Aktuality



sobota, 21.09.2019

Vyřazovací boje pokračují napříč všemi ligovými soutěžemi

Zatímco extraliga má na pořadu dne "pouze" odvetu zápasu o udržení se v nejvyšší soutěži, v 1. lize se již zítra můžeme dozvědět kdo že bude finalistou či finalisty druhé nejvyšší soutěže a stejně tak, kdo ji opustí. Ve druhé lize se rozjíždí finále dvou nejúspěšnějších týmů a v neděli vypuknou semifinále i ligy dorostenecké. A je-li vám to stále málo, v Nymburce se bude celý víkend zápasit o titul mistryň České republiky ve dvojicích a trojicích žen. Tak kam se vydáte? :)


pátek, 13.09.2019

Play off jde do odvet a Play out startuje + DOHRÁNO

Již tuto sobotu mohou extraligoví semifinalisté znát své soupeře. Ti prvoligoví je již znají a může začít nemilosrdná semifinálová vřava, kde již není prostor pro chyby. V druhé lize mohou být taktéž finalisti známi již zítra. A v té dorostenecké se o jedno místo mezi nejlepší čtyřkou bude bojovat v neděli. Jen u žen je jasno a Český Brod již nyní spřádá plány jak Vršovicím vrátit rok starou superfinálovou porážku.


pátek, 06.09.2019

PLAY OFF začalo! + DOHRÁNO

V minulém, prvním kole po prázdninové pauze, ale posledním v základní hrací části, se napříč ligovými soutěžemi vyluštilo pár tajenek a soupeři pro čtvrtfinálové play off jsou v mužských soutěžích daní. V Botas dorostenecké lize už čtvrtfinálové boje propukly a ženská liga tento víkend dohrála své poslední, 8. kolo, základní části, ze které vyústíli dva finalisti, kteří však již byli jistí.


pátek, 30.08.2019

14. kolo + DOHRÁNO

Kdo o letní pauze trénoval, objížděl turnaje a soustředění a je na závěr letošní sezóny připraven? Poslední kolo ligových soutěží napoví.


čtvrtek, 15.08.2019

Konec letní poezie

Kalendář a především počasí nám ohlašují konec léta a co nevidět vypuknou ligová klání podzimní části letošní nohejbalové sezóny. I když to zdánlivě nevypadá, pořád je o co hrát. Kteří hráči odpočívali a kteří si drželi nebo ladili formu na letních turnajích? Pojďme se ohlédnout za těmi nejznámějšími z nich, které každoročně lákají hráče ať už svou historií, lokací, prestiží, ale především krásným nohejbalem.


pondělí, 24.06.2019

MČR jednotlivců 2019 zná své vítěze - video, záznamy, články, rozhovory

Druhá a zároveň letos poslední republiková jednorázovka je za námi. Čelákovice se opět vyznamenaly a i díky skvěle načasovanému počasí známe vítěze jednotlivců napříč kategoriemi pro rok 2019.


pondělí, 24.06.2019

25. Mistrovství České republiky starších žáků dvojic a trojic - úžasná videoreportáž přímo z Pekla

Jen půl roku po loňském prosincovém šampionátu v Semilech se rozdávaly cenné kovy na letošním, už 25. Mistrovství České republiky starších žáků dvojic a trojic. Pískové kurty na břehu říčky Zdobnice v Pekle se staly o uplynulém víkendu nohejbalovým rájem pro výpravu ze Stříbra, která ovládla obě disciplíny. Na domácí spolufavority zbyla v sobotu i v neděli druhá příčka.


pátek, 21.06.2019

13. kolo - DOHRÁNO

Další kolo naší nejvyšší mužské soutěže přinese zajímavé, ale především důležité souboje. A to především v případě souboje Modřic s Vary, které si to rozdají o přímý postup o play-off. Čelákovice se Vsetínem se můžou "oťuknout", neboť si právě v play-off proti sobě pravděpodobně zahrají. Tento přenos bude navíce přenášen hned několika kamerami, bude moderován, bude plný zpomalených záběrů a opakovaných záběrů a i "tyčkaři" se při tajmech zapotí. Žatec bude v boji se svým sousedem z tabulky, Šacungem, jistě doufat v body a Start Praha si to s lídrem soutěže rozdá netradičně již v pátek odpoledne. Řež o play-off i play-out vrcholí i v ostatních ligových soutěží. Proto si další nohejbalový víkend nenechte ujít.


pátek, 14.06.2019

Videoreportáž - MČR trojic mužů 2019

50 ročníků jela nejstarší svazová jednorázovka v zaběhlých kolejích. 51. ročník přinesl podstatnou novinku - vítěz mistrovství ČR trojic mužů po roce o svou korunu nepřijde. Alespoň tak je to naplánováno. Naopak nepřinesl žádnou výsledkovou bombu, o medaile si to rozdaly dvě trojky letos zatím dominantních Čakovic, jedna dominantní modřická trojice a jediným překvapením v medailových soubojích je účast Žatce. Zlato po roční pauze opět visí na krku Pospíšila, Müllera a Rosenberka, kteří sice nepředvedli bůhvíjakou parádní jízdu, ale vždy byli o kousek lepší, zkušenější či šťastnější - a to na titul nakonec stačilo.


pátek, 14.06.2019

12. kolo + DOHRÁNO

Další kolo klepe na dveře a s ním i naše přehledy ligových a streamy extraligových zápasů. Konkrétně extraliga nabídne souboje týmů, které jsou v tabulce u sebe velice blízko a pro play off potřebují každý bod. V 1. lize se to po zaváhání jejího lídra na předních pozicích také mele a v lize druhé se čeká na další semifinalisty, kteří doplní ty již jisté. Nicméně cesta vzhůru je pro všechny ještě dlouhá. Především pak do superfinále.