Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
     
  • Akce: Pohár ČNS mladších žáků dvojice - Informace
1
2
3
4
5
6
7
  • Akce: Pohár ČNS starších žáků trojice - Informace
  • Extraliga mužů: DYCB "A" - NKMO 2:6
  • Extraliga mužů: SACU - CAKO "A" 0:6
  • Extraliga mužů: ČELA "A" - VSET 6:0
  • Extraliga mužů: CBRO - LIKV 6:1
8
9
10
11
12
13
  • Extraliga mužů: CAKO "A" - CBRO 6:3
  • Extraliga mužů: LIKV - SACU 6:3
  • Extraliga mužů: VSET - DYCB "A" 6:3
  • Extraliga mužů: NKMO - ČELA "A" 5:5
  • 1. liga muži: NKMO - PROS 6:4
  • 1. liga muži: STAR - ZATE 4:6
  • 1. liga muži: CAKO "B" - HORA 6:3
  • 2. liga muži : LIKV - SLAN 6:4
  • 2. liga muži : CHAB - HRAD 6:4
14
  • 1. liga muži: PRER - ZRUC 1:6
  • 2. liga muži : DYNI - PANK 5:5
  • 2. liga muži : ZBEC - ČELA "B" 3:6
  • 2. liga muži : HOLI - HOLU 6:0
  • 2. liga muži : IVAN - VSET 3:6
  • 2. liga muži : HRAD - DYCB 6:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - CHAB 4:3
15
  • 1. liga muži: NKMO - PRER 6:2
  • 2. liga muži : DYCB - HLAV 6:2
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - PROS 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - DYCB 3:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - ZBEC 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBRO - SACU 6:1
16
17
18
19
20
21
  • Extraliga mužů: DYCB "A" - LIKV 1:6
  • Extraliga mužů: SACU - VSET 2:6
  • Extraliga mužů: ČELA "A" - CAKO "A" 6:4
  • Extraliga mužů: CBRO - NKMO 5:5
  • 1. liga muži: ZATE - PRER 6:1
  • 1. liga muži: ZRUC - STAR 6:2
  • 1. liga muži: PROS - CAKO "B" 6:1
  • 1. liga muži: HORA - NKMO 2:6
  • 2. liga muži : ČELA "B" - HOLI 0:6
  • 2. liga muži : HLAV - DYNI 6:0
  • 2. liga muži : HRAD - LIKV 5:5
  • 2. liga muži : ZBEC - HOLU 6:1
  • 2. liga muži : ZDAR - IVAN 6:1
22
  • 1. liga muži: PRER - CAKO "B" 6:0
  • 2. liga muži : CHAB - SLAN 5:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": DYCB - CBRO 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": NKMO - HOLI 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - VSET 3:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - RADO 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CHAB - LIKV 7:0
  • 2. liga muži : PANK - DYCB 6:2
23
24
25
26
27
28
  • Extraliga mužů: CAKO "A" - DYCB "A" 10:00h.
  • Extraliga mužů: LIKV - ČELA "A" 14:00h.
  • Extraliga mužů: VSET - CBRO 14:30h.
  • Extraliga mužů: NKMO - SACU 15:00h.
  • 1. liga muži: NKMO - ZATE 10:00h.
  • 1. liga muži: STAR - PROS 13:00h.
  • 1. liga muži: PRER - HORA 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - ZRUC 15:00h.
  • 2. liga muži : LIKV - DYCB 10:00h.
  • 2. liga muži : DYNI - CHAB 10:00h.
  • 2. liga muži : SLAN - HLAV 10:00h.
  • 2. liga muži : IVAN - ČELA "B" 14:00h.
  • 2. liga muži : ZBEC - VSET 14:00h.
  • 2. liga muži : HOLI - ZDAR 14:00h.
  • 2. liga muži : HRAD - PANK 14:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - ČELA 09:00h.
  • 1. liga ženy: BRVE - CAKO 10:00h.
  • 1. liga ženy: LITO - UTEB 11:00h.
  • 1. liga ženy: CAKO - BRVE 15:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - PANK 15:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - LITO 15:00h.
29
  • 1. liga muži: PRER - ZATE 10:00h.
  • 2. liga muži : DYCB - CHAB 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - HOLI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PROS - NKMO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBRO - LIKV 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - DYCB 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - CHAB 14:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - BRVE 10:00h.
30
Nohejbal na TVCOM.cz

Aktuálně není k dispozici žádné video.