Mladší žáci

GALA MČR mladších žáků 2019

11.MČR jednotlivcipropozicepřijaté sestavyvýsledkyzprávazáznamfoto
12.MČR dvojicepropozicepřijaté sestavyvýsledkyzprávazáznamfoto
12.MČR trojicepropozicepřijaté sestavyvýsledkyzprávazáznamfoto

..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

GALA MČR mladších žáků 2018

11.MČR dvojiceÚtěchovso 9.6.2018propozice
přijaté sestavy
výsledky
zpráva
foto
11.MČR trojiceÚtěchovne 10.6.2018propozice
přijaté sestavy
výsledky
zpráva
foto
10.MČR jednotlivciŽďár nad Sázavouso 8.9.2018propozice
přijaté sestavy
výsledky
zpráva
foto

Další dokumenty :

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Archiv výsledků z předchozích ročníků


9. GALA MČR mladších žáků jednotlivců

2. září 2017, Žďár nad Sázavou

Přihlášky do 17. srpna 2017

MČR mladších žáků jednotlivců - propozice

MČR mladších žáků jednotlivců - startující

MČR mladších žáků jednotlivců - kompletní výsledky

MČR mladších žíků jednotlivců - zpráva delegáta STK

- MČR mladších žáků jednotlivců - fotogalerie


10. GALA MČR mladších žáků dvojic

17. června 2017, Čakovice

Přihlášky do 2. června 2017

1.TJ Baník StříbroL.Tolar, P.Gaszczyk
2.Městský nohejbalový klub Modřice "B"L.Čupera, M.Svoboda
3.Městský nohejbalový klub Modřice "A"O.Jurka, P.Kolouch
4.NK CLIMAX VsetínD.Dvořák, A.Palát, M.Zapletal

MČR mladších žáků dvojic - propozice

MČR mladších žáků dvojic - přihlášky

MČR mladších žáků dvojic - výsledky

MČR mladších žáků dvojic - zpráva delegáta STK


10. GALA MČR mladších žáků trojic

18. června 2017, Čakovice

Přihlášky do 2. června 2017

1.TJ Baník StříbroL.Tolar, O.Tolar, D.Němčák, P.Gaszczyk  
2.TJ Sokol SemilyO.Fries, T.Matura, L.Jína
3.Městský nohejbalový klub ModřiceL.Čupera, M.Svoboda, O.Jurka, P.Kolouch
4.TJ AVIA ČakoviceV.Kalous, A.Barnat, M.Suchý

MČR mladších žáků trojic - propozice

MČR mladších žáků trojic - přihlášky

MČR mladších žáků trojic - výsledky

MČR mladších žáků trojic - zpráva delegáta STK