Korejská mise - poslední video, poslední článek

Ve středu dopoledne se z ranveje ruzyňského letiště v Praze odlepilo letadlo, na jehož palubě jste mohli řadu známých tváří. Český nohejbalový reprezentační výběr se v den státního svátku vydal na dlouhou cestu přes Mnichov do Jižní Koreje vstříc čtrnáctidennímu exotickému dobrodružství. Hlavní cíl atraktivní mise? Dva turnaje v jokgu a propagace nohejbalu ve východoasijské zemi.


Když se letos na jaře stal v Česku dobře známý Ki Hong šéfem asociace jihokorejského národního sportu jokgu, dalo se vytušit, že by v poslední době trochu zamrzlá spolupráce mezi oběma příbuznými sporty – nohejbalem a jokgu – mohla popadnout druhý dech. Prvním krokem k jejímu oživení má být právě pozvánka pro českou reprezentaci, kterou navíc budou začátkem příštího týdne do Koreje následovat i dva nejvyšší představitelé světové nohejbalové asociace UNIF – Kamil Kleník a Sorin Bogdan.

Zbytek článku si přečtěte na Nohecmagazin.cz

Pouť naší výpravy vám zde budeme postupně popisovat a doplňovat - chronologicky po sobě.


Výprava dorazila na místo


Naše reprezentační Jokgu výprava má za sebou první turnaj. V něm se našim hráčům podařilo postoupit ze skupiny, a poté v prvním zápase KO ve třetím setu těsně podlehnout domácímu soupeři. Každopádně se jednalo o dobrou prezentaci naší hry,  na které se bude stavět při dalších turnajových utkáních.


Záznamy utkání


K výpravě se připojil Kamil Kleník, prezident ČNS a prezident UNIF, Sorin-Cosmin Bogdan - vice prezident a sekretář a Elena-Crenguta Bogdan - marketing UNIF
ZÁPASY ČESKÝCH REPREZENTANTŮ KOREJSKOU KAMEROU


EXHIBICE S VYSOKOŠKOLSKÝM TÝMEM


ČLÁNKY NA NOHECMAGAZÍNU

Výsledek korejské mise? Optimismus a dohoda o spolupráci

Kimči, exotika i nabídka na stole. Jakub Chadim se ale vracet nehodlá


FOTOGALERIE Michala Němce z přípravy


UPOUTÁVKA


Výpravě přejeme úspěšnou misi!