Reprezentace - junioři

Reprezentační kalendář 2022

DatumAkceMísto konání
18.-20.3.2022SoustředěníNymburk
19.-21.8.2022Turnaj singlů a dvojicMaďarsko

Širší nominace na rok 2022, pozvaní hráči na soustředění v březnu a turnaj v Maďarsku v srpnu 2022

JménoKlubNymburkMaďarsko
Tolar LukášTJ Baník StříbroANOANO
Fries OndřejTJ Sokol SemilyANONE
Matura DanielTJ Spartak ČelákoviceANONE
Nesládek PetrTJ Spartak ČelákoviceANONE
Löffelmann TomášTJ Spartak ČelákoviceANONE
Šperlík JanSK Šacung BenešovANONE
Marek VojtíšekTJ Sokol HoliceomluvenNE
Veselý DominikTJ Sokol HoliceANOANO
Seidl FilipTJ Spartak ČelákoviceANONE
Hokr FilipTJ Sokol HoražďoviceANOANO

Soustředění REPRE juniorů U21 - zahájení dvouletého cyklu. Účast : hráči Lukáš Tolar (TJ Baník Stříbro), Ondřej Fries (TJ Sokol Semily), Filip Seidl, Daniel Matura, Petr Nesládek, Tomáš Löffelmann (TJ Spartak Čelákovice), Dominik Veselý (TJ Sokol Holice), Filip Hokr (TJ Sokol Horažďovice), trenér Michal Doucek, manažer reprezentace Jiří Šmejkal, vedoucí Vlastimil Pabián.

Fotogalerie  Video

Reprezentační kalendář 2021

DatumAkceMísto konání
24.7.2021Turnaj ŠACUNG 2021Osada Šacung, Lensedly
28.-29.8.2021SoustředěníModřice
17.-19.9.2021Mistrovství světaRumunsko, Simleu Silavaniei a Pericei

Nominace na Mistrovství světa juniorů U21 2021

JménoKlub
Majštiník DavidTJ Valašské Meziříčí
Bílý DanielTJ Valašské Meziříčí
Andris TomášTJ Valašské Meziříčí
Kalous ZdeněkTJ AVIA Čakovice
Hokr FilipTJ Sokol Horažďovice
Truc NikolasSK Šacung Benešov
Tolar LukášTJ Baník Stříbro

Mistrovství světa juniorů U21 16.-19.9.2021 - Simleu Silvaniei (Rumunsko)

ZLATO VE VŠECH DISCIPLÍNÁCH !!!!!!!!!

Kompletní výsledky na tomto odkazufotogalerie zde.

28.-29.8.2021 soustředění Modřice :

Po skončení MČR trojic mužů - pozvaní hráči z širší nominace 2021, pro soukromé důvody se neúčastní Václav Pohl. Trenéři Michal Doucek a Petr Gulda, za Komisi reprezentace Jiří Šmejkal a Vlastimil Pabián. Soustředění určilo nominaci pro Mistrovství světa juniorů U21 17.-19.9.2021 v Simleu Silvaniei (Rumunsko).

Soustředění  REPRE juniorů U21 30.11.-2.12.2018 v Nymburku


Reprezentační kalendář 2020

DatumAkceMísto konání
8.2.2020Turnaj HONEMSEM Přerov
25.7.2020Turnaj ŠACUNGOsada Šacung
13.-15.11.2020Reprezentační soustředěníNymburk
12/2020Turnaj Poslední smečPraha, Pankrác


Soustředění REPRE  juniorů U21

Soustředění REPRE juniorů U21 15.-17.3.2019 v Nymburce :

Zdeněk Kalous (TJ AVIA Čakovice), Jakub Ftačník , Jan Matkulčík (oba TJ Sokol I Prostějov), Jan Hanus (MNK Modřice), Tomáš Zelba (TJ Sokol Příšovice),  Václav Pohl (TJ Sokol Zbečník). Neúčast David Višváder (dlouhodobé zranění) a Petr Chejn (nemoc). Trenéři Michal Doucek, Jiří Šmejkal.

Soustředění REPRE juniorů U21 8.-10.1102019 v Nymburce :

Zdeněk Kalous (TJ AVIA ČaKOVICE), Jakub Ftačník (TJ Sokol I Prostějov), Daniel Matura (TJ Spartak Čelákovice), Jan Hanus (MNK Modřice), Jan Čech (TJ Slavoj Český Brod), Tomáš Zelba (TJ Sokol Příšovice), Václav Pohl (TJ Sokol Holice, David Višváder (TJ Dynamo České Budějovice), David Majštiník, Daniel Bílý (oba NK CLIMAX Vsetín), Nikolas Truc (SK Šacung Benešov), Petr Chejn (neúčast,nemoc). Trenéři Michal Doucek a Jiří Šmejkal.

Širší nominace pro rok 2020

JménoKlub
Majštiník DavidTJ Valašské Meziříčí
Kalous ZdeněkTJ AVIA Čakovice
Matura DanielTJ Spartak Čelákovice
Čech JanTJ Slavoj Český Brod
Pohl VáclavTJ Sokol Holice
Andris Tomáš

TJ Valašské Meziříčí

Bílý Daniel

TJ Valašské Meziříčí

Ungermann VilémSK START Praha
Truc NikolasSK Šacung Benešov
Realizační tým :

Michal Doucek - trenér národního týmu juniorů

Jiří Šmejkal - předseda Komise reprezentace

Vlastimil Pabián - vedoucí družstva

Petr Lukáš - masér

Fotografie ze soustředění 30.11.-2.12.2018 v Nymburku

Fotografie ze soustředění 3.-5.11.2017 v Rumburku