Superfinále 2019 se blíží! Informace ZDE

Na "svůj den" už nějaký čas čekají ženy, kde bylo o finalistkách rozhodnuto poměrně předčasně. Také dorostenci už vědí, na kterého soupeře ladit formu a co nejlépe ji zúročit v den D. Přeci jen prestiž takového zápasu a atmosféra velké haly a tribun je něco, co si hráči neužijí každý den. Do superfinále se v mužské kategorii po roční pauze vrací doposud neporažené Čakovice, které vyzvou vícemistra z Modřic. Bronz braly Karlovy Vary, které byly po základní části v tabulce lépe umístěni, než druhý poražený semifinalista ze Vsetína.


Superfinále již tradičně proběhne ve Sparta Aréně na Podvinném mlýně (Kovanecká 2405/27, mapa) a to v SOBOTU 26. 10. 2019

Začátky utkání:

9:00 - dorostenci - NK Climax Vsetín × TJ Slavoj Český Brod

12:00 - ženy - TJ Slavoj Český Brod × TJ Sokol Praha Vršovice II

17:30 - muži - TJ Avia Čakovice × MNK Silnice Group Modřice

Celý den bude zajištěn komentovaný přenos na youtubovém kanále SportBro TV, od 17:30 poté komentovaný televizní přenos na ČT4 Sport.

Vstupenky je možné objednat a zaplatit s předstihem za zvýhodněnou cenu nebo je zakoupit na pokladně přímo na místě za základní cenu.

Ceny vstupenek:

1)      Základní vstupné zakoupené přímo na místě: 150,-Kč

         senioři starší 65-ti let 75,- Kč

2)      Zvýhodněné před objednané vstupenky: 100 Kč

         senioři starší 65-ti let 50,- Kč

Děti do 120 cm a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P vstup zdarma.

Vstupenky budou prodávány do konkrétních sektorů bez rozlišení řady či sedadla. Rozmístění sektorů a jejich označení lze vidět v plánku haly. 

Zde naleznete také informaci, kolik vstupenek je v daném sektoru aktuálně k dispozici.

Důležité pokyny:

Z organizačních důvodů bude obsazován nejprve sektor E a následně sektor B. Teprve při jejich naplnění budou uvolněny i sektory C a A.

Sektor D je vyhrazen pro fanklub finalisty ELM, který do utkání bude nastupovat jako „domácí“.

Sektor F pro fanklub finalisty ELM, který do utkání bude nastupovat jako „hosté“.

Místa ve středových sektorech E a B si můžete zajistit včasným nákupem vstupenek v předprodeji.

Vstupenky nejsou vázány na konkrétní sedadla, pouze k danému sektoru. Platí pravidlo „kdo dřív přijde, bude si moci vybrat lepší místa“. Proto přijďte s dostatečných časovým předstihem. Tím se také vyhnete frontám u vstupu.

Správný nohejbalový fanoušek si nenechá ujít už dopolední superfinálový souboj o šampiona dorostenecké BDL ligy se začátkem od 9,00 h a následně i bitvu o mistra 1. ligy žen startující od 12,00 h.  Začátek superfinále mužů je od 17,30 hodin.

Postup pro získání zvýhodněných před objednaných vstupenek:

a)       žádosti vyřizuje Petr Jahoda (tel. 603 808 048)

b)      žádost o konkrétní počet a druh vstupenek (např. počet seniorských vstupenek) do určitého sektoru zašle objednavatel na mail                                     p.jahoda@nohejbal.org. Na jinou formu provedené objednávky nebude brána zřetel.

Mailem zaslaná objednávka tedy bude mít např. tuto podobu:

Objednavatel : Jan Novák

počet vstupenek : 6

z toho počet seniorských vstupenek : 1

sektor : E

celková částka vstupného : 650 Kč

c)       zvýhodněné vstupenky musí být objednány a zcela zaplaceny v termínu do 18.10.2019

d)      po obdržení žádosti bude objednavateli mailem potvrzena jeho objednávka a současně mu zaslány údaje k bezhotovostní platbě za jím objednané vstupenky. Tyto údaje budou obsahovat celkovou cenu, číslo bankovního spojení, variabilní symbol pro platbu a text zprávy pro příjemce platby. Informace o přijaté platbě nejsou odesilateli zasílány. V případě potřeby se lze informovat telefonicky u Petra Jahody.

e)      v případě, kdy objednavatel nezaplatí jimi objednané vstupenky v termínu do 18.10.2019 jeho objednávka zaniká a nebude uspokojena.

f)        řádně objednané a zaplacené vstupenky u vstupu do haly na označeném místě pro vyzvednutí před objednaných vstupenek (vstup do haly z ulice Kovanecká). Osoba, které bude vstupenky vyzvedávat nahlásí svůj variabilní symbol platby a následně jí budou vstupenky vydány. U výdeje vstupenek z předprodeje bude možné vydat jen celou objednávku, ne pouze její část. Například pokud si společně s kamarády z oddílu objednáte 10 vstupenek, u výdeje po nahlášení jména a unikátního kódu obdržíte všech 10 vstupenek najednou. Zvolte si proto v takovýchto případech zodpovědnou osobu, která zajistí distribuci vstupenek v rámci skupiny.

g)       v případě nevyzvednutí zaplacených před objednaných vstupenek nevzniká nárok na vrácení zaplacení částky za vstupenky

Nohejbalové kluby, krajské organizace a osoby činné v orgánech a komisích svazu obdrží informace o možném objednání si lístků na SF mailem.

Další případné informace pro vás budeme postupně doplňovat.

Superfinále finančně podporuje hlavní město Praha