Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
     
1
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - KVAR 5:2
  • 1. liga ženy: CBRO - VRSO 5:5
  • 1. liga ženy: CELA - CAKO 6:4
  • 1. liga ženy: CBRO - CAKO 6:0
2
3
4
5
6
7
  • Extraliga: CAKO "A" - MODR "A" 6:2
  • Extraliga: SACU - VSET "A" 3:6
  • Extraliga: ZATE - CELA 3:6
  • 1. liga muži: PROS - CBRO 5:5
  • 1. liga muži: CBUD - HOLI 2:6
  • 1. liga muži: ZRUC - PRER 4:6
  • 1. liga muži: CAKO "B" - MODR "B" 5:5
  • 2. liga muži "A": SLAN - HRAD 6:3
  • 2. liga muži "B": PANK - ZBEC 6:4
  • 2. liga muži "A": LEGE - CHAB 6:3
  • 2. liga muži "B": ZDAR - PRIS 1:6
  • 2. liga muži "A": JANO - ZAJE 6:2
  • 1. liga ženy: SANT - UTEB 6:1
  • 1. liga ženy: UTEB - SANT 1:6
8
  • Extraliga: STAR - KVAR "A" 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - ZBEC 0:7
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - CBRO 5:2
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - KVAR 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - CBUD 7:0
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CELA - RADO 5:2
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - MODR 1:6
  • 1. liga ženy: CELA - CBRO 1:6
  • 1. liga ženy: CAKO - CBRO 3:6
9
10
11
12
  • 1. liga ženy: VRSO - CAKO 6:2
13
  • Akce: Přihlášky na MČR 1 mužů, žen, dorostu a starších žáků - Informace
14
  • Akce: MČR dvojic starší žáci - Informace
  • Extraliga: CAKO "A" - ZATE 6:2
  • Extraliga: SACU - STAR 6:1
  • Extraliga: VSET "A" - KVAR "A" 2:6
  • Extraliga: MODR "A" - CELA 6:4
  • 1. liga muži: MODR "B" - PRER 6:1
  • 1. liga muži: CBRO - HOLI 4:6
  • 1. liga muži: PROS - CBUD 6:1
  • 1. liga muži: CAKO "B" - ZRUC 3:6
  • 2. liga muži "A": LEGE - JANO 5:5
  • 2. liga muži "A": SLAN - KVAR "B" 3:6
  • 2. liga muži "B": PANK - KROM 6:1
  • 2. liga muži "B": PRIS - VSET "B" 6:2
15
  • Akce: MČR trojic starší žáci - Informace
  • 2. liga muži "A": CHAB - ZAJE 6:1
16
17
18
19
20
21
  • Extraliga: ZATE - SACU 14:00h.
  • Extraliga: KVAR "A" - MODR "A" 14:00h.
  • Extraliga: CELA - VSET "A" 14:30h.
  • 1. liga muži: HOLI - MODR "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: PRER - CBRO 14:00h.
  • 1. liga muži: CBUD - CAKO "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - PROS 14:00h.
  • 2. liga muži "B": VSET "B" - ZBEC 09:00h.
  • 2. liga muži "A": KVAR "B" - CHAB 10:00h.
  • 2. liga muži "A": ZAJE - HRAD 10:00h.
  • 2. liga muži "B": KROM - ZDAR 13:00h.
  • 2. liga muži "A": JANO - SLAN 14:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - CELA 10:00h.
  • 1. liga ženy: CELA - UTEB 15:00h.
  • 1. liga ženy: SANT - CAKO 15:00h.
22
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": KVAR - CELA 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - RADO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - PRER 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - HOLI 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CBRO - MODR 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - ZRUC 14:00h.
23
24
25
26
27
28
  • Akce: MČR jednotlivci muži, ženy, dorost a starší žáci - Informace
29
30
Aktuální videa