Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
  
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR "A" - HOLI 2:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR "B" - HOLI 1:6
1
2
  • 1. liga muži: STAR - ZRUC 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - STRI 5:2
3
  • Akce: Pohár žen ČNS 2021 - turnaj Čakovice - Informace
  • Extraliga muži: MODR - CELA 6:3
  • Extraliga muži: SACU - CAKO 1:6
  • Extraliga muži: VSET - ZATE 6:2
  • 1. liga muži: VSET "B" - STAR 6:4
  • 1. liga muži: CBRO - ZRUC 6:3
  • 1. liga muži: PROS - CAKO "B" 6:2
  • 1. liga muži: PLAZ - VSET "B" 6:1
  • 2. liga muži "B": KROM - SOLI 3:6
  • 2. liga muži "A": RADO - SLAN 6:1
  • 2. liga muži "A": LIKV "B" - HRAD 6:1
  • 2. liga muži "B": ZDAR - ZBEC 6:1
  • 2. liga muži "B": PRER - PANK 1:6
4
  • Akce: MČR jednotlivců mladší žáci - Informace
  • Extraliga muži: VSET - CELA 6:1
  • Extraliga muži: LIKV - ZATE 6:2
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PEKL - SACU 7:0
  • 2. liga muži "B": PANK - KROM 6:0
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": STRI - PLBH 5:2
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - CBUD 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": SACU - PRER 7:0
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - LIKV 7:0
  • 1.liga play-off ženy: CBRO - CELA 5:0
  • 1.liga play-off ženy: SANT - VRSO 5:3
5
6
7
8
9
10
  • Akce: MČR dvojic ženy - Informace
  • Extraliga muži: CAKO - MODR 3:6
  • Extraliga muži: CELA - SACU 6:1
  • Extraliga muži: LIKV - VSET 6:2
  • 1. liga muži - play off/out: MODR "B" - CAKO "B" 5:1
  • 1. liga muži - play off/out: PROS - CBRO 4:5
  • 2. liga muži - play off: PANK - HRAD 5:1
  • 2. liga muži - play off: LIKV "B" - ZDAR 5:1
  • 2. liga muži - play off: SOLI - SLAN 5:1
  • 2. liga muži - play off: RADO - KROM 5:0
11
  • Akce: MČR trojic ženy - Informace
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: PLBH - MODR "B" 1:4
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: PEKL - ZRUC 4:2
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: LIKV - SACU 0:4
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: REPO - PRER 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: STRI - MODR "A" 2:4
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: CELA - CBUD 4:2
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: RADO - HOLI 4:3
12
13
14
15
16
17
  • Akce: Pohár žen ČNS 2021 - turnaj NK Andělská Hora - Informace
  • 1. liga muži - play off/out: PLAZ - CBRO 5:2
  • 2. liga muži - play off: PANK - RADO 3:5
  • 2. liga muži - play off: LIKV "B" - SOLI 2:5
18
  • 1. liga muži - play off/out: STAR - MODR "B" 5:1
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: MODR "B" - PLBH 4:0
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: CBUD - CELA 1:4
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: PRER - REPO 1:4
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: ZRUC - PEKL 0:4
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: SACU - LIKV 4:0
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: MODR "A" - STRI 4:0
  • 1.liga play-off ženy: CELA - CBRO 0:5
  • 1.liga play-off ženy: VRSO - SANT 4:5
19
20
21
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: HOLI - RADO 16:30h.
22
23
24
  • Extraliga muži - play off/out: LIKV - SACU 14:00h.
  • Extraliga muži - play off/out: VSET - CELA 14:30h.
  • 1. liga muži - play off/out: MODR "B" - STAR 10:00h.
  • 1. liga muži - play off/out: CBRO - PLAZ 14:00h.
  • 1. liga muži - play off/out: ZRUC - VSET "B" 14:00h.
  • 2. liga muži - play off: SOLI - LIKV "B" 11:00h.
  • 2. liga muži - play off: RADO - PANK 14:00h.
25
  • Akce: Pohár žen ČNS 2021 - turnaj TJ SOLIDARITA - Informace
  • BOTAS Dorostenecká liga play-off: RADO - HOLI 10:00h.
  • 2. liga muži - play off: SOLI - LIKV "B" 11:00h.
  • 2. liga muži - play off: RADO - PANK 14:00h.
26
27
  • Extraliga muži - play off/out: SACU - LIKV 11:00h.
  • Extraliga muži - play off/out: CELA - VSET 14:30h.
  • 1. liga muži - play off/out: VSET "B" - ZRUC 09:00h.
  • 1. liga muži - play off/out: STAR - MODR "B" 13:00h.
  • 1. liga muži - play off/out: PLAZ - CBRO 14:00h.
28
29
30
Aktuální videa