Staň se rozhodčím!

Baví tě nohejbal? Chceš ho vidět z první řady a ještě si přivydělat? Přihlas se na nejbližší školení a staň se rozhodčím! 

Kdo se může stát rozhodčím?

Všichni nohejbaloví nadšenci, studenti, kteří hledají přivýdělek, nebo hráči, kteří již ukončili svou kariéru a chtějí nadále zůstat s nohejbalem v kontaktu. Výhodou v začátcích, ne však nezbytnou podmínkou, je samozřejmě určitý nohejbalový přehled, ale jde především o chuť a odvahu začít. Nohejbalovým rozhodčím se může stát každý, kdo dovršil věk 18 let!

Proč se stát rozhodčím právě u nohejbalu?

Naučíš se pravidla tradičního českého sportu, získáš zajímavou finanční odměnu za každý odpískaný zápas a poznáš nové lidi. Při rozhodování nohejbalových zápasů není nutná tak velká fyzická připravenost.

Odměny

Odměna za utkání se pohybuje v závislosti na soutěži od 400 do 1000 Kč.

Kariéra

Málokterý sport dokáže rozhodčím nabídnout tak velkou šanci dosáhnout rychle na nejvyšší mety v podobě řízení mezinárodních utkání. Česká republika je tahounem mezinárodního nohejbalového hnutí, a má tak na této úrovni logicky i nejpočetnější zastoupení.

Přihlášky

Zaujala tě nabídka? Pošli nám e-mail s předmětem „Chci pískat“ na vojtech.bartovsky@seznam.cz a odstartuj svou kariéru rozhodčího na nejbližším Školení rozhodčích.