Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
      
  • 1. liga muži : ZDAR - STAR 3:6
  • 1. liga muži : PANK - PROS 4:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CELA - CBRO 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": PLBH - STRI 3:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": REPO - RAST 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - LIKV 3:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - MODR 0:7
  • 2. liga muži "B": HOLU - HOLI 6:3
  • 1. liga ženy: CAKO - SANT 3:6
  • 1. liga ženy: STAR - CELA 6:3
1
2
3
4
5
  • Akce: Přihlášky MČR starší žáci jednotlivci - Informace
6
  • Extraliga muži: CAKO - CELA 6:4
  • Extraliga muži: SACU - PLAZ 2:6
  • Extraliga muži: VSET - ZATE 6:1
  • Extraliga muži: MODR - LIKV 5:5
  • 1. liga muži : VSET "B" - ZDAR 6:2
  • 1. liga muži : MODR "B" - CAKO "B" 6:1
  • 1. liga muži : PROS - CBRO 6:0
  • 2. liga muži "B": JIVO - HOLI 2:6
  • 2. liga muži "A": LIKV "B" - SLAN 6:4
  • 2. liga muži "A": SOLI - HABE 6:0
  • 2. liga muži "B": ZBEC - HOLU 6:2
  • 2. liga muži "A": HRAD - RADO 4:6
  • 2. liga muži "B": PRER - NKZO 6:2
7
  • Extraliga muži: CAKO - MODR 6:3
  • Extraliga muži: PLAZ - ZATE 5:5
  • Extraliga muži: SACU - VSET 1:6
  • Extraliga muži: CELA - LIKV 2:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - PLBH 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": STRI - REPO 2:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - CELA 5:2
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PEKL - HOLI 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RAST - CBUD 4:3
  • 1. liga ženy: CBRO - CAKO 5:5
  • 1. liga ženy: CELA - SANT 0:6
8
9
  • 1. liga muži : PANK - STAR 3:6
10
11
12
  • 1. liga muži : STAR - CAKO "B" 6:4
13
  • Extraliga muži: ZATE - CAKO 0:6
  • Extraliga muži: LIKV - SACU 6:1
  • Extraliga muži: CELA - VSET 6:4
  • Extraliga muži: MODR - PLAZ 6:1
  • 1. liga muži : MODR "B" - PANK 5:5
  • 1. liga muži : PROS - VSET "B" 6:1
  • 1. liga muži : CBRO - ZDAR 6:3
  • 2. liga muži "A": SLAN - SOLI 3:6
  • 2. liga muži "A": HABE - HRAD 2:6
  • 2. liga muži "A": RADO - LIKV "B" 6:2
  • 2. liga muži "B": HOLU - JIVO 6:3
  • 2. liga muži "B": HOLI - PRER 6:3
14
  • Extraliga muži: ZATE - LIKV 6:4
  • Extraliga muži: PLAZ - CELA 2:6
  • 1. liga muži : PROS - PANK 6:0
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": PLBH - CBUD 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": STRI - RAST 3:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": REPO - LIKV 3:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - CBRO 5:2
  • 2. liga muži "B": NKZO - ZBEC 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PEKL - MODR 5:2
  • 1. liga ženy: STAR - CBRO 2:6
  • 1. liga ženy: CAKO - CELA 5:5
15
16
17
18
19
  • Akce: Přihlášky MČR mladší žáci jednotlivci - Informace
20
  • Akce: MČR starší žáci jednotlivci - Informace
  • Extraliga muži: SACU - CELA 14:00h.
  • Extraliga muži: VSET - LIKV 14:30h.
  • 1. liga muži : VSET "B" - CBRO 09:00h.
  • 1. liga muži : PANK - CAKO "B" 10:00h.
  • 1. liga muži : ZDAR - PROS 14:00h.
  • 2. liga muži "A": LIKV "B" - HABE 10:00h.
  • 2. liga muži "A": SLAN - RADO 10:00h.
  • 2. liga muži "A": SOLI - HRAD 11:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - JIVO 14:00h.
  • 2. liga muži "B": NKZO - HOLI 14:00h.
  • 2. liga muži "B": PRER - HOLU 14:00h.
21
  • 1. liga muži : STAR - MODR "B" 13:00h.
  • 2. liga muži "A": SLAN - LIKV "B" 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": STRI - LIKV 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": REPO - CBUD 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PEKL - CBRO 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - CELA 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RAST - PLBH 14:00h.
  • 1. liga ženy: SANT - CBRO 15:00h.
22
23
  • 1. liga muži : CBRO - PANK 17:30h.
24
25
26
  • Akce: Přihlášky MČR 2+3 mladší žáci - Informace
  • 1. liga muži : STAR - CBRO 17:00h.
27
  • Akce: Pohár žen ČNS 2022 - turnaj TJ Útěchov - Informace
  • Extraliga muži: CAKO - VSET 10:00h.
  • Extraliga muži: MODR - SACU 11:00h.
  • Extraliga muži: PLAZ - LIKV 14:00h.
  • Extraliga muži: CELA - ZATE 14:30h.
  • 1. liga muži : CAKO "B" - VSET "B" 15:00h.
  • 1. liga muži : MODR "B" - ZDAR 15:00h.
  • 2. liga muži "B": JIVO - PRER 09:30h.
  • 2. liga muži "A": HABE - SLAN 14:00h.
  • 2. liga muži "A": RADO - SOLI 14:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - LIKV "B" 14:00h.
  • 2. liga muži "B": HOLI - ZBEC 14:00h.
28
  • 1. liga muži : VSET "B" - MODR "B" 09:00h.
  • 1. liga muži : ZDAR - CAKO "B" 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CBRO - MODR 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CELA - PEKL 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": PLBH - REPO 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - RAST 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - STRI 12:00h.
  • 2. liga muži "B": HOLU - NKZO 14:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - CELA 10:00h.
  • 1. liga ženy: STAR - SANT 15:00h.
29
30
31
Aktuální videa