Aktualitypátek, 08.11.2019

Superfinále má své vítěze!

Superfinále dostálo svému názvu a nabídlo nádherné a vyrovnané zápasy napříč všemi kategoriemi. Zejména pak u mužů, kde rozhodoval o vítězi poslední zápas dne. Čakovice tak po několika pokusech získaly svůj první titul a dovršily svou celosezonní neporazitelnost. Gratulujeme!


čtvrtek, 24.10.2019

Příští zastávka Českomoravská! Nohejbalové MS 2020 míří do Prahy.

Fanoušci nohejbalu zbystřete! Největší hvězdy světového nohejbalu se příští rok v listopadu sjedou do Prahy, aby ve zbrusu novém multifunkčním kulturním a kongresovém centru O2 universum poměřily síly v rámci mistrovství světa.


pátek, 18.10.2019

Žatec extraligu po bitvě udržel

Den po bitvě o mistra republiku družstev se na žateckých kurtech rozehrála bitva o to, kdo bude mít tu čest se mistrovi v příští sezóně v extralize mužů postavit.


pátek, 11.10.2019

Vstupenka mezi elitu! Finále a play out 1. ligy, BDL 3. místo

Karty pro superfinále jsou jasně rozdány. Zbývá vyřešit, kdo dostane přímým postupem možnost se příští rok o superfinále s elitou prát. Lépe nakročeno mají po výhře 0:5 Holice. Pokud uspějí i zítra na domácí půdě, Český Brod svou šanci o návrat ještě neztratí. Jen si prodlouží sezónu o zápas s Žatcem. Ale přímý postup je jistota a Brod zbraně rozhodně nesloží.


úterý, 01.10.2019

Extraligová semifinále startují! Přenosy + Dohráno. Příšovice do 1. ligy

Po dlouhé pauze půjdou do boje semifinalisti ze základní části nejvyšší mužské soutěže. Jak si poradí s rozehranými soupeři? V první lize vypukne finálový boj o extraligu a v lize druhé se jde do finálové odvety. Dorostenci se rvou v semifinálových soubojích a celkově je toho nohejbalu tak nějak pořád dost. A to je přece dobře, ne? :)


sobota, 21.09.2019

Vyřazovací boje pokračují napříč všemi ligovými soutěžemi

Zatímco extraliga má na pořadu dne "pouze" odvetu zápasu o udržení se v nejvyšší soutěži, v 1. lize se již zítra můžeme dozvědět kdo že bude finalistou či finalisty druhé nejvyšší soutěže a stejně tak, kdo ji opustí. Ve druhé lize se rozjíždí finále dvou nejúspěšnějších týmů a v neděli vypuknou semifinále i ligy dorostenecké. A je-li vám to stále málo, v Nymburce se bude celý víkend zápasit o titul mistryň České republiky ve dvojicích a trojicích žen. Tak kam se vydáte? :)


pátek, 13.09.2019

Play off jde do odvet a Play out startuje + DOHRÁNO

Již tuto sobotu mohou extraligoví semifinalisté znát své soupeře. Ti prvoligoví je již znají a může začít nemilosrdná semifinálová vřava, kde již není prostor pro chyby. V druhé lize mohou být taktéž finalisti známi již zítra. A v té dorostenecké se o jedno místo mezi nejlepší čtyřkou bude bojovat v neděli. Jen u žen je jasno a Český Brod již nyní spřádá plány jak Vršovicím vrátit rok starou superfinálovou porážku.


pátek, 06.09.2019

PLAY OFF začalo! + DOHRÁNO

V minulém, prvním kole po prázdninové pauze, ale posledním v základní hrací části, se napříč ligovými soutěžemi vyluštilo pár tajenek a soupeři pro čtvrtfinálové play off jsou v mužských soutěžích daní. V Botas dorostenecké lize už čtvrtfinálové boje propukly a ženská liga tento víkend dohrála své poslední, 8. kolo, základní části, ze které vyústíli dva finalisti, kteří však již byli jistí.


pátek, 30.08.2019

14. kolo + DOHRÁNO

Kdo o letní pauze trénoval, objížděl turnaje a soustředění a je na závěr letošní sezóny připraven? Poslední kolo ligových soutěží napoví.


čtvrtek, 15.08.2019

Konec letní poezie

Kalendář a především počasí nám ohlašují konec léta a co nevidět vypuknou ligová klání podzimní části letošní nohejbalové sezóny. I když to zdánlivě nevypadá, pořád je o co hrát. Kteří hráči odpočívali a kteří si drželi nebo ladili formu na letních turnajích? Pojďme se ohlédnout za těmi nejznámějšími z nich, které každoročně lákají hráče ať už svou historií, lokací, prestiží, ale především krásným nohejbalem.