KNS Zlín

Soutěž mužů 2022

pořadí celek utkání výhry 3b výhry 2b porážky 1b porážky 0b skóre body
1. NO Sokol Prštné 10 6 3 1 0 56:14 25
2. TJ Sokol Bučovice 10 7 1 1 1 53:17 24
3. NK Jiskra Otrokovice 10 5 1 3 1 44:26 20
4. TJ Spartak MSEM Přerov B 10 3 0 1 6 26:44 10
5. NK AUSTIN Vsetín C 10 1 3 1 5 24:46 10
6. KSK Vlčnov 10 0 0 1 9 7:63 1


Rozlosování:

1.kolo 7.5.2022 9:00
1. NK Jiskra Otrokovice × TJ Sokol Bučovice 3:4 7:10 8.10.2022
2. KSK Vlčnov × NO Sokol Prštné 0:7 (1:14) 8.5.2022
3. NK AUSTIN Vsetín C × TJ Spartak MSEM Přerov B 1:6 (4:12)
2.kolo 14.5.2022 9:00
4. TJ Sokol Bučovice × NK AUSTIN Vsetín C 7:0 (14:2)
5. NO Sokol Prštné × NK Jiskra Otrokovice 3:4 (7:8)
6. TJ Spartak MSEM Přerov B × KSK Vlčnov 7:0 (?:?) ?.?.2022
3.kolo 21.5.2022 9:00
7. NK AUSTIN Vsetín C × KSK Vlčnov 6:1 13:3 3.9.2022
8. TJ Sokol Bučovice × NO Sokol Prštné 3:4 7:8
9. NK Jiskra Otrokovice × TJ Spartak MSEM Přerov B 6:1 12:6
4.kolo 28.5.2022 9:00
10. KSK Vlčnov × NK Jiskra Otrokovice 1:6 (4:13)
11. NO Sokol Prštné × NK AUSTIN Vsetín C 6:1 (12:2)
12. TJ Spartak MSEM Přerov B × TJ Sokol Bučovice 1:6 (4:12)
5.kolo 11.6.2022 9:00
13. TJ Sokol Bučovice × KSK Vlčnov 7:0 14:0
14. NK AUSTIN Vsetín C × NK Jiskra Otrokovice 4:3 8:7
15. NO Sokol Prštné × TJ Spartak MSEM Přerov B 7:0 14:3
6.kolo 18.6.2022 9:00
16. TJ Sokol Bučovice × NK Jiskra Otrokovice 6:1 13:4
17. NO Sokol Prštné × KSK Vlčnov7:014:221.9.2022
18. TJ Spartak MSEM Přerov B × NK AUSTIN Vsetín C 3:46:92.10.2022
7.kolo 25.6.2022 9:00
19. NK AUSTIN Vsetín C × TJ Sokol Bučovice 1:62:1224.9.2022
20. NK Jiskra Otrokovice × NO Sokol Prštné 2:5 4:11
21. KSK Vlčnov × TJ Spartak MSEM Přerov B 1:6 (?:?)
8.kolo 3.9.2022 9:00
22. KSK Vlčnov × NK AUSTIN Vsetín C 3:4 8:8 ve Vsetíně
23. NO Sokol Prštné × TJ Sokol Bučovice 6:1 13:5
24. TJ Spartak MSEM Přerov B × NK Jiskra Otrokovice 1:6 5:13
9.kolo 10.9.2022 9:00
25. NK Jiskra Otrokovice × KSK Vlčnov 7:0 14:1
26. NK AUSTIN Vsetín C × NO Sokol Prštné 2:5 4:12?
27. TJ Sokol Bučovice × TJ Spartak MSEM Přerov B 7:0 14:3
10.kolo 17.9.2022 9:00
28. KSK Vlčnov × TJ Sokol Bučovice 1:6 3:13 8.10.2022
29. NK Jiskra Otrokovice × NK AUSTIN Vsetín C 6:1 13:3
30. TJ Spartak MSEM Přerov B × NO Sokol Prštné 1:6 5:13


Soutěž mužů 2021

pořadí celek utkání výhry 3b výhry 2b porážky 1b porážky 0b skóre body
1. NO Sokol Zlín - Prštné 6 2 3 1 0 30:12 13
2. NK CLIMAX Vsetín "C" 6 2 2 2 0 29:13 12
3. NK Jiskra Otrokovice 6 2 1 2 1 22:20 10
4. KSK Vlčnov 6 0 0 1 5 3:39 0 (-1)

Rozlosování:

1. kolo 29.5.2021 9:00
1. NK Jiskra Otrokovice  ×  NO Sokol Zlín - Prštné 1:6 (3:12)
2. KSK Vlčnov  ×  NK CLIMAX Vsetín "C" 0:7 (0:14) kontumace
2. kolo 05.6.2021 9:00
3. NK CLIMAX Vsetín "C"  ×  NK Jiskra Otrokovice 5:2 (12:6) 25.9.2021
4. NO Sokol Zlín - Prštné  ×  KSK Vlčnov 7:0 (14:2)
3. kolo 19.6.2021 9:00
5. KSK Vlčnov  ×  NK Jiskra Otrokovice 1:6 (4:13)
6. NO Sokol Zlín - Prštné  ×  NK CLIMAX Vsetín "C" 4:3 (10:7)
4. kolo 26.6.2021 9:00
7. NK Jiskra Otrokovice  ×  NK CLIMAX Vsetín "C" 4:3 (10:8)
8. KSK Vlčnov  ×  NO Sokol Zlín - Prštné 2:5 (7:11) 6.7.2021
5. kolo 04.9.2021 9:00
9. NO Sokol Zlín - Prštné  ×  NK Jiskra Otrokovice 5:2 (12:8) 7.9.2021
10. NK CLIMAX Vsetín "C"  ×  KSK Vlčnov
7:0 (14:4)
6. kolo 11.9.2021 9:00
11. NK Jiskra Otrokovice  ×  KSK Vlčnov 7:0 (14:3)
12. NK CLIMAX Vsetín "C"  ×  NO Sokol Zlín - Prštné 4:3 (10:7)


Výsledky dřívějších ročníků jsou uvedeny na  starých svazových stránkách.

Aktualizováno:  11.10.2022 6:38