Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
  
  • Extraliga: ZATE - CAKO "A" 0:6
  • Extraliga: KVAR "A" - VSET "A" 6:4
  • Extraliga: CELA - MODR "A" 3:6
  • 1. liga muži: HOLI - CBRO 1:6
  • 1. liga muži: PRER - MODR "B" 6:3
  • 1. liga muži: CBUD - PROS 5:5
  • 1. liga muži: ZRUC - CAKO "B" 6:1
  • 2. liga muži "B": VSET "B" - PRIS 2:6
  • 2. liga muži "A": KVAR "B" - HRAD 6:0
  • 2. liga muži "A": ZAJE - CHAB 1:6
1
2
  • Akce: Přihlášky na MČR 2+3 mladší žáci - Informace
  • Extraliga: CAKO "A" - STAR 6:1
3
  • Extraliga: SACU - ZATE 6:4
  • Extraliga: VSET "A" - CELA 6:2
  • Extraliga: MODR "A" - KVAR "A" 3:6
  • 1. liga muži: MODR "B" - HOLI 5:5
  • 1. liga muži: CBRO - PRER 6:0
  • 1. liga muži: PROS - ZRUC 3:6
  • 1. liga muži: CAKO "B" - CBUD 6:2
  • 2. liga muži "A": SLAN - JANO 5:5
  • 2. liga muži "B": ZBEC - VSET "B" 4:6
  • 2. liga muži "A": HRAD - ZAJE 6:3
  • 2. liga muži "B": ZDAR - KROM 6:1
4
  • 2. liga muži "A": CHAB - KVAR "B" 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - CBRO 3:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - SACU 3:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - VSET 0:7
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CELA - KVAR 3:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - ZBEC 2:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - CBUD 5:2
5
6
7
  • Extraliga: CAKO "A" - SACU 6:3
  • Extraliga: STAR - ZATE 4:6
  • Extraliga: KVAR "A" - CELA 4:6
  • Extraliga: MODR "A" - VSET "A" 6:0
  • 1. liga muži: MODR "B" - CBRO 1:6
  • 1. liga muži: CBUD - ZRUC 2:6
  • 1. liga muži: HOLI - PRER 6:2
  • 1. liga muži: CAKO "B" - PROS 6:4
  • 2. liga muži "A": KVAR "B" - ZAJE 6:4
  • 2. liga muži "A": CHAB - HRAD 6:4
  • 2. liga muži "B": PANK - ZDAR 6:3
  • 2. liga muži "A": LEGE - SLAN 6:2
  • 2. liga muži "B": ZBEC - PRIS 2:6
8
9
10
  • Extraliga: KVAR "A" - SACU 6:1
  • Extraliga: CELA - CAKO "A" 2:6
  • Extraliga: MODR "A" - ZATE 6:2
  • 1. liga muži: CBRO - CBUD 6:1
  • 1. liga muži: MODR "B" - ZRUC 1:6
  • 1. liga muži: PRER - CAKO "B" 6:2
  • 1. liga muži: HOLI - PROS 2:6
  • 2. liga muži "B": VSET "B" - ZDAR 6:2
  • 2. liga muži "A": ZAJE - LEGE 2:6
  • 2. liga muži "A": KVAR "B" - SLAN 6:3
  • 2. liga muži "B": ZBEC - KROM 6:1
  • 1. liga ženy: SANT - CELA 6:1
  • 1. liga ženy: UTEB - VRSO 2:6
  • 1. liga ženy: VRSO - UTEB 6:2
11
  • 2. liga muži "A": CHAB - JANO 3:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - ZBEC 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - ZRUC 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CELA - SACU 3:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CBRO - PRER 7:0
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - VSET 2:5
12
13
14
15
16
  • Akce: Přihlášky na MČR 3 mužů - Informace
17
  • Akce: MČR dvojic mladší žáci - Informace
  • Extraliga: CAKO "A" - KVAR "A" 6:1
  • Extraliga: SACU - CELA 0:6
  • Extraliga: ZATE - VSET "A" 4:6
  • 1. liga muži: CBRO - ZRUC 4:6
  • 1. liga muži: CBUD - MODR "B" 3:6
  • 1. liga muži: PROS - PRER 6:4
  • 1. liga muži: CAKO "B" - HOLI 6:2
  • 2. liga muži "A": SLAN - ZAJE 6:1
  • 2. liga muži "B": PANK - VSET "B" 3:6
  • 2. liga muži "A": LEGE - KVAR "B" 6:3
  • 2. liga muži "B": KROM - PRIS 1:6
  • 2. liga muži "A": JANO - HRAD 6:2
  • 1. liga ženy: CBRO - UTEB 6:0
  • 1. liga ženy: UTEB - CBRO 1:6
18
  • Akce: MČR trojic mladší žáci - Informace
  • Extraliga: STAR - MODR "A" 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - HOLI 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - MODR 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - CELA 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": KVAR - CBUD 5:2
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - CBRO 2:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - RADO 3:4
  • 1. liga ženy: VRSO - SANT 6:2
  • 1. liga ženy: CBRO - CELA 6:1
  • 1. liga ženy: CAKO - SANT 1:6
19
20
21
22
23
24
  • Extraliga: KVAR "A" - ZATE 6:2
  • Extraliga: CELA - STAR 6:0
  • Extraliga: VSET "A" - CAKO "A" 1:6
  • Extraliga: MODR "A" - SACU 6:2
  • 1. liga muži: MODR "B" - PROS 6:2
  • 1. liga muži: CBRO - CAKO "B" 6:3
  • 1. liga muži: PRER - CBUD 6:3
  • 1. liga muži: HOLI - ZRUC 6:0
  • 2. liga muži "B": VSET "B" - KROM 6:2
  • 2. liga muži "A": KVAR "B" - JANO 6:2
  • 2. liga muži "B": PRIS - PANK 6:3
  • 2. liga muži "A": HRAD - LEGE 2:6
  • 2. liga muži "B": ZBEC - ZDAR 6:4
25
  • 2. liga muži "A": CHAB - SLAN 6:0
  • 2. liga muži "A": JANO - LEGE 6:0
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - CELA 0:7
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - PRER 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": KVAR - SACU 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - VSET 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - ZRUC 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CBRO - HOLI 14:00h.
  • 1. liga ženy: CELA - VRSO 2:6
  • 1. liga ženy: CAKO - VRSO 15:00h.
26
27
28
29
30
  • Akce: Přihlášky na MČR 2+3 starší žáci - Informace
31
Aktuální videa