Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
  
  • Extraliga muži: STAR - HOLI 6:3
1
2
3
  • Extraliga muži: ZATE - STAR 3:6
  • Extraliga muži: CAKO - LIKV 5:5
  • Extraliga muži: CELA - HOLI 6:2
  • Extraliga muži: MODR - PROS 6:1
  • 1. liga muži: MODR "B" - VSET 6:1
  • 1. liga muži: PANK - SOLI 6:4
  • 1. liga muži: PLAZ - RADO 6:4
  • 1. liga muži: CBRO - HOLU 6:2
  • 2. liga muži "A": HABE - HRAD 2:6
  • 2. liga muži "A": SLAN - LIKV "B" 5:5
  • 2. liga muži "A": ZAJE - MOKR 5:5
  • 2. liga muži "B": KOBE - SLAV 5:5
  • 2. liga muži "B": CBUD - TREB 5:5
  • 2. liga muži "C": NOBY - ZBEC 6:1
  • 2. liga muži "B": CAKO "B" - PRIS 5:5
4
  • Dorostenecká liga "A": CAKO - PLBH 6:1
  • Dorostenecká liga "A": LIKV - CBUD 5:2
  • Dorostenecká liga "A": STRA - STRI 1:6
  • 2. liga muži "C": NKZO - PRER 6:3
  • Dorostenecká liga "B": CBRO - ZDAR 7:0
  • Dorostenecká liga "B": PEKL - MODR 0:7
  • 1. liga ženy : SANT - SOCH 6:0
  • 1. liga ženy : CELA - CAKO 1:6
  • 1. liga ženy : STAR - UTEB 5:5
  • 1. liga ženy : STAR - SOCH 5:5
  • 1. liga ženy : SANT - UTEB 6:1
5
6
7
  • Extraliga muži: STAR - ZATE 6:1
8
9
10
  • Extraliga muži: CAKO - MODR 6:2
  • Extraliga muži: LIKV - PROS 6:1
  • Extraliga muži: CELA - ZATE 6:2
  • 1. liga muži: PLAZ - MODR "B" 6:2
  • 1. liga muži: RADO - VSET 6:3
  • 1. liga muži: CBRO - PANK 5:5
  • 2. liga muži "B": CELA "B" - CBUD 6:1
  • 2. liga muži "A": SLAN - HRAD 5:5
  • 2. liga muži "A": LIKV "B" - ZAJE 5:5
  • 2. liga muži "C": ZBEC - NKZO 6:3
  • 2. liga muži "A": MOKR - HABE 6:2
  • 2. liga muži "B": CAKO "B" - SLAV 6:4
  • 1. liga ženy : SOCH - CELA 2:6
11
  • Akce: Pohár žen ČNS 2024 - TJ SOLIDARITA Praha - Informace
  • 1. liga muži: HOLU - SOLI 4:6
  • Dorostenecká liga "A": CBUD - STRA 1:6
  • Dorostenecká liga "A": CAKO - STRI 0:7
  • 2. liga muži "B": PRIS - KOBE 6:2
  • Dorostenecká liga "A": PLBH - LIKV 2:5
  • Dorostenecká liga "B": CBRO - PEKL 7:0
  • Dorostenecká liga "B": SACU - ZDAR 2:5
  • 2. liga muži "C": NOBY - NKZO 6:0
  • 1. liga ženy : SANT - CAKO 0:6
  • 1. liga ženy : STAR - CBRO 4:6
12
13
14
15
16
  • Akce: Přihlášky MČR muži dvojice - Informace
  • Extraliga muži: STAR - CAKO 0:6
17
  • Akce: Pohár žen ČNS 2024 - DTJ Santoška - Informace
  • Extraliga muži: LIKV - ZATE 6:2
  • Extraliga muži: PROS - CELA 5:5
  • Extraliga muži: MODR - HOLI 6:2
  • 1. liga muži: MODR "B" - HOLU 4:6
  • 1. liga muži: RADO - PANK 6:2
  • 1. liga muži: VSET - CBRO 6:4
  • 2. liga muži "A": ZAJE - SLAN 6:1
  • 2. liga muži "A": LIKV "B" - HABE 6:2
  • 2. liga muži "B": KOBE - CELA "B" 5:5
  • 2. liga muži "A": HRAD - MOKR 6:4
  • 2. liga muži "C": PRER - ZBEC 6:1
  • 2. liga muži "B": TREB - CAKO "B" 6:4
  • 1. liga ženy : UTEB - CELA 3:6
18
  • 1. liga muži: SOLI - PLAZ 6:3
  • Dorostenecká liga "A": PLBH - STRA 0:7
  • Dorostenecká liga "B": ZDAR - MODR 0:7
  • 2. liga muži "C": OPAV - NKZO 6:3
  • Dorostenecká liga "A": STRI - CBUD 5:2
  • Dorostenecká liga "A": LIKV - CAKO 3:4
  • Dorostenecká liga "B": CBRO - SACU 7:0
  • 1. liga ženy : CAKO - STAR 6:0
  • 1. liga ženy : SANT - CBRO 6:4
19
20
21
22
23
24
  • Akce: Pohár žen ČNS 2024 - TJ AVIA Čakovice - Informace
  • Extraliga muži: HOLI - CAKO 14:00h.
  • Extraliga muži: CELA - LIKV 14:30h.
  • 1. liga muži: PLAZ - HOLU 10:00h.
  • 1. liga muži: PANK - VSET 10:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - RADO 14:00h.
  • 1. liga muži: SOLI - VSET 15:30h.
  • 2. liga muži "B": CELA "B" - PRIS 6:1
  • 2. liga muži "A": HABE - SLAN 10:00h.
  • 2. liga muži "B": KOBE - CBUD 13:00h.
  • 2. liga muži "A": MOKR - LIKV "B" 14:00h.
  • 2. liga muži "C": PRER - NOBY 14:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - ZAJE 14:00h.
  • 2. liga muži "B": TREB - SLAV 14:00h.
25
  • Extraliga muži: STAR - MODR 13:00h.
  • 1. liga muži: SOLI - MODR "B" 11:00h.
  • Dorostenecká liga "B": MODR - CBRO 10:00h.
  • 2. liga muži "C": OPAV - NOBY 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PRIS - CBUD 10:00h.
  • Dorostenecká liga "A": CBUD - PLBH 12:00h.
  • Dorostenecká liga "A": STRI - LIKV 12:00h.
  • Dorostenecká liga "A": STRA - CAKO 12:00h.
  • 2. liga muži "C": NKZO - POST 14:00h.
  • Dorostenecká liga "B": SACU - PEKL 14:00h.
  • 1. liga ženy : CELA - STAR 10:00h.
  • 1. liga ženy : CAKO - SOCH 10:00h.
  • 1. liga ženy : CBRO - UTEB 10:00h.
  • 1. liga ženy : CAKO - UTEB 15:00h.
  • 1. liga ženy : CBRO - SOCH 15:00h.
26
27
28
29
30
  • Akce: Přihlášky MČR mladší žáci jednotlivci - Informace
  • Akce: Přihlášky MČR starší žáci jednotlivci - Informace
31
Aktuální videa