Mistrovství světa: Druhá vlna prodeje vstupenek začne v pondělí

Druhá vlna prodeje vstupenek na listopadové MS, ve které budou do prodeje uvolněny i některé dosud blokované sektory, odstartuje v pondělí 1. srpna. Už jen do konce týdne tak máte šanci zakoupit vstupenky o 10% levněji!


První vlna prodeje vstupenek ukázala velký zájem fanoušků o to vidět na vlastní oči tuto vrcholnou mezinárodní nohejbalovou akci, kterou bude 18. - 20. listopadu hostit brněnská hala Vodova. A bude se určitě na co koukat! 

Pozměněný herní formát, který rozdělí týmy do dvou výkonnostních divizí, a přinese tak více atraktivních zápasů, bohatý doprovodný program včetně instalace výstavy historie českého nohejbalu přímo v útrobách brněnské haly a samozřejmě především skvělé sportovní výkony nejen českých reprezentantů. To všechno jsou lákadla, která přináší zvýšený zájem o akci nejen ze strany fanoušků, ale i ze strany mezinárodních výprav. Mezi ty nejexotičtější bude patřit například výprava z Jižní Koreje, kterou budou tvořit top hráči vybraní na základě speciální série nominačních turnajů.

Pokud si toto všechno nechcete nechat ujít, zajistěte si vstupenky s dostatečným předstihem. Už jen do konce týdne jsou navíc o 10% levnější! Druhá vlna prodeje totiž začne v pondělí 1. srpna!

Více informací o Mistrovství světa a o prodeji vstupenek včetně možnosti přímého nákupu naleznete na oficiálním webu MS www.msnohejbal.cz/vstupenky.