Aktualitypátek, 19.05.2023

Ženy testují nový formát soutěží

Přesněji ligu žen divize A a divize B. Tento herní systém doufá v určitou regeneraci ženských družstev do takové míry, aby se mohlo co nejdříve vrátit k hernímu formátu let minulých.


úterý, 25.04.2023

Nominace se uzavřely

O tom, kdo si svými výkony vysloužil nominaci na dvou letošních zahraničních akcích, se dočtete na odkazu níže.


úterý, 25.04.2023

REPRE žen si dalo dostaveníčko v Nymburce

V polovině dubna si svou formu na palubovce nymburské haly prověřila ženská nohejbalová reprezentace.


středa, 05.04.2023

Výběrové řízení na hlavního trenéra reprezentace mužů

Výkonný výbor ČNS vyhlašuje výběrové řízení na místo hlavního trenéra pro reprezentační družstvo mužů České republiky.


úterý, 28.03.2023

Zimní pohár žen - Po drtivém finiši slaví celkové vítězství Čakovice

Zimní pohár žen skončil svou štaci dvěma březnovými termíny a něžné nohejbalové pohlaví tak již může netrpělivě nahlížet do hlavní části sezóny.


pondělí, 27.03.2023

Austin Cup obhájily Modřice a sezóna může začít!

Uteklo to jako voda. Poslední ostrou prověrku před zahájením sezony 2023, tedy vsetínský Austin Cup, po roce obhájila modřická sestava Pospíšil, Rosenberk, Višvader a o víkendu již propuknou boje ligové. Děkujeme, že jste s námi "absolvovali" zimní turnajovou přípravu, kterou si můžete připomenout a zrekapitulovat níže, a těšíme se s vámi na viděnou v ligové sezoně 2023.


pondělí, 27.03.2023

Projekt TCM 2023

Český nohejbalový svaz pokračuje v podpoře mládeže


pátek, 24.03.2023

Kempy nadějí - talentované dívky

Na kempu talentovaných dívek se rozhodně neztrácel čas. Nafasovat reprezentačních teplákové soupravy, ubytovat a pod taktovkou trenéra Jiřího Šmejkala a asistentky Veroniky Malátové se šlo hnedka na to. Dívky podaly skvělý výkon a vše plnily svědomitě a tím vytvořily skvělou atmosféru po celou dobu kempu.


pondělí, 20.03.2023

Je to tam! Příběh Botas pokračuje

Ani ne za týden jsme dokázali neuvěřitelné. ⚡ V pondělí večer jsme oznámili, že potřebujeme prodat 8 000 párů, abychom měli dostatek prostředků pro záchranu Botas.


pátek, 03.03.2023

Jiří "Krokodýl" Stojan

Štafeta putuje dál a od jmen mé nohejbalové generace, která se v anketě vyskytovala na jejím počátku, jsme se nyní na delší dobu usadili u generace starší, mě většinou neznámé. Ale je to jedině dobře a byl tovlastně i jakýsi účel této rubriky. Právě i věkem, zkušenostmi a prožitými léty a zážitky si lidé získávají status "osobnosti" a to mi všichni bardi, se kterými mám možnost posledních několik (vlastně již mnoho) rozhovorů dělat, dokonale dokládají. Jirka Kroky rozhodně nebyl výjimkou a potvrdil, jak skvělá doba pro nohejbal a přátelské vazby to tenkrát musela být. A také mě utvrdil v tom, že jet s Jirkou na letní turnaj, musela být opravdu bomba. Ještě že máme tyto vzpomínky. Tak ať si je všichni uchováme...