Krajské soutěže

PRAŽSKÝ NOHEJBALOVÝ SVAZ

Krajský přebor družstev - konečná tabulka

1.AVIA Čakovice C
1477:2126
2.Solidarita Praha1284:2124
3.TJ Pankrác B1448:3320
4.TJ Sokol Řeporyje A1439:5112
5.Santoška1436:609
6.Žluté lázně A1427:718
7.Vinoř1437:567
8.TJ Sokol Vršovice A1430:656

Výsledky zápasů a přehled výsledků a pořadí pražských tříd ZDE


STŘEDOČESKÝ KNS

Krajský přebor družstev mužů - konečná tabulka finálové skupiny

1.Lokomotiva Nymburk1090157:1818
2.Spartak Čelákovice B1072153:3016
3.Šacung Benešov B1032541:488
4.TJ Sokol Zvánovice1031634:497
5.NK Liha1022635:486
6.Slavoj Vrdy1021727:545

ÚSTECKÝ KNS

Krajský přebor družstev mužů - základní část

1.Žatec C626:1612
2.Kadaň628:1412
3.Chabařovice B616:266
4.Žatec B814:28

Konečné pořadí po play off

1.Kadaň
2.Žatec B
3.Žatec C
4.Chabařovice B

KARLOVARSKÝ KNS

Krajský přebor družstev mužů - základní část

1.Jiskra Nejdek A880040:1116
2.NK Chodov850331:2310
3.SK Liapor Witte C840429:258
4.NK Andělská Hora830527:316
5.Slovan Karlovy Vary80083:400

Končené pořadí po play off

1.NK Chodov
2.Jiskra Nejdek A
3.SK Liapor Witte C
4.NK Andělská Hora
5.Slovan Karlovy Vary


KRÁLOVÉHRADECKÝ KNS

Krajský přebor družstev mužů - základní část

1.TJ Peklo nad Zdobnicí1043:2719
2.Sokol Zbečník B1041:2919
3.Sokol Dolní Radechová1040:3019
4.Sokol Bohuslavice1034:3614
5.Sokol Černčice1029:4112
6.Sokol Horní Radechová1023:4710

Konečné pořadí po play off

1.Sokol Zbečník B
2.TJ Peklo nad Zdobnicí
3.Sokol Bohuslavice
4.Sokol Dolní Radechová

JIHOČESKÝ KNS

Krajský přebor družstev mužů - konečná tabulka

1.TJ ČZ Strakonice1071245:1515
2.NK Dynín1043330:3011
3.Spartak Trhové Sviny1043330:3011
4.NK Křenovice1025328:329
5.NK Legendy "B"1033425:359
6.USC Cep1012622:385

PLZEŇSKÝ KNS

Krajský přebor družstev mužů se v plzeňském kraji v roce 2019 nehrál


LIBERECKÝ KNS 

Krajský přebor družstev - základní část

1.NO Lučany1081117
2.Koberovské Sportovní1070314
3.Sokol Ostašov1052312
4.SK Hodkovice104159
5.Sokol Příšovice B102357
6.Nohejbal Pilínkov100191

Konečné pořadí po play off

1.Koberovská Sportovní
2.No Lučany
3.Sokol Ostašov
4.SK Hodkovice
5.Sokol Příšovice B
6.Nohejbal Pilínkov

ZLÍNSKÝ KNS

Krajská soutěž družstev mužů

1.NK CLIMAX Vsetín C650143:1710
2.NO Sokol Prštné Zlín631232:287
3.NK Valašské Meziříčí621322:384 (-1b)
4.KSK Vlčnov610523:272


KNS KRAJ VYSOČINA

Krajská soutěž mužů - základní část

1.ABUS Gastro Jihlava1049:2122
2.SK Drak Dalečín1043:2720
3.SK Hlinsko1036:3410
4.NK Štěpánov nad Svratkou1032:3810
5.UNITOP SKP Žďár nad Sázavou1025:4510
6.TJ Smrček1025:459

Konečné pořadí po play off

1.ABUS Gastro Jihlava
2.SK Drak Dalečín
3.SK Hlinsko
4.NK Štěpánov nad Svratko
5.TJ Smrček
6.UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

JIHOMORAVSKÝ KNS

Krajský přebor družstev mužů - konečné pořadí

1.Holubice
2.Znojmo
3.Modřice C
4.Modřice D
5.Jevišovka

OLOMOUCKÝ KNS

Krajské soutěže se v roce 2019 nehrály


MORAVSKOSLEZSKÝ KNS

Krajské soutěže se v roce 2019 nehrály. Nejvyšší soutěž v kraji byl OP družstev mužů.

1.Sokol Výškovice11160:2422
2.NBC Vítkov10255:2920
3.Slavoj Rychvald7539:4514
4.NK Fifejdy6642:4212
5.Sokol Pustkovec4839:458
6.Sokol Baška4836:488
7.NK Odry01223:610

PARDUBICKÝ KNS

Krajské soutěže se v roce 2019 nehrály. Nejvyšší soutěž v kraji byl OP družstev mužů.

1.TJ Sokol Mnětice A
2.TJ Sokol Holice B
3.SK Šamani Benešovice A
4.Kučerka - Hůrka A
5.SK Ostřešany A
6.TJ Spartak Sezemice
7.TJ Dynamo Pardubice A
8.SKDH Trnová A
9.SK Spartak Slatiňany
10.NC Bořice