Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
 
1
2
3
4
  • Extraliga muži: HOLI - CAKO 14:00h.
  • Extraliga muži: ZATE - MODR 14:00h.
  • Extraliga muži: LIKV - SACU 14:00h.
  • Extraliga muži: VSET - CELA 14:30h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - ZRUC 10:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - VSET "B" 10:00h.
  • 1. liga muži: PROS - PLAZ 14:00h.
  • 2. liga muži "A": LEGE - HRAD 10:00h.
  • 2. liga muži "A": SLAN - LIKV "B" 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PANK - KROM 10:00h.
  • 2. liga muži "B": ZDAR - SOLI 14:00h.
  • 2. liga muži "B": PRER - ZBEC 14:00h.
5
  • 1. liga muži: STAR - CBRO 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - PLBH 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - STRI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - MODR "B" 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": REPO - LIKV 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - PEKL 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CELA - SACU 14:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - SANT 10:00h.
  • 1. liga ženy: VRSO - CELA 15:00h.
6
7
8
9
10
11
  • Extraliga muži: CAKO - LIKV 10:00h.
  • Extraliga muži: SACU - HOLI 14:00h.
  • Extraliga muži: CELA - ZATE 14:30h.
  • Extraliga muži: MODR - VSET 15:00h.
  • 1. liga muži: VSET "B" - MODR "B" 09:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - CAKO "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: PLAZ - STAR 14:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - PROS 14:00h.
12
13
14
15
16
17
18
  • Extraliga muži: HOLI - VSET 14:00h.
  • Extraliga muži: ZATE - CAKO 14:00h.
  • Extraliga muži: LIKV - CELA 14:00h.
  • Extraliga muži: VSET - SACU 14:30h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - CBRO 10:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - PLAZ 10:00h.
  • 1. liga muži: PROS - VSET "B" 14:00h.
  • 2. liga muži "B": PANK - ZDAR 10:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - SOLI 10:30h.
  • 2. liga muži "B": KROM - PRER 13:00h.
  • 2. liga muži "A": RADO - LEGE 14:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - SLAN 14:00h.
19
  • 1. liga muži: STAR - ZRUC 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR "A" - CELA 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - CBUD 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PEKL - PRER 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": STRI - REPO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - ZRUC 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR "B" - HOLI 14:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - CELA 10:00h.
  • 1. liga ženy: VRSO - SANT 15:00h.
20
21
22
23
24
25
  • Extraliga muži: CAKO - VSET 10:00h.
  • Extraliga muži: SACU - ZATE 14:00h.
  • Extraliga muži: CELA - HOLI 14:30h.
  • Extraliga muži: MODR - LIKV 15:00h.
  • 1. liga muži: VSET "B" - CBRO 09:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - PROS 10:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - PLAZ 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - STAR 15:00h.
  • 2. liga muži "A": LEGE - LIKV "B" 10:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - KROM 10:30h.
  • 2. liga muži "B": SOLI - PANK 11:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - RADO 14:00h.
  • 2. liga muži "B": PRER - ZDAR 14:00h.
26
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": REPO - RADO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - STRI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - PLBH 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - MODR "A" 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - SACU 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CELA - PEKL 14:00h.
  • 1. liga ženy: CELA - VRSO 10:00h.
  • 1. liga ženy: SANT - CBRO 10:00h.
27
28
29
30
Aktuální videa