Videoreportáž - MČR trojic mužů 2019

50 ročníků jela nejstarší svazová jednorázovka v zaběhlých kolejích. 51. ročník přinesl podstatnou novinku - vítěz mistrovství ČR trojic mužů po roce o svou korunu nepřijde. Alespoň tak je to naplánováno. Naopak nepřinesl žádnou výsledkovou bombu, o medaile si to rozdaly dvě trojky letos zatím dominantních Čakovic, jedna dominantní modřická trojice a jediným překvapením v medailových soubojích je účast Žatce. Zlato po roční pauze opět visí na krku Pospíšila, Müllera a Rosenberka, kteří sice nepředvedli bůhvíjakou parádní jízdu, ale vždy byli o kousek lepší, zkušenější či šťastnější - a to na titul nakonec stačilo.


Krátký záznam z MČR trojic mužů 2019

autor Michal Němec

Po delší odmlce se o mužský titul hrálo v hlavním městě. Květnové hodně proměnlivé počasí vystřídal vlídný červnový vstup. Možná až příliš vlídný, bylo nebývale teplo a slunečno. Na pražském Balkáně se hrálo nezvykle na tenisových kurtech a ne každý z předpokládaných favoritů se s tím vypořádal. Smutným, ale poslední roky ničím výjimečným, byl počet sestav. Přece jen (a i s ohledem na novou dvouroční periodicitu) se očekávalo více než 17 trojic. Z toho navíc dvě byly přijaty s výjimkou pro pozdní zaslání přihlášky.

Celý článek z MČR si přečtěte na nohecmagazínu.

Propozice a informace k mistrovství si můžete zpětně přečíst ZDE


Videopozvánka

Pořadí
1. Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. (Pospíšil, Rosenberk, Müller) 

2. TJ Avia Čakovice "C" (Pachman, Chadim T., Vacek) 

3. TJ Avia Čakovice "B" (Fík, Souček, Kalous Z.) 

4. SKN Žatec (Jůzek, Vít O., Vít P.) 

Televizní přenos

Kompletní tabulka výsledků - skupiny + play offZáznam MČR - Nohejbal.tv

Kurt 1

Záznam MČR - Michal Němec

Rozhovor s MARTINEM MÜLLEREM

Děkujeme všem fanouškům, kteří dorazili a doufáme, že si kromě letního počasí užily také skvělé sportovní výkony korunované návratem Modřic na nohejbalový trojkový trůn.