Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
     
1
  • 1. liga ženy : CBRO - CAKO 1:6
  • 1. liga ženy : CBRO - CELA 5:5
  • 1. liga ženy : STAR - SANT 4:6
2
3
4
5
6
7
  • Extraliga muži: CAKO - ZATE 6:0
  • Extraliga muži: PROS - HOLI 4:6
  • Extraliga muži: LIKV - STAR 6:0
  • Extraliga muži: MODR - CELA 6:0
  • 1. liga muži: PLAZ - PANK 1:6
  • 1. liga muži: MODR "B" - CBRO 6:4
  • 1. liga muži: RADO - SOLI 6:4
  • 1. liga muži: VSET - HOLU 6:1
  • 2. liga muži "A": LIKV "B" - HRAD 6:2
  • 2. liga muži "A": ZAJE - HABE 6:1
  • 2. liga muži "A": SLAN - MOKR 6:4
  • 2. liga muži "C": OPAV - ZBEC 6:0
  • 2. liga muži "B": SLAV - CELA "B" 5:5
  • 2. liga muži "C": NOBY - POST 5:5
  • 2. liga muži "B": CAKO "B" - CBUD 4:6
8
  • Akce: Pohár žen ČNS 2024 - TJ Dolní Počernice - Informace
  • 2. liga muži "C": OPAV - PRER 6:2
  • Dorostenecká liga "A": CAKO - CBUD 4:3
  • Dorostenecká liga "A": PLBH - STRI 1:6
  • Dorostenecká liga "A": LIKV - STRA 2:5
  • Dorostenecká liga "B": PEKL - ZDAR 7:0
  • Dorostenecká liga "B": SACU - MODR 1:6
  • 2. liga muži "C": POST - ZBEC 3:6
  • 1. liga ženy : SANT - CELA 6:2
  • 1. liga ženy : STAR - CAKO 1:6
9
10
11
12
13
  • Akce: Přihlášky MČR 2+3 dorostenci - Informace
  • 1. liga muži: CBRO - PLAZ 6:2
  • Dorostenecká liga "A": STRI - STRA 5:2
14
  • Akce: MČR starší žáci jednotlivci - Informace
  • Extraliga muži: HOLI - LIKV 4:6
  • Extraliga muži: CELA - CAKO 1:6
  • 1. liga muži: PANK - MODR "B" 6:3
  • 2. liga muži "B": CELA "B" - CAKO "B" 6:4
  • 2. liga muži "A": LIKV "B" - SLAN 5:5
  • 2. liga muži "C": PRER - NKZO 6:2
  • 2. liga muži "A": HRAD - HABE 6:1
  • 2. liga muži "B": TREB - KOBE 6:1
  • 2. liga muži "B": CBUD - SLAV 4:6
  • 2. liga muži "A": MOKR - ZAJE 3:6
  • 1. liga ženy : UTEB - SANT 0:6
  • 1. liga ženy : SOCH - CAKO 3:6
  • 1. liga ženy : UTEB - STAR 3:6
  • 1. liga ženy : SOCH - CBRO 2:6
15
  • Akce: MČR mladší žáci jednotlivci - Informace
  • Akce: Pohár žen ČNS 2024 - TJ Litohlavy - Informace
  • Akce: Přihlášky MČR mladší žáci jednotlivci - Informace
  • Extraliga muži: STAR - PROS 6:2
  • 1. liga muži: HOLU - RADO 5:5
  • 1. liga muži: VSET - MODR "B" 6:4
  • Dorostenecká liga "B": MODR - PEKL 7:0
  • 2. liga muži "C": ZBEC - NOBY 5:5
  • 2. liga muži "C": OPAV - POST 6:2
  • Dorostenecká liga "A": PLBH - CAKO 1:6
  • Dorostenecká liga "B": ZDAR - CBRO 2:5
  • Dorostenecká liga "A": CBUD - LIKV 3:4
  • 1. liga ženy : CAKO - CELA 6:4
16
17
18
19
20
  • Dorostenecká liga "A": STRA - CBUD 17:00h.
21
  • Extraliga muži: CAKO - PROS 10:00h.
  • Extraliga muži: ZATE - HOLI 10:00h.
  • Extraliga muži: MODR - LIKV 15:00h.
  • Extraliga muži: CELA - STAR 16:30h.
  • 1. liga muži: PLAZ - VSET 10:00h.
  • 1. liga muži: PANK - HOLU 10:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - RADO 10:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - SOLI 14:00h.
  • 2. liga muži "B": CELA "B" - TREB 09:30h.
  • 2. liga muži "A": HABE - MOKR 10:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - SLAN 14:00h.
  • 2. liga muži "A": ZAJE - LIKV "B" 14:00h.
  • 2. liga muži "B": SLAV - PRIS 14:00h.
  • 2. liga muži "C": NKZO - ZBEC 14:00h.
  • 2. liga muži "C": PRER - POST 14:00h.
  • 2. liga muži "B": CAKO "B" - KOBE 15:00h.
  • 1. liga ženy : UTEB - CBRO 10:00h.
  • 1. liga ženy : UTEB - CAKO 15:00h.
22
  • Akce: Pohár žen ČNS 2024 - TJ SOLIDARITA Praha - Informace
  • Dorostenecká liga "B": ZDAR - SACU 10:00h.
  • Dorostenecká liga "A": STRI - CAKO 12:00h.
  • Dorostenecká liga "A": LIKV - PLBH 12:00h.
  • Dorostenecká liga "B": PEKL - CBRO 14:00h.
  • 1. liga ženy : CELA - CBRO 10:00h.
23
24
25
26
27
28
29
30
Aktuální videa