Aktualitypátek, 14.06.2019

12. kolo + DOHRÁNO

Další kolo klepe na dveře a s ním i naše přehledy ligových a streamy extraligových zápasů. Konkrétně extraliga nabídne souboje týmů, které jsou v tabulce u sebe velice blízko a pro play off potřebují každý bod. V 1. lize se to po zaváhání jejího lídra na předních pozicích také mele a v lize druhé se čeká na další semifinalisty, kteří doplní ty již jisté. Nicméně cesta vzhůru je pro všechny ještě dlouhá. Především pak do superfinále.


pátek, 07.06.2019

11. kolo +DOHRÁNO

Po týdenní pauze, kterou mělo na svědomí MČR trojic mužů, se nám opět roztáčí koloběh ligových soutěží. A vy můžete být s námi u toho, kdy v taháku kola poměří síly oba aktéři finálového souboje zmíněného trojkového šampionátu. Máme se na co těšit.


pátek, 31.05.2019

51. MČR trojic mužů v nohejbale - PŘENOSY - VÝSLEDKY

Již za pár dní budeme znát nového mistra v královské disciplíně nohejbalu. A nebude to mistr ledajaký. Oproti dosavadním ročníkům se stane mistrem na dva roky. Neboť nejmladší singlovou disciplínu bude na jednorázových MČR každý rok doplňovat pouze jedna z disciplín zbývajících. Tento rok to tedy budou trojice. Rok 2020 bude patřit singlu a dvojicím. A o rok později singl opět doplní trojice. A tak stále dokola. Doufáme, že takto získá titul mistrů republiky na hodnotě a hráči se o něj jak se patří poperou.


pátek, 24.05.2019

10. kolo + DOHRÁNO

Nohejbalová sezóna se přehoupla do odvetných zápasů a tady už začíná skutečně přituhovat. Cesta do play off / play out nabírá na rychlosti. Užijte si s námi 10. kolo ligových soutěží.


čtvrtek, 23.05.2019

9. kolo + DOHRÁNO + MČR dvojic a trojic - mladší žáci Karlovy Vary

Tahákem 9. kola je rozhodně souboj 1. s 2. A to jak v extralize, tak také v lize 1. Využijte příznivé předpovědi počasí a vyrazte zafandit z plných plic svým svěřencům. Nebo našemu nohejbalovému potěru, který poměří své síly v baště západočeského nohejbalu, ve Varech.


pátek, 10.05.2019

8. kolo

Páté zápasy ve dvou týdnech čekají ligové hráče naší nohejbalové soutěže. Klobouk dolů. Je to porce! A vy pojďte fandit. 8. kolo je tady :)


pátek, 10.05.2019

7. kolo - DOHRÁNO

Za poslední dva týdny se stihla odehrát 4 kola ligových utkání a to je pěkná porce zápasů. Proto i nám nemějte za zlé, že v kombinaci se svátečními dny nebyly všechny odkazy a články zveřejněny včas. Kdo nebyl osobně, nebo kdo nestihl online, může zápasy 7. kola ELM shlédnout alespoň zpětně a zjistit tak, ve kterém dílčím zápase který klub uhrál své body. Protože výsledky se zrodily vskutku...zajímavé! Děkujeme za pochopení, příjemnou zábavu u přenosů a nohu vejš.


pátek, 10.05.2019

6. kolo - DOHRÁNO

Dva dny a je tu další porce nohejbalu. Letí to hrozně! Stíháte to vůbec? Doufáme, že jo a že vám s tím co nejvíce pomáháme. Tady je 6. kolo.


úterý, 30.04.2019

5. kolo - DOHRÁNO

Na státní svátek a uprostřed týdne. Takto netradičně proběhne 5. kolo ligových soutěží, které zapíše jen tři utkání, nebo Start Praha s Benešovem mají předehráno.


úterý, 30.04.2019

Letošní ročník Zimního poháru žen ČNS skončil

A poslední slovo měla Santoška