Aktualityúterý, 15.11.2022

Úžasná atmosféra, spoustu překvapení, strhující sportovní zážitky, žádné zlato

Kompletní informace po jednotlivých dnech najdete níže.


pátek, 04.11.2022

Korea sklidila v Brně sympatie

Málokterá národnost zaznamenala v poslední době v českém nohejbale takovou stopu, jako právě obyvatelé asijského kontinentu. Její kooperace s naším sportem v mnoha formách nám její některé zástupce od MS v Brně v roce 2016 představila velice vydatně. Ať už jako hráče, kteří se zúčastnili české ligové soutěže, nebo jako sparingy pro české týmy. Jejich nadšení a přistup strhnul českou nohejbalovou obec natolik, že turnaj v jokgu, korejském národním sportu podobném nohejbalu, který pořádal oddíl Čelákovic, byl zcela zaplněn. A také výjezdy českých výprav do Korei patřily k těm pravým, a po sportovní stránce maximálně efektivním zážitkům. Nyní se korejci vrací na místo činu. Na vrcholnou sportovní akci, kde si jako nováčci před 6 lety získali svou přízeň.


neděle, 16.10.2022

Taví se snad Stříbro v Pekle?

Tyto dva celky opanovaly republikový šampionát dorostenecké kategorie, který ve dnech 15. a 16. 10. proběhl ve valašské baště nohejbalu, Vsetíně. A to jak v disciplíně dvojic, tak i trojic. Druhý a třetí tým letošního ročníku BDL tak ukázaly, že své umístění v soutěži nezískaly náhodou. V sobotním kláním dvojic je na stupni vítězů doplnil mistr letošního ročníku z Modřic a v bitvách trojic si pro placku k radosti diváků dokráčelo domácí trio.


neděle, 16.10.2022

Švýcarská mise přinesla spokojenost na všech stranách

Švýcarská asociace FUTNET přišla s nabídkou společného soustředění s českým výběrem, a to v rámci přípravy na blížící se Mistrovství světa.


středa, 12.10.2022

Superfinále - výsledky, přenosy, fotky, články, rozhovory, sestřihy

Uplynulé Superfinále nám v průběhu celého nohejbalového dne vygenerovalo vítěze jednotlivých kategorií a tím i uzavřelo soutěžní ročník 2022. Zde vám nabízíme veškeré informace.


středa, 12.10.2022

V síni slávy to žije

Českému nohejbalovému svazu se díky prostorům nákupní Galerie Harfa podařilo získat unikátní prostor pro otevření Síně slávy Českého nohejbalu!


pátek, 23.09.2022

Tituly z ženských jednorázovek jsou kompletní

V uplynulém víkendu se zkompletovala série jednorázových akcí v kategorii dospělých. V tomhle konkrétním případě se jednalo o kategorii ženskou a disciplíny dvojkové a trojkové. Celou akci pořadatelsky zaštítila Chotyně.


čtvrtek, 01.09.2022

Čakovice obhájily, ale v jiné sestavě (článek, přenosy, fotky, reportáž)

Poslední srpnová sobota patřila dvojicím. Přesněji Mistrovství republiky v této disciplíně a mužské kategorii.


neděle, 28.08.2022

LETNÍ TURNAJE: Proudy ukončily "letní sezónu"

Ligové soutěže odpočívají, ale někteří hráči nikoliv. Jak by taky mohli, když v letních měsících kromě prázdnin začínají také turnaje, které jsou pro své načasování a lokalitu typické. Řeč je především o turnajích osadních, které každoročně rozjíždí svůj letní seriál a které jsou pro svou tradici a nezaměnitelnou atmosféru vyhledávány velikou skupinou hráčů. Mezi ně se ale daří vklínit i další turnaje, kterých přibývá a které si vydobývají své místo na turnajovém poli. Tento článek přináší souhrn těch nejtradičnějších letních turnajů a bude se pokoušet reflektovat jejich výsledky, případné přenosy, či fotodokumentaci. Zkrátka léto je tady. Tak si pojďme zakopat!


neděle, 21.08.2022

Víkendové tituly a medaile jsou rozdány (výsledky, fotografie, přenosy, záznam ČT)

Ano. To všechno nám nabitý srpnový víkend 20. - 21. 8. dopřál. A nejen to. Druhá mužská nejvyšší soutěž po prázdninové pauze a odpočinku roztočila svá kola paly off.