Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
  
1
2
3
  • Akce: MČR mladší žáci jednotlivci - Informace
  • Extraliga muži: SACU - CAKO 14:00h.
  • Extraliga muži: VSET - MODR 14:30h.
  • 1. liga muži : VSET "B" - PANK 09:00h.
  • 1. liga muži : MODR "B" - PROS 10:00h.
  • 1. liga muži : CAKO "B" - CBRO 10:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - PRER 14:00h.
  • 2. liga muži "B": NKZO - JIVO 14:00h.
  • 2. liga muži "A": RADO - HABE 14:00h.
  • 2. liga muži "A": SOLI - LIKV "B" 14:00h.
  • 2. liga muži "B": HOLI - HOLU 14:00h.
  • 2. liga muži "A": SLAN - HRAD 14:00h.
4
  • Akce: Pohár žen ČNS 2022 - turnaj TJ SOLIDARITA - Informace
  • Extraliga muži: PLAZ - CAKO 11:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CBRO - CELA 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - CBUD 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - HOLI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": STRI - PLBH 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RAST - REPO 14:00h.
  • 1. liga ženy: SANT - CAKO 15:00h.
  • 1. liga ženy: CELA - STAR 16:00h.
5
6
7
8
9
10
  • Akce: MČR mladší žáci dvojice - Informace
  • Extraliga muži: CAKO - LIKV 10:00h.
  • Extraliga muži: MODR - CELA 11:00h.
  • Extraliga muži: SACU - ZATE 14:00h.
  • Extraliga muži: VSET - PLAZ 14:30h.
  • 1. liga muži : PANK - ZDAR 10:00h.
  • 1. liga muži : CBRO - MODR "B" 14:00h.
  • 1. liga muži : PROS - CAKO "B" 14:00h.
11
  • Akce: MČR mladší žáci trojice - Informace
  • Akce: Pohár žen ČNS 2022 - turnaj TJ Dolní Počernice - Informace
  • Extraliga muži: LIKV - MODR 14:00h.
  • Extraliga muži: PLAZ - SACU 14:00h.
  • Extraliga muži: ZATE - VSET 14:00h.
  • Extraliga muži: CELA - CAKO 14:30h.
  • 1. liga muži : STAR - VSET "B" 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": PLBH - LIKV 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CELA - MODR 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - RAST 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": REPO - STRI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - PEKL 14:00h.
  • 1. liga ženy: CAKO - CBRO 15:00h.
  • 1. liga ženy: SANT - CELA 15:00h.
12
13
14
15
16
17
  • Extraliga muži: MODR - CAKO 14:00h.
  • Extraliga muži: ZATE - PLAZ 14:00h.
  • Extraliga muži: VSET - SACU 14:00h.
  • Extraliga muži: LIKV - CELA 14:00h.
  • 1. liga muži : CAKO "B" - MODR "B" 14:00h.
  • 1. liga muži : STAR - PANK 14:00h.
  • 1. liga muži : ZDAR - VSET "B" 14:00h.
  • 1. liga muži : CBRO - PROS 14:00h.
18
  • Akce: Pohár žen ČNS 2022 - turnaj TJ Litohlavy - Informace
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CBRO - HOLI 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - PLBH 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - REPO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - PEKL 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RAST - STRI 14:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - STAR 10:00h.
  • 1. liga ženy: CELA - CAKO 13:30h.
19
20
21
22
23
24
  • Akce: Pohár žen ČNS 2021 - turnaj TJ Chotyně - Informace
25
26
27
28
29
30
Aktuální videa