Aktualitypondělí, 21.10.2019

Superfinále 2019 za rohem! Informace ZDE

Na "svůj den" už nějaký čas čekají ženy, kde bylo o finalistkách rozhodnuto poměrně předčasně. Také dorostenci už vědí, na kterého soupeře ladit formu a co nejlépe ji zúročit v den D. Přeci jen prestiž takového zápasu a atmosféra velké haly a tribun je něco, co si hráči neužijí každý den. Do superfinále se v mužské kategorii po roční pauze vrací doposud neporažené Čakovice, které vyzvou vícemistra z Modřic. Bronz braly Karlovy Vary, které byly po základní části v tabulce lépe umístěni, než druhý poražený semifinalista ze Vsetína.


pátek, 18.10.2019

Boj o extraligu pokračuje

Všechno spěje k vrcholu sezony a pár tajenek ještě zbývá rozluštit. Jedna z nich začne své otazníky rozplétat již v sobotu. Kdo si vybojuje poslední volné místo v nejvyšší mužské soutěži? Oba týmy mají s boji o záchranu bohaté zkušenosti. Je pravý čas je prodat.


pátek, 11.10.2019

Vstupenka mezi elitu! Finále a play out 1. ligy, BDL 3. místo

Karty pro superfinále jsou jasně rozdány. Zbývá vyřešit, kdo dostane přímým postupem možnost se příští rok o superfinále s elitou prát. Lépe nakročeno mají po výhře 0:5 Holice. Pokud uspějí i zítra na domácí půdě, Český Brod svou šanci o návrat ještě neztratí. Jen si prodlouží sezónu o zápas s Žatcem. Ale přímý postup je jistota a Brod zbraně rozhodně nesloží.


úterý, 01.10.2019

Extraligová semifinále startují! Přenosy + Dohráno. Příšovice do 1. ligy

Po dlouhé pauze půjdou do boje semifinalisti ze základní části nejvyšší mužské soutěže. Jak si poradí s rozehranými soupeři? V první lize vypukne finálový boj o extraligu a v lize druhé se jde do finálové odvety. Dorostenci se rvou v semifinálových soubojích a celkově je toho nohejbalu tak nějak pořád dost. A to je přece dobře, ne? :)


sobota, 21.09.2019

Vyřazovací boje pokračují napříč všemi ligovými soutěžemi

Zatímco extraliga má na pořadu dne "pouze" odvetu zápasu o udržení se v nejvyšší soutěži, v 1. lize se již zítra můžeme dozvědět kdo že bude finalistou či finalisty druhé nejvyšší soutěže a stejně tak, kdo ji opustí. Ve druhé lize se rozjíždí finále dvou nejúspěšnějších týmů a v neděli vypuknou semifinále i ligy dorostenecké. A je-li vám to stále málo, v Nymburce se bude celý víkend zápasit o titul mistryň České republiky ve dvojicích a trojicích žen. Tak kam se vydáte? :)


pátek, 13.09.2019

Play off jde do odvet a Play out startuje + DOHRÁNO

Již tuto sobotu mohou extraligoví semifinalisté znát své soupeře. Ti prvoligoví je již znají a může začít nemilosrdná semifinálová vřava, kde již není prostor pro chyby. V druhé lize mohou být taktéž finalisti známi již zítra. A v té dorostenecké se o jedno místo mezi nejlepší čtyřkou bude bojovat v neděli. Jen u žen je jasno a Český Brod již nyní spřádá plány jak Vršovicím vrátit rok starou superfinálovou porážku.


pátek, 06.09.2019

PLAY OFF začalo! + DOHRÁNO

V minulém, prvním kole po prázdninové pauze, ale posledním v základní hrací části, se napříč ligovými soutěžemi vyluštilo pár tajenek a soupeři pro čtvrtfinálové play off jsou v mužských soutěžích daní. V Botas dorostenecké lize už čtvrtfinálové boje propukly a ženská liga tento víkend dohrála své poslední, 8. kolo, základní části, ze které vyústíli dva finalisti, kteří však již byli jistí.


pátek, 30.08.2019

14. kolo + DOHRÁNO

Kdo o letní pauze trénoval, objížděl turnaje a soustředění a je na závěr letošní sezóny připraven? Poslední kolo ligových soutěží napoví.


čtvrtek, 15.08.2019

Konec letní poezie

Kalendář a především počasí nám ohlašují konec léta a co nevidět vypuknou ligová klání podzimní části letošní nohejbalové sezóny. I když to zdánlivě nevypadá, pořád je o co hrát. Kteří hráči odpočívali a kteří si drželi nebo ladili formu na letních turnajích? Pojďme se ohlédnout za těmi nejznámějšími z nich, které každoročně lákají hráče ať už svou historií, lokací, prestiží, ale především krásným nohejbalem.


pondělí, 24.06.2019

MČR jednotlivců 2019 zná své vítěze - video, záznamy, články, rozhovory

Druhá a zároveň letos poslední republiková jednorázovka je za námi. Čelákovice se opět vyznamenaly a i díky skvěle načasovanému počasí známe vítěze jednotlivců napříč kategoriemi pro rok 2019.