Aktualitypondělí, 15.01.2024

Talentovaná mládež U12

Kemp nadějí U12 - Modřice 12. 1. 2024 - 14. 1. 2024.


pátek, 05.01.2024

Zasedání Rady ČNS 2024

Výkonný výbor ČNS svolává radu svazu


pondělí, 04.12.2023

Ve Zbečníku se dočkali vytouženého zlata

Poslední listopadovou sobotu se sjeli do Hronova nejmladší singlisté. Bojovalo se o vůbec poslední sadu medailí, která ještě nebyla rozdána. Po nádherném sborovém zpěvu státní hymny od dětí ZUŠ Hronov byl ideální počet 24 hráčů rozdělen do osmi skupin ve dvou halách. Polovina účastníků se tak z haly ZŠ Hronov stěhovala do nedaleké haly ZŠ ve Zbečníku. Nabité startovní pole nemělo jednoznačného favorita a vyrovnané boje byly o to pikantnější, že se bojovalo i o konečné pořadí v poháru mladších žáků.


úterý, 28.11.2023

Poslední smeč 2023 - A zase ty Modřice

Již tradiční halový turnaj konaný po 36. na pražské Pankráci pomyslně ukončil nohejbalovou sezónu, byť do konce roku zbývá ještě celý měsíc a ani v něm nebudou někteří turnajoví organizátoři zahálet.


úterý, 21.11.2023

Modřice posedmé. Repríza finále MČR trojic přinesla po dvou letech totožný výsledek

Po dvou vrcholných akcích mezinárodního měřítka nastal čas pro ukončení ročníku také na scéně tuzemské. A jak jinak by se měl nohejbalový rok zakončit než ve velkém stylu. Postaralo se o to SAMSON MČR trojic mužů, které po 26 letech hostila kolébka jihočeského nohejbalu, České Budějovice.


pondělí, 06.11.2023

Dokonáno jest! Obhajoba se vydařila.

Úspěšný víkend zaznamenala nohejbalová metropole Modřice, když si na svůj štít připsala další velikou mezinárodní akci. Tentokrát to bylo Mistrovství světa juniorů a český reprezentační výběr dokázal zopakovat úspěch z toho předchozího. Tedy ve všech disciplínách získat kov nejcenější. Gratulujeme!


neděle, 29.10.2023

Dvě zlata a zakletý singl

Ve dnech 27. až 29. 10. proběhl ve švýcarském Fribourgu letošní šampionát něžného pohlaví, na němž se naše reprezentantky staly nejúspěšnější výpravou se dvěma zlatými medailemi z disciplín dvojic a trojic, a jednou medailí stříbrnou z disciplíny jednotlivců. Té nadále kraluje singlová maďarská královna.


čtvrtek, 26.10.2023

Mezinárodní utkání v rámci přípravy na MS žen a juniorů

Do České republiky začínají přijíždět účastníci dvou nadcházejících šampionátů, které se uskuteční v následujících dvou týdne. Jako první dorazil Irák, který v rámci pobytu čekají kromě sportovních výkonů také povinnosti funkcionářské. Přesněji irácké ženy projdou školením pro rozhodčí. V tandemu je tým korejský, který má v plánu stihnout nejedno přátelské utkání a také nasát atmosféru tradičního českého halového turnaje. Takže co nás tedy všechno čeká?


čtvrtek, 19.10.2023

Letošní soutěžní ročník zná své krále!

Vyvrcholení letošní sezóny si odbyl nohejbalový víkend 14. a 15. 10., když své tituly získali i ti, kterých se sezóna ještě týkala. V sobotu jsi pro čtrnáctý titul dokráčely Jihomoravské Modřice a trenér Gulda se tak s klubovou trenérskou kariérou rozloučil nejlépe jak mohl. V souboji nejlepších žen stvrdily svou celosezónní dominanci pražské Čakovice a dorosteneckého titulu se dočkali mladí pekelníci, kteří společně s postupem mezi nohejbalovou elitu završili sezónu snů. Inu...zřejmě slušný oddíl. Gratulujeme!


pondělí, 02.10.2023

Zpravodaj ČUS 7/2023

Česká unie sportu přináší aktuální informace