ESTÉREL FUTNET CUP - 2. ročník - Češi obhájili!

Po úspěchu prvního ročníku v roce 2021 se Saint-Raphaël opět stal na jeden víkend hlavním světovým městem tohoto rychle se rozvíjejícího sportu, a to přímo v centru města na náměstí Place Coullet ve dnech 15.-16. a 17. července 2022! Přidána FOTOGALERIE !!! Viz konec článku.


Estérel Futnet Cup po loňském úspěchu i letos spojí vzájemně se doplňující nejen sportovní aspekty:

- Soutěž na vysoké úrovni s nejlepšími mužskými týmy světa (Česká republika, Švýcarsko, Slovensko, Polsko, Francie A, Francie B), které se utkají v "Turnaji mistrů", s místním klubem Futnet Raphaëlois a normanským týmem Pirat'hleticaux, který se kvalifikoval během Tournoi des Ambitieux 11. června.

- Soutěž na vysoké úrovni s nejlepšími ženskými týmy světa (Česká republika, Švýcarsko, Slovensko, Polsko, tj. první čtyři z posledního mistrovství světa ve hře Futnet), které se zúčastní "Turnaje mistrů".

- Zábavný a přátelský trénink za účasti známých osobností, především ze světa sportu. Např. házenkářští šampioni, jako jsou Raphaël Caucheteux nebo Geoffroy Krantz, nebo fotbaloví šampioni, jako jsou Julien Faubert, Sébastien Perez nebo Johan Audel.

- Místní kořeny s finálovou fází "Tournoi des Quartiers", během níž budou 4 kvalifikované týmy reprezentovat svůj okres Saint-Raphaël nebo Fréjus (La Lauve, Saint-Sébastien, L'Aspé).


Program akce :

Pátek 15. července 2022

Od 16:00 do 22:00 hodin : - Sousedský turnaj - Turnaj hvězd - Přípravná setkání týmů Turnaje mistrů


Sobota 16. července 2022

9:00-10:00: Zahájení otevřené pro všechny

10.00-13.00 a 16.00-22.00: Turnaj mistrů


Neděle 17. července 2022

9-10 hodin: Zahájení otevřené pro všechny

10:00-13:00: Čtvrtfinále Turnaje mistrů

16:00-22:00: Finálové kolo Turnaje mistrů a Turnaje mistrů


Výsledky pro vás budeme průběžně doplňovat

Výsledky:
Muži 

sk.A 

1.ČR, 

2.SVK, 

3.Fra A, 

4.SUISS


 sk.B 

1. POL  

2.Fra B  

3.Saint Raphael,

4.kvalifikant Piráti


Ženy

1.ČR, 

2.SVK, 

3.POL, 

4.SUISS


Program neděle dopoledne : 

10.00 muži ČR-Piráti, 

10.30 muži POL-SUISS, 

11.00 ženy ČR-SUISS, 

11.30 muži SVK-Saint Raphael, 

12.00 ženy SVK-POL, 

12.30 muži Fra B-FraA. 

Odpolední program začíná v 16 hodin průvodem všech výprav městem (reklamní akce pořadatelů), od 16.30 o umístění, semifinále můžu a finale žen a mužů. Ukončení v 21.30.


Složení výpravy / Reprezentanti:

Muži: Jan Vanke, Ondřej Vít, Lukáš Rosenberk, Jakub Pospíšil, trenér Petr Gulda

Ženy: Veronika Tymichová, Lenka Cibulková, Zuzana Tomšová, Aneta Fojtíková, Kristýna Plechatá, Trenér Jiří Šmejkal

Support: Vlastimil Pabián, Lukáš Petr (masér)


Stream z akce:

Kurt 1



Kurt 2



Nedělní program a výsledky

MUŽI:

Čtvrtfinále - Česká Republika x Piráti 2:0 (11:6, 11:2)

1. semifinále - Slovensko x Francie B  - 2:1

2. Semifinále - Česká Republika x Francie A - 2:0 (12:10, 11:4)

Finále - ČR x SK - 2:1 (11:13, 11:7, 11:9)


ŽENY:

Finále - ČR x SK - 2:0 (11:7, 11:2)

Gratulujeme!

Video  Video FR1  Video FR2  Video FR3  Video FR4

Webové stránky celého turnaje ZDE
Článek o akci ZDE