50. MČR trojic mužů

A protože je 50. krásné kulaté číslo...


...je pro vás připraven nejen špičkový nohejbal nejvyšší kvality, ale další velká překvapení!

Jste nohejbalisté srdcem i duší?

Pak si určitě nenechte ujít jubilejní 50. ročník MČR trojic, který se bude konat již za necelý měsíc 25. srpna v Českém Brodě v areálu TJ Slavoj. Na co všechno se můžete těšit? 

V první řadě samozřejmě na nohejbal v podání těch nejlepších.

MČR odstartuje v dopoledních hodinách v 9:00 a nabitý den vyvrcholí finále přibližně v 18:45. Od rána do večera můžete sledovat nejen napínavá klání, doplnit tekutiny pivem nebo limonádou za 10 Kč, zahnat hlad pěkně propečenou kýtou od místního řezníka, ale také se zapojit do tomboly, ve které můžete vyhrát opravdu exkluzivní ceny.  


O co všechno se bude soutěžit? 

O zájezd na MS do Rumunska pro dvě osoby včetně lístků, půjčení automobilu značky Hyundai na celý víkend, lístky na podzimní nohejbalové superfinále, upomínkové nohejbalové předměty, elektroniku, 50l soudek piva a další hodnotné ceny od sponzorů MČR.

50. ročník není výjimečný jen svým číslem, ale i tím, že celou akci zaštítí poslední žijící člen vítězné sestavy úplně prvního MČR z roku 1969 z týmu Tepna ČKD Hronov. Kdo to bude? To se nechte překvapit. A tombolu navíc bude losovat kompletní vítězná sestava následujícího, tedy druhého ročníku MČR. 

Program bude zkrátka nabitý a těšit se můžete i na rozhovory nejen s těmito žijícími legendami, ale i dalšími hráči a osobnostmi.

Sportovním dnem vás totiž provedou zkušení moderátoři a zapojí vás do celodenních soutěží a her.

A kdybyste náhodou váhali kvůli vašim malým sportovcům a sportovkyním, není třeba. Pro jejich zábavu a potěšení bude připraven super dětský koutek. 


A to pořád není všechno.

Ale víte co? Přijďte se přesvědčit sami a pojďme se společně bavit našim národním sportem tak, jak ho máme rádi.

A pokud opravdu dorazit nemůžete, je pro vás fanoušky připraven živý přenos z obou hřišť na Nohejbal.tvNavnaďte se video pozvánkou od obhajujících mistrů České republiky.


Nebo si prohlédněte fotogalerii s historickými snímky z prvního MČSR (1969 Praha) a druhého MČSSR (1970 Piešťany) na konci tohoto článku.
Na viděnou 25. srpna v Českém Brodě!