Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
     
  • Extraliga muži: CAKO - CELA 10:00h.
  • Extraliga muži: LIKV - ZATE 14:00h.
  • Extraliga muži: VSET - HOLI 14:30h.
  • Extraliga muži: MODR - SACU 15:00h.
  • 1. liga muži: VSET "B" - PLAZ 09:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - CBRO 10:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - STAR 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - PROS 15:00h.
  • 2. liga muži "A": LIKV "B" - HRAD 10:00h.
  • 2. liga muži "B": SOLI - PRER 11:00h.
  • 2. liga muži "B": KROM - PANK 13:00h.
  • 2. liga muži "B": ZDAR - ZBEC 14:00h.
1
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR "A" - PEKL 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - REPO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - PLBH 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - STRI 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CELA - PRER 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR "B" - PEKL 14:00h.
2
3
4
5
6
7
  • Extraliga muži: LIKV - MODR 14:00h.
  • Extraliga muži: HOLI - CELA 14:00h.
  • Extraliga muži: ZATE - SACU 14:00h.
  • Extraliga muži: VSET - CAKO 14:30h.
  • 1. liga muži: VSET "B" - CAKO "B" 09:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - MODR "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: PLAZ - PROS 14:00h.
  • 2. liga muži "A": LEGE - RADO 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PANK - ZDAR 10:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - SOLI 10:30h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - SLAN 14:00h.
  • 2. liga muži "B": PRER - KROM 14:00h.
8
  • 1. liga muži: STAR - CBRO 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - MODR "A" 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": REPO - PLBH 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - RADO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - LIKV 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - SACU 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - MODR "B" 14:00h.
9
10
11
12
13
14
  • Extraliga muži: CAKO - LIKV 10:00h.
  • Extraliga muži: SACU - HOLI 14:00h.
  • Extraliga muži: CELA - ZATE 14:30h.
  • Extraliga muži: MODR - VSET 15:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - VSET "B" 10:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - PLAZ 14:00h.
  • 1. liga muži: PROS - STAR 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - ZRUC 15:00h.
  • 2. liga muži "A": LIKV "B" - RADO 10:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - PRER 10:30h.
  • 2. liga muži "B": SOLI - PANK 11:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - LEGE 14:00h.
  • 2. liga muži "B": ZDAR - KROM 14:00h.
15
  • 2. liga muži "A": SLAN - LEGE 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR "A" - CELA 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": STRI - REPO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - CBUD 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PEKL - PRER 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR "B" - CELA 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - ZRUC 14:00h.
16
17
18
19
20
21
  • Extraliga muži: HOLI - ZATE 14:00h.
  • Extraliga muži: SACU - CELA 14:00h.
  • Extraliga muži: VSET - LIKV 14:30h.
  • Extraliga muži: MODR - CAKO 15:00h.
  • 1. liga muži: VSET "B" - ZRUC 09:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - CAKO "B" 10:00h.
  • 1. liga muži: PLAZ - STAR 14:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - PROS 14:00h.
  • 2. liga muži "A": LEGE - LIKV "B" 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PANK - ZBEC 10:00h.
  • 2. liga muži "B": KROM - SOLI 13:00h.
  • 2. liga muži "A": RADO - SLAN 14:00h.
  • 2. liga muži "B": PRER - ZDAR 14:00h.
22
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - RADO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - ZRUC 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": SACU - PEKL 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - CELA 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": PLBH - STRI 14:00h.
23
24
25
26
27
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR "A" - MODR "B" 17:00h.
28
  • Extraliga muži: CAKO - HOLI 10:00h.
  • Extraliga muži: ZATE - MODR 14:00h.
  • Extraliga muži: LIKV - SACU 14:00h.
  • Extraliga muži: VSET - CELA 14:30h.
  • 1. liga muži: VSET "B" - PROS 09:00h.
  • 1. liga muži: STAR - MODR "B" 13:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - CBRO 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - PLAZ 15:00h.
  • 2. liga muži "A": LIKV "B" - SLAN 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PANK - PRER 10:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - KROM 10:30h.
  • 2. liga muži "B": SOLI - ZDAR 11:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - RADO 14:00h.
29
  • 1. liga muži: STAR - CAKO "B" 13:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - VSET "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: PLAZ - MODR "B" 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR "A" - PRER 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - PLBH 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - STRI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": REPO - LIKV 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR "B" - PRER 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CELA - SACU 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - PEKL 14:00h.
30
31
Aktuální videa