Dorostenci

BOTAS MČR dorostu 2019

21.MČR jednotlivciČelákovice29.6.2019propozice
přijaté sestavy
výsledky zpráva
záznamfoto
45.MČR dvojiceČeský Brod24.8.2019propozice
přijaté sestavy
výsledky
zpráva
záznamfoto
45.MČR trojiceČeský Brod25.8.2019propozice
přijaté sestavy
výsledky
zpráva
záznamfoto

................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

BOTAS MČR dorostu 2018

44.MČR dvojiceČeský Brodso 2.6.2018propozice
přijaté sestavy
výsledky
zpráva
záznam
foto
44.MČR trojiceČeský Brodne 3.6.2018propozice
přijaté sestavy
výsledky
zpráva záznam
foto
20.MČR jednotlivciČeské Budějoviceso 10.11.2018propozice
přijaté sestavy
výsledky
zpráva
záznamfoto

Další dokumenty :

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Archiv výsledků z předchozích ročníků


19. BOTAS MČR dorostu jednotlivců

1. května 2017, Český Brod

Přihlášky do 21. dubna 2017

1.David VišváderTJ Dynamo České Budějovice "A"
2.Marian PříhodaTJ Sokol I Prostějov
3.Karel TůmaTJ Dynamo České Budějovice
4.Václav PohlTJ Sokol Zbečník "B"

MČR dorostu jednotlivců - propozice

MČR dorostu jednotlivců - kompl.výsledky


43. BOTAS MČR dorostu dvojic

5. července 2017, Rychnovek

Přihlášky do 20. června 2017

1.TJ Sokol I ProstějovJ.Ftačník,J.Matkulčík, M.Příhoda
2.NK CLIMAX Vsetín "A"T.Andris, D.Majštiník
3.TJ Dynamo České Budějovice "C"Zdeněk Koudelka, Václav Koudelka
4.TJ Slavoj Český Brod "A"Z.Kalous, J.Čech, E.Zavacký

MČR dorostu dvojic - propozice

MČR dorostu dvojic - přihlášky

MČR dorostu dvojic - výsledky


43. BOTAS MČR dorostu trojic

6. července 2017, Rychnovek

Přihlášky do 20. června 2017

1.TJ Sokol I ProstějovJ.Ftačník,J.Matkulčík, M.Příhoda
2.TJ Slavoj Český BrodZ.Kalous, J.Čech, E.Zavacký, N.Truc, V.Ungermann
3.TJ Dynamo České Budějovice "B"V.Koudelka, D.Žikeš, J.Bělík
4.NK CLIMAX Vsetín "A"T.Andris, D.Majštiník, D.Bílý

MČR dorostu trojic - propozice

MČR dorostu trojic - přihlášky

MČR dorostu trojic - výsledky