Aktualityúterý, 05.10.2021

Jiří Sobíšek

Štafeta nám putuje napříč celou nohejbalovou republikou a to mi dělá radost! Po velmi sdílném a otevřeném rozhovoru ze severních Čech jsme se přesunuli do těch jižních, za další, mě neznámou, nohejbalovou osobností. Jirka ve svém sofistikovaném vyprávění nezapře nynější povolání učitele. A rozhovor s ním mi opět rozšířil obzory. Byl prvním, a jestli mi něco neuniklo, tak i posledním, kdo vedl a hrál v profesionálním nohejbalovém oddíle. Rozumějme v tom smyslu, že hráči ve vojenské službě hráli výhradně nohejbal a byli za to finančně ohodnoceni. Tématu vojenských oddílů se mimochodem věnuje i nejaktuálnější článek v rámci výročí 50. let ČNS, do kterého Jirka rovněž přispěl. Byla to zlatá éra nohejbalu. A mě bavilo si o tom povídat. Srdcař Jiří Sobíšek.


pondělí, 20.09.2021

Splněno. Obhájeno!

Našim juniorům se podařilo to, co od nich celá nohejbalová veřejnost očekávala. Na MS juniorů v Rumunsku obhájili zlato ve všech třech disciplínách a vezou domů cenné trofeje. Na stříbrných příčkách za sebou nechali našeho východního soupeře ze Slovenska a bronzem se blýsklo překvapení turnaje - Irák, který se v disciplínách dvojic a trojic došel pro bronz. Mezi jednotlivci bronz získala Francie.


pondělí, 20.09.2021

Tituly do Vršovic a Českého Brodu

Nic překvapivého. Jen sestavy z okruhu favoritek dosáhly na cenné kovy na víkendovém 29. mistrovství České republiky dvojic a trojic žen v Českém Brodu. V sobotu si pro zlato dokráčel vršovický tandem Fojtíková, Kulhánková. Ve trojicích pak titul zůstal doma zásluhou formace Bálková, Möglichová, Chuchlová, Červenková. Ve finále zůstala dvakrát poražena sestava Santošky. Ženy tak mají všechna individuální mistrovství za sebou a čeká je vyvrcholení sezony v podobě říjnového superfinále. Rozhodnuto však zatím není ani o jeho aktérkách.


středa, 01.09.2021

Pozvánka na webináře

Osobnost trenéra a její dopad na svěřence a Psychické vlastnosti nutné k rozvoji excellence


úterý, 31.08.2021

Pavel Filo

Některé známe díky jejich umu na hřišti, někteří si naši pozornost vysloužili díky sympatickému vystupování mimo něj, o některých víme, že rádi kopnou zlomenou pod sebe, obstřelí blok, nebo nedají obraně šanci šlajzovanou patou. A o některých nevíme nic. Co dělají, čím se živí, jak sledují a vnímají nohejbalové dění, aktuality a i události nohejbalově minulé? A proč vlastně zrovna nohejbal? I proto zde máme projekt Humans of nohejbal, který by vám měl naše nohejbalisty více představit.


čtvrtek, 26.08.2021

MČR trojic mužů 2021

Účastnicky řekněme tradiční finále šampionátu mužských trojic se změnilo v jednostrannou záležitost a potvrdilo momentální dominanci modřických individualit, které pohromadě tvoří skvěle fungující tým.


pátek, 20.08.2021

27. Gala Mistrovství ČR dvojic a trojic starších žáků 2021

pořádá Městský nohejbalový klub Modřice, z.s.


úterý, 03.08.2021

Webinář - Osobnost trenéra a její dopad na svěřence

Pozvánka na školení


úterý, 03.08.2021

Olympionici v Praze!

Přijďte je dnes, 3. 8. přivítat v 17:30 hodin! Lukáš Krpálek, Jiří Prskavec, Lukáš Rohan, Alexander Choupenitch, Barbora Seemanová, Jakub Jurka, Jan Micka, Kateřina Minařík Kudějová a Aneta Holasová budou v úterý na pražském Olympijském Festivalu. A nebude chybět ani NOHEJBAL!


pátek, 16.07.2021

Estérel Futnet Cup ovládli Češi

Prázdninové období si národní tým mužů a žen zpestři turnajem Estérel Futnet Cup v přímořském francouzském městě Saint-Raphaël. Raritou bylo, že turnaj probíhal na náměstí.