Aktualitypátek, 29.03.2024

Novinka v nohejbalových přenosech a článcích!

Práva na přenosy ligových utkání získává od roku 2024 exkluzivně SportBro TV. Nová platforma by měla nabídnout zase o kousek lepší zážitek pro všechny fanoušky nohejbalu a to hned od prvních ligových kol! Stejně tak, díky zrušení povinnosti zpráv z utkání, nastává změna v množství a obsahu článků z jednotlivých soutěží.


pondělí, 25.03.2024

Sezóna 2024 startuje!

Poslední ostrá prověrka před nadcházející sezónou, tradiční vsetínský Austin Cup, řádně prověřil ryze týmové sestavy ligových oddílů a nový ročník nohejbalových soutěží tak započne již o tomto víkendu. Oslabení hegemona posledních let, mistrovských Modřic, a dva nové kvalitní oddíly v nejvyšší mužské soutěži, slibují vyrovnaný ročník, který bude velice otevřený. Oslovili jsme proto zástupce jednotlivých mužstev a zeptali se na novinky. Někteří byli skoupí na slovo, jiní se rozepsali. Tak jako tak je těsně před začátkem nového ročníku z účastníků nejvyšší soutěže cítit hlad a chuť po nové výzvě stát se oddílovým mistrem.


neděle, 24.03.2024

Poslední ostrá prověrka opět pro Modřice

Zimní turnaje roku 2023 ještě teprve poznávají své vítěze, ale turnaje roku nového, které mají své pevné místo v nohejbalovém kalendáři, o sobě již dávají vědět. Přinášíme vám jejich zatím krátký přehled, který budeme postupně doplňovat o další turnaje, výsledky, přenosy atd.


neděle, 17.03.2024

Pohár mládeže mladších žáků a dorostu - live přenos

Poprvé live na SportBro.TV


pátek, 08.03.2024

Starší žáci odstartovali svoji pohárovou sezonu v Karlových Varech

První letošní oficiální turnaj kategorie staršího žactva se konal první březnovou sobotu v Karlových Varech. O body do Poháru ČNS mládeže na něm bojovalo patnáct sestav z deseti oddílů, šestnáctá přihlášená trojka z Janovic se bohužel omluvila pro zranění. Turnaj se odehrál ve čtyřech skupinách s navazující play off podle nasazení Komise mládeže ČNS.


pátek, 01.03.2024

Školení rozhodčích D v Modřicích ZRUŠENO

Školení rozhodčích dne 9.3. je zrušeno pro malý zájem nových rozhodčích.


pondělí, 26.02.2024

V Poháru mládeže dorostu dvojic dominovaly Modřice

V neděli 25. února se v Městské hale Modřice uskutečnil první z turnajů letošního ročníku Poháru mládeže ČNS 2024. Rozdali si to dorostenci v soutěži dvojic. Na turnaj bylo přihlášeno 31 sestav. A i když se sestavy Pekla D a Modřic C musely pro nemoc, resp. pro zranění odhlásit, i tak se turnaje účastnil rekordní počet 29 týmů.


čtvrtek, 22.02.2024

Ženská repre má nového trenéra!

Výběr nového trenéra nebyla jednoduchá záležitost, tak VV musel pověřit prezidenta ČNS aby se toho ujal on.


sobota, 17.02.2024

Zasedání Rady ČNS 2024

Výkonný výbor svolává radu


sobota, 20.01.2024

Nejlepší hráč sezóny obhájil svůj loňský status

Po 15 letech se vyhlášení ankety Nohejbalista roku dočkalo formálnějšího formátu i prostředí. Pélleova Vila v pražských Dejvicích svým prostředím dodala celé akci punc hodný nejlepším z nejlepších. Speciální ocenění poté získaly také reprezentační výběry Juniorů a žen, když oba v uplynulém roce na světových šampionátech zaznamenaly veliké úspěchy.