Fanoušci vybírají sestavy Nohejbalové bitvy

Od středy 26. července až do 29. října mohou fanoušci volit výběry týmů Čech a Moravy, které se utkají v rámci Nohejbalové bitvy.


Nymburské nohejbalohraní 2017, to je vyvrcholení letošní nohejbalové sezóny, při kterém se fanouškům představí na jednom místě a během jednoho víkendu to nejlepší z mužského, ženského a juniorského nohejbalu.

O prodlouženém víkendu 17. - 19. listopadu bude totiž Nymburk hostit UNIF Mistrovství světa žen a juniorů 2017 a jako součást doprovodného programu se v sobotu v nelítostném souboji utkají také výběry týmů Čech a Moravy v rámci Nohejbalové bitvy. O složení těchto výběrů rozhodnete VY - fanoušci a sice hlasováním v anketách na Facebookovských stránkách  události Nymburské nohejbalohraní 2017. Podrobnosti o akci a způsobu hlasováním najdete na webu ČNS.

Zatímco do Mistrovství světa budou čeští junioři i české ženy vstupovat jako papíroví favorité, Nohejbalová bitva bude při své premiéře nelítostným soubojem na ostří nože bez jasného favorita.

Potvrdí mladí čeští reprezentanti a české reprezentantky roli favoritů? Připíše si premiérové vítězství v Nohejbalové bitvě výběr Čech, nebo výběr Moravy? Nymburské nohejbalohraní je určitě událostí, kterou nesmí žádný nohejbalový fanda vynechat!

#nohejbalohraní2017