Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
      
1
2
3
4
5
6
  • Extraliga: VSET "A" - SACU 3:6
  • Extraliga: CELA "A" - KVAR "A" 6:0
  • Extraliga: MODR "A" - CBRO 6:2
  • 1. liga muži: MODR "B" - ZRUC 5:5
  • 1. liga muži: CBUD "A" - PRER 4:6
  • 1. liga muži: CAKO "B" - HOLI 5:5
  • 2. liga muži : CELA "B" - ZBEC 6:4
  • 2. liga muži : ZAJE - KVAR "B" 6:4
  • 2. liga muži : PRIS - VSET "B" 6:4
7
  • 1. liga muži: STAR - PROS 6:1
  • 2. liga muži : PANK - HOLU 6:3
  • 2. liga muži : CHAB - DYNI 6:4
  • BOTAS Dorostenecká liga : CBUD - CELA 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga : KVAR - CBRO 0:7
  • BOTAS Dorostenecká liga : PRER - MODR 0:7
  • BOTAS Dorostenecká liga : ZBEC - HOLI 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga : RADO - SACU 5:2
  • BOTAS Dorostenecká liga : ZDAR - VSET 1:6
8
9
10
11
12
13
  • Extraliga: SACU - MODR "A" 4:6
  • Extraliga: KVAR "A" - CAKO "A" 6:3
  • Extraliga: ZATE - CELA "A" 3:6
  • Extraliga: CBRO - VSET "A" 1:6
  • 1. liga muži: PRER - MODR "B" 6:2
  • 1. liga muži: ZRUC - CBUD "A" 6:3
  • 1. liga muži: PROS - CAKO "B" 1:6
  • 1. liga muži: HOLI - STAR 5:5
  • 2. liga muži : DYNI - HRAD 3:6
  • 2. liga muži : KVAR "B" - SLAN 3:6
  • 2. liga muži : ZBEC - ZDAR 6:1
14
  • BOTAS Dorostenecká liga : CELA - SACU 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga : VSET - ZBEC 4:3
  • 2. liga muži : PANK - PRIS 3:6
  • BOTAS Dorostenecká liga : KVAR - CBUD 0:7
  • BOTAS Dorostenecká liga : MODR - ZDAR 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga : HOLI - PRER 7:0
  • 2. liga muži : HOLU - VSET "B" 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga : CBRO - RADO 6:1
15
16
17
18
19
20
  • Extraliga: CAKO "A" - CBRO 10:00h.
  • Extraliga: KVAR "A" - VSET "A" 14:00h.
  • Extraliga: CELA "A" - SACU 14:30h.
  • Extraliga: MODR "A" - ZATE 15:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - HOLI 10:00h.
  • 1. liga muži: PROS - CBUD "A" 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - ZRUC 15:00h.
  • 2. liga muži : VSET "B" - ZBEC 09:00h.
  • 2. liga muži : CELA "B" - PRIS 09:30h.
  • 2. liga muži : ZAJE - DYNI 10:00h.
  • 2. liga muži : KVAR "B" - CHAB 10:00h.
21
  • 1. liga muži: STAR - PRER 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : PRER - VSET 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : MODR - HOLI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : ZBEC - ZDAR 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : RADO - KVAR 14:00h.
  • 2. liga muži : HOLU - ZDAR 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : SACU - CBUD 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : CBRO - CELA 14:00h.
22
23
24
25
26
  • 1. liga muži: STAR - CAKO "B" 15:30h.
27
  • Extraliga: ZATE - KVAR "A" 14:00h.
  • Extraliga: SACU - CBRO 14:00h.
  • Extraliga: CELA "A" - CAKO "A" 14:30h.
  • Extraliga: MODR "A" - VSET "A" 15:00h.
  • 1. liga muži: PRER - ZRUC 14:00h.
  • 1. liga muži: HOLI - PROS 14:00h.
  • 1. liga muži: CBUD "A" - MODR "B" 14:00h.
  • 2. liga muži : CELA "B" - ZDAR 09:30h.
  • 2. liga muži : PRIS - HOLU 10:00h.
  • 2. liga muži : ZAJE - SLAN 10:00h.
28
  • Extraliga: CAKO "A" - ZATE 10:00h.
  • 2. liga muži : CHAB - HRAD 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : CELA - KVAR 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : CBUD - RADO 11:00h.
  • 2. liga muži : PANK - VSET "B" 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : VSET - HOLI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : ZBEC - MODR 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : ZDAR - PRER 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : SACU - CBRO 14:00h.
29
  • Administrativa: Ohlášení způsobu plnění RMŽ - Informace
  • Administrativa: Uhrazení příspěvku na RMŽ - Informace
  • Administrativa: Zaslání dokumentů KP mužů,mládeže a žen - Informace
30
Aktuální videa