Aktualitypondělí, 24.06.2019

MČR jednotlivců 2019 zná své vítěze - video, záznamy, články, rozhovory

Druhá a zároveň letos poslední republiková jednorázovka je za námi. Čelákovice se opět vyznamenaly a i díky skvěle načasovanému počasí známe vítěze jednotlivců napříč kategoriemi pro rok 2019.


pondělí, 24.06.2019

25. Mistrovství České republiky starších žáků dvojic a trojic - úžasná videoreportáž přímo z Pekla

Jen půl roku po loňském prosincovém šampionátu v Semilech se rozdávaly cenné kovy na letošním, už 25. Mistrovství České republiky starších žáků dvojic a trojic. Pískové kurty na břehu říčky Zdobnice v Pekle se staly o uplynulém víkendu nohejbalovým rájem pro výpravu ze Stříbra, která ovládla obě disciplíny. Na domácí spolufavority zbyla v sobotu i v neděli druhá příčka.


pátek, 21.06.2019

13. kolo - DOHRÁNO

Další kolo naší nejvyšší mužské soutěže přinese zajímavé, ale především důležité souboje. A to především v případě souboje Modřic s Vary, které si to rozdají o přímý postup o play-off. Čelákovice se Vsetínem se můžou "oťuknout", neboť si právě v play-off proti sobě pravděpodobně zahrají. Tento přenos bude navíce přenášen hned několika kamerami, bude moderován, bude plný zpomalených záběrů a opakovaných záběrů a i "tyčkaři" se při tajmech zapotí. Žatec bude v boji se svým sousedem z tabulky, Šacungem, jistě doufat v body a Start Praha si to s lídrem soutěže rozdá netradičně již v pátek odpoledne. Řež o play-off i play-out vrcholí i v ostatních ligových soutěží. Proto si další nohejbalový víkend nenechte ujít.


pátek, 14.06.2019

Videoreportáž - MČR trojic mužů 2019

50 ročníků jela nejstarší svazová jednorázovka v zaběhlých kolejích. 51. ročník přinesl podstatnou novinku - vítěz mistrovství ČR trojic mužů po roce o svou korunu nepřijde. Alespoň tak je to naplánováno. Naopak nepřinesl žádnou výsledkovou bombu, o medaile si to rozdaly dvě trojky letos zatím dominantních Čakovic, jedna dominantní modřická trojice a jediným překvapením v medailových soubojích je účast Žatce. Zlato po roční pauze opět visí na krku Pospíšila, Müllera a Rosenberka, kteří sice nepředvedli bůhvíjakou parádní jízdu, ale vždy byli o kousek lepší, zkušenější či šťastnější - a to na titul nakonec stačilo.


pátek, 14.06.2019

12. kolo + DOHRÁNO

Další kolo klepe na dveře a s ním i naše přehledy ligových a streamy extraligových zápasů. Konkrétně extraliga nabídne souboje týmů, které jsou v tabulce u sebe velice blízko a pro play off potřebují každý bod. V 1. lize se to po zaváhání jejího lídra na předních pozicích také mele a v lize druhé se čeká na další semifinalisty, kteří doplní ty již jisté. Nicméně cesta vzhůru je pro všechny ještě dlouhá. Především pak do superfinále.


pátek, 07.06.2019

11. kolo +DOHRÁNO

Po týdenní pauze, kterou mělo na svědomí MČR trojic mužů, se nám opět roztáčí koloběh ligových soutěží. A vy můžete být s námi u toho, kdy v taháku kola poměří síly oba aktéři finálového souboje zmíněného trojkového šampionátu. Máme se na co těšit.


pátek, 31.05.2019

51. MČR trojic mužů v nohejbale - PŘENOSY - VÝSLEDKY

Již za pár dní budeme znát nového mistra v královské disciplíně nohejbalu. A nebude to mistr ledajaký. Oproti dosavadním ročníkům se stane mistrem na dva roky. Neboť nejmladší singlovou disciplínu bude na jednorázových MČR každý rok doplňovat pouze jedna z disciplín zbývajících. Tento rok to tedy budou trojice. Rok 2020 bude patřit singlu a dvojicím. A o rok později singl opět doplní trojice. A tak stále dokola. Doufáme, že takto získá titul mistrů republiky na hodnotě a hráči se o něj jak se patří poperou.


pátek, 24.05.2019

10. kolo + DOHRÁNO

Nohejbalová sezóna se přehoupla do odvetných zápasů a tady už začíná skutečně přituhovat. Cesta do play off / play out nabírá na rychlosti. Užijte si s námi 10. kolo ligových soutěží.


čtvrtek, 23.05.2019

9. kolo + DOHRÁNO + MČR dvojic a trojic - mladší žáci Karlovy Vary

Tahákem 9. kola je rozhodně souboj 1. s 2. A to jak v extralize, tak také v lize 1. Využijte příznivé předpovědi počasí a vyrazte zafandit z plných plic svým svěřencům. Nebo našemu nohejbalovému potěru, který poměří své síly v baště západočeského nohejbalu, ve Varech.


pátek, 10.05.2019

8. kolo

Páté zápasy ve dvou týdnech čekají ligové hráče naší nohejbalové soutěže. Klobouk dolů. Je to porce! A vy pojďte fandit. 8. kolo je tady :)