAJE: Proudy ukončili "letní sezónu"

Ligové soutěže odpočívají, ale někteří hráči nikoliv. Jak by taky mohli, když v letních měsících kromě prázdnin začínají také turnaje, které jsou pro své načasování a lokalitu typické. Řeč je především o turnajích osadních, které každoročně rozjíždí svůj letní seriál a které jsou pro svou tradici a nezaměnitelnou atmosféru vyhledávány velikou skupinou hráčů. Mezi ně se ale daří vklínit i další turnaje, kterých přibývá a které si vydobývají své místo na turnajovém poli. Tento článek přináší souhrn těch nejtradičnějších letních turnajů a bude se pokoušet reflektovat jejich výsledky, případné přenosy, či fotodokumentaci. Zkrátka léto je tady. Tak si pojďme zakopat!


neděle, 21.08.2022

Víkendové tituly a medaile jsou rozdány (výsledky, fotografie, přenosy, záznam ČT)

Ano. To všechno nám nabitý srpnový víkend 20. - 21. 8. dopřál. A nejen to. Druhá mužská nejvyšší soutěž po prázdninové pauze a odpočinku roztočila svá kola paly off.


neděle, 17.07.2022

ESTÉREL FUTNET CUP - 2. ročník - Češi obhájili!

Po úspěchu prvního ročníku v roce 2021 se Saint-Raphaël opět stal na jeden víkend hlavním světovým městem tohoto rychle se rozvíjejícího sportu, a to přímo v centru města na náměstí Place Coullet ve dnech 15.-16. a 17. července 2022! Přidána FOTOGALERIE !!! Viz konec článku.


úterý, 28.06.2022

Kluboví mistři světa 2022

Modřice ovládly světový pohár klubů, když ve finále porazily slovenského mistra z Košic 3:1. Všechny podrobnější informace včetně výsledků naleznete níže v článku.


čtvrtek, 23.06.2022

Základní část extraligy má svého vítěze

Na poslední chvíli se jím stal aktuální mistr ligy z Modřic, který v posledním kole základní části nohejbalové extraligy díky vysoké výhře v tabulce předskočil svého soupeře z loňského superfinále, pražský tým Čakovic.