Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
   
1
2
3
4
5
6
7
8
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR "B" - MODR "A" 17:00h.
9
  • Extraliga muži: HOLI - CAKO 14:00h.
  • Extraliga muži: SACU - LIKV 14:00h.
  • Extraliga muži: CELA - VSET 14:30h.
  • Extraliga muži: MODR - ZATE 15:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - STAR 10:00h.
  • 1. liga muži: PROS - VSET "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: PLAZ - CAKO "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - ZRUC 14:00h.
10
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": STRI - CBUD 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PEKL - HOLI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - REPO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": SACU - CELA 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": PLBH - ZRUC 14:00h.
11
12
13
14
15
16
  • Extraliga muži: CAKO - ZATE 10:00h.
  • Extraliga muži: LIKV - CELA 14:00h.
  • Extraliga muži: VSET - SACU 14:30h.
  • Extraliga muži: MODR - HOLI 15:00h.
  • 1. liga muži: VSET "B" - CBRO 09:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - PLAZ 10:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - PROS 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - STAR 15:00h.
17
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - STRI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - PLBH 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - SACU 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CELA - PEKL 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - REPO 14:00h.
18
19
20
21
22
23
  • Extraliga muži: HOLI - LIKV 14:00h.
  • Extraliga muži: ZATE - VSET 14:00h.
  • Extraliga muži: SACU - CAKO 14:00h.
  • Extraliga muži: CELA - MODR 14:30h.
  • 1. liga muži: PROS - MODR "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: PLAZ - ZRUC 14:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - CAKO "B" 14:00h.
24
  • 1. liga muži: STAR - VSET "B" 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": SACU - MODR "A" 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": REPO - CBUD 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": STRI - LIKV 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - HOLI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": PLBH - RADO 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": SACU - MODR "B" 14:00h.
25
26
27
28
29
30
Aktuální videa