Superfinále má své vítěze!

Superfinále dostálo svému názvu a nabídlo nádherné a vyrovnané zápasy napříč všemi kategoriemi. Zejména pak u mužů, kde rozhodoval o vítězi poslední zápas dne. Čakovice tak po několika pokusech získaly svůj první titul a dovršily svou celosezonní neporazitelnost. Gratulujeme!


Parádní reklama na nohejbal. 

Plná hala, bouřlivá atmosféra, utkání plné nečekaných výsledků a zvratů, hádky s rozhodčími, souboj na maximální možný počet zápasů a hlavně kvalitní výkony hráčů. To vše v součtu muselo nohejbalového diváka sledujícího finálový mač nejvyšší mužské soutěže potěšit. Kdo byl ale nadšen nejvíc? Nepochybně čakovický oddíl, který ukončil své dlouhé čekání na nejvyšší domácí metu. Letos v soutěži neztratil ani bod, takže se sluší doplnit - po zásluze. Hodnotu výhry ale dělá kvalita soupeře a Modřickým nechybělo moc, aby slavili oni.

Celý článek a podrobný rozbor superfinále na Nohecmagazin.cz

MIROSLAV FRITZ.

Sebevědomý, drzý, ambiciózní, kreativní, náročný, urputný. Jako hráč i jako trenér. Vždy dokázal namíchat na hřišti koktejl, ze kterého se soupeřům točila hlava a diváci žasli. Jeden ze tří prvních českých mistrů světa se po brzkém skončení hráčské kariéry (i vinou problémů s kyčlí) na nějakou dobu stáhl z velkého nohejbalu, aby se po letech vrátil v roli trenéra. A jak to v jeho případě bývá, pro triumf si došel. Ne sice na první ani druhý pokus, ale triumf o to sladší, že byl v historii čakovického nohejbalu premiérovým. Od soboty 26.10.2019 je trenérem mistrovského celku.

Celý rozhovor s trenérem vítězů ZDE.


JIŘÍ DOUBRAVA

Už v jarní části avizoval ukončení hráčské kariéry na ligové úrovni. Po dohodě s mateřským klubem přestoupil do dresu vicemistra z Modřic, aby se pokusil rozloučit s ligovými kolbišti extraligovým titulem své kariéry. Ke splnění vytčené mety scházelo jediné – vyhrát ve finále za stavu 4:4 poslední dílčí zápas. Nohejbalové božstvo však JIŘÍMU DOUBRAVOVI rozlučku snů nedopřálo, zavděk musel vzít stříbrnou medailí.

Celý rozhovor s hráčem Modřic ZDE

MILAN KUČERA

Jako ve snu si mohl připadat po úspěšném extraligovém finále čakovický vousáč MILAN KUČERA. Poměrně nenápadně, ale vysoce účelnou hrou zvládl se svými spoluhráči pokořit obě modřické dvojice i trojice, a to včetně rozhodujícího zápasu. Čtyři starty, čtyři body a byť trenér Fritz hovoří o týmové práci, v tomto případě je třeba hovořit i o individualitě. V pouhých 24(!) letech totiž Kučera dokázal zkompletovat úžasnou sbírku všech čtyř českých mužských titulů a zařadil se tak po bok hrstky vyvolených.

Celý rozhovor s hráčem Čakovic ZDE


POZVÁNKA NA SUPERFINÁLE


PŘENOSY

ČT4 SPORT


SPORTBRO TV

Dorostenci - NK Climax Vsetín × TJ Slavoj Český Brod

Vítězem BOTAS dorostenecké ligy pro rok 2019 se stal Vsetín výhrou 4:2 nad Českým Brodem.


Botas dorostenecká liga má nového vládce. Loňské mistry z Českého Brodu na trůnu vystřídal Climax Vsetín. Valaši dokončili v sobotním dopoledním finálovém střetnutí v pražské UNYP Aréně svoji letošní spanilou jízdu. Vyhráli po patnácté v řadě, po zásluze si pověsili na krk zlaté medaile a zvedli nad hlavu pohár pro vítěze. Jejich triumf se přitom nerodil snadno. Po dvojicích měl obhájce titulu dvoubodový náskok, ale moravský celek  postupem času získával převahu a čtyřmi výhrami v řadě finále otočil. Druhá příčka patří Českému Brodu, bronz bere Radomyšl.

Celý článek ZDE

FOTOGALERIE Michala Němce

Valašský deník: Vsetín je opět nohejbalovým mistrem. Dorostenci ovládli extraligu!

Dvojnásobní extraligoví šampióni v nohejbale ze Vsetína sice na zlatý hattrick v letošní sezoně nedosáhli, ale jejich mladší následovníci ovládli superfinále s favorizovaným Českým Brodem a vyhráli dorosteneckou extraligu!  Celý článek ZDE

jalovec.cz: Dorostenci mistry ČR. Vsetínský nohejbal opět na vrcholu

Dorostenečtí nohejbalisté NK Climax Vsetín odehráli uplynulý víkend superfinále extraligy v Praze. V boji o zlato z nejvyšší české soutěže vyzvali Český Brod, který dokázali zdolat a poprvé v historii se stali mistry. Celý článek ZDE

Ženy - TJ Slavoj Český Brod × TJ Sokol Praha Vršovice II

Vítězem 1. ligy žen pro rok 2019 se stal Český Brod výhrou 5:3 nad Praha - Vršovice II.

Kdo s koho! Překvapivý, ale zasloužený loňský vítěz, nebo hegemon posledních několika roků? Půl hodiny po sobotním poledni se v UNYP Areně v Praze utkaly dva nejúspěšnější ženské týmy posledních let. Finálový souboj obhajujících Vršovic a jejich vyzyvatelek z Českého Brodu sice tentokrát nenabídl tak infarktovou bitvu jako před rokem, přesto se bylo na co dívat. Pražankám utekl začátek střetnutí a poté už jen marně dotahovaly náskok soupeřek. Český Brod se po roční pauze vrátil na ženský nohejbalový trůn.

Celý článek ZDE

FOTOGALERIE Michala Němce

Muži - TJ Avia Čakovice × MNK Silnice Group Modřice

Vítězem extraligy mužů a mistrem ČR pro rok 2019 se staly Čakovice, které udolaly Modřice 5:4

FOTOGALERIE Michala Němce

ČT sport: Čakovice se dočkaly, po třech zklamáních vydřely nohejbalový titul

Fantastickou sezonu, během které v šestnácti zápasech ani jednou neprohráli, korunovali nohejbalisté Čakovic ziskem mistrovského titulu. V superfinále extraligy družstev porazili Pražané po nervydrásajícím průběhu jedenáctinásobné šampiony z Modřic 5:4. Avia v hale na Podvinném Mlýně nechala zapomenout na tři nezdary z let 2015 až 2017, kdy vždy prohrála až v duelu o titul. Celý článek ZDE

Brněnský deník: Nohejbalisté Modřic padli ve finále. Slaví Čakovice

Nezvládli to. Nohejbalisté Modřic padli ve finále domácí nejvyšší soutěže, když podlehli Čakovicím 9:13 na sety. Hrálo se čtyři hodiny a patnáct minut. Radovat se mohl jen jeden. Modřice to ale nebyly. Celý článek ZDE

Superfinále finančně podporovalo hlavní město Praha

Další informace, rozhovory a fotografie pro vás budeme postupně doplňovat.