Superfinále klepe na dveře

Po roční pauze si ve čtvrtek 28. 10., tedy na státní svátek, který nám připomíná den vzniku samostatného československého státu, užijeme reprízu posledního odehraného mužského superfinále. Na palubovce UNYP arény na Podvinném mlýně se střetne obhájce titulu z Čakovic s vicemistrem z Modřic. To nejlepší, co nám může tento nohejbalový ročník nabídnout již za pár dní!


Superfinále se bude jako v minulých letech hrát klasickým osvědčeným modelem tří superfinále jdoucích po sobě. Dopolední blok odstartují finalistky první ženské ligy, obhajující Český Brod proti Santošce. Po nich se o titul poperou dva nejlepší letošní týmy BDL s aktéry z Modřic a Radomyšle. A vyvrcholením celého svátečního dne bude Superfinále extraligy mužů, které po roční pauze proběhne v repríze posledního odehraného superfinále. Obhájce z Čakovic tedy vyzve vícemistra z Modřic. Dále se můžete těšit na doprovodný program, exhibici, rozjařené roztleskávačky, komentovaný přenos mužského superfinále Českou televizí, rozhovory a také celodenní streaming a komentář Zdeňka Musila, který si jistě na rozbor jednotlivých zápasů zase pozve nějaké zajímavé hosty. Jelikož se však do Nohejbalového superfinále vracíme po roční pauze, měl by to být návrat, jak se patří. A proto jsou pro vás připraveny i další novinky, které se budou testovat a zkoušet, a v úspěšných případech a ohlasech je možno je praktikovat do dalších ročníků. K těmto novinkám patří například elektronická tužka a rozbory jednotlivých situací ve studiu ČT, kterou známe z fotbalových či hokejových utkání. Další novinkou na zkoušku bude tzv. Challenge, který známe jako VAR (fotbal), či jestřábí oko (tenis). Každý tým má na celé utkání jeden challenge. Pokud jej využije a potvrdí tím chybný verdikt rozhodčího, challenge mu nadále zůstává. Pokud se však tým zmýlí, o svůj challenge přišel. Je pouze na týmu, kdy, případně jestli, svůj challenge využije. 

Máme se na co těšit!


SUPERfinále ženy 2021 TJ SLAVOJ Český Brod x DTJ Santoška


SUPERfinále dorost 2021 Tělovýchovná jednota Radomyšl x MNK mobilprovás Modřice "A"


SUPERfinále muži 2021 MNK mobilprovás Modřice x TJ AVIA Čakovice


VSTUPENKY

Vstupenky je možné objednat a zaplatit s předstihem za zvýhodněnou cenu nebo je zakoupit na pokladně přímo na místě za základní cenu.

Ceny vstupenek:

1)     Základní vstupné zakoupené přímo na místě: 200 Kč / senioři starší 65-ti let: 100 Kč

2)     Zvýhodněné před objednané vstupenky: 150 Kč / senioři starší 65-ti let: 75 Kč

Děti do 120 cm a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P vstup zdarma.

Vstupenky budou prodávány do konkrétních sektorů bez rozlišení řady či sedadla. Rozmístění sektorů a jejich označení vidíte na obrázku haly. 


Důležité pokyny:

Z organizačních důvodů bude obsazován nejprve sektor E a následně sektor B. Teprve při jejich naplnění budou uvolněny i sektory C a A.

Sektor D je vyhrazen pro fanklub finalisty, který do utkání bude nastupovat jako „domácí“.

Sektor F pro fanklub finalisty, který do utkání bude nastupovat jako „hosté“.

Místa ve středových sektorech E a B si můžete zajistit včasným nákupem vstupenek v předprodeji.

Vstupenky nejsou vázány na konkrétní sedadla, pouze k danému sektoru. Platí pravidlo „kdo dřív přijde, bude si moci vybrat lepší místa“. Proto přijďte s dostatečných časovým předstihem. Tím se také vyhnete frontám u vstupu.

Správný nohejbalový fanoušek si nenechá ujít už dopolední superfinálový souboj 1. ligy žen se začátkem od 9,30 hod. a následně i bitvu o šampiona v  BDL lize startující od 12,30 hod.  Letošní 50leté jubileum ČNS oslavíme exhibicí od 15 hod. a vrcholem dne bude utkání 2 nejlepších celků extraligy mužů od 17,30 hod.


Postup pro získání zvýhodněných před objednaných vstupenek:

a)      žádosti vyřizuje Lucie Lukáčová (tel. 602 749 596)

b)     žádost o konkrétní počet a druh vstupenek (např. počet seniorských vstupenek) do určitého sektoru zašle objednavatel na mail lukacoval@centrum.cz . Na jinou formu provedené objednávky nebude brána zřetel.

Mailem zaslaná objednávka tedy bude mít např. tuto podobu:

Objednavatel : Jan Novák

počet vstupenek : 6

z toho počet seniorských vstupenek : 1

sektor : E

celková částka vstupného : 650 Kč

c)      zvýhodněné vstupenky musí být objednány a zcela zaplaceny v termínu do 25.10.2021

d)     po obdržení žádosti bude objednavateli mailem potvrzena jeho objednávka a současně mu zaslány údaje k bezhotovostní platbě za jím objednané vstupenky. Tyto údaje budou obsahovat celkovou cenu, číslo bankovního spojení, variabilní symbol pro platbu a text zprávy pro příjemce platby.

e)     v případě, kdy objednavatel nezaplatí jimi objednané vstupenky v termínu do 25.10.2021 jeho objednávka zaniká a nebude uspokojena.

f)       řádně objednané a zaplacené vstupenky u vstupu do haly na označeném místě pro vyzvednutí před objednaných vstupenek (vstup do haly z ulice Kovanecká). Osoba, které bude vstupenky vyzvedávat nahlásí svůj variabilní symbol platby a následně jí budou vstupenky vydány. U výdeje vstupenek z předprodeje bude možné vydat jen celou objednávku, ne pouze její část. Například pokud si společně s kamarády z oddílu objednáte 10 vstupenek, u výdeje po nahlášení jména a unikátního kódu obdržíte všech 10 vstupenek najednou. Zvolte si proto v takovýchto případech zodpovědnou osobu, která zajistí distribuci vstupenek v rámci skupiny.

g)      v případě nevyzvednutí zaplacených před objednaných vstupenek nevzniká nárok na vrácení zaplacení částky za vstupenky


Aktuální omezení pro konání hromadných akcí dle pravidel ministerstva zahraničí ZDE.


Těšíme se s vámi u krásného nohejbalového dne brzy na viděnou.