Vstupenka mezi elitu! Finále a play out 1. ligy

Karty pro superfinále jsou jasně rozdány. Zbývá vyřešit, kdo dostane přímým postupem možnost se příští rok o superfinále s elitou prát. Lépe nakročeno mají po výhře 0:5 Holice. Pokud uspějí i zítra na domácí půdě, Český Brod svou šanci o návrat ještě neztratí. Jen si prodlouží sezónu o zápas s Žatcem. Ale přímý postup je jistota a Brod zbraně rozhodně nesloží.


Nesmíme však zapomenout také na opačnou stranu tabulky druhé nejvyšší mužské soutěže, kde se Přerov pere o svou prvoligovou příslušnost s ambiciózní Vsetínskou rezervou. První zápas na domácí půdě ustál. Jak si poradí na půdě soupeře? 

1. liga rozpis zápasů Play off

TJ Sokol Holice x TJ Slavoj Český Brod 


Střelecký ostrov uprostřed Vltavy v centru Prahy vymění extraligoví nohejbalisté příští rok za zbrusu novou zastávku. Sedmitisícové město nedaleko Pardubic, rodiště známého cestovatele doktora Emila Holuba či herců Václava Lohniského a Jana Kačera. Holice. Nováček nejvyšší nohejbalové soutěže 2020. Na začátku letošní sezony se Východočeši potýkali s velkou marodkou a herně zrovna nezářili. V jejím průběhu se ale tým s návratem zraněných smečařů Kopa a Červinky dokázal zkonsolidovat a na konci už dominoval. Po vyřazení Zruče nezastavil Východočechy ani Český Brod. V domácí odvetě sice museli Holičtí obracet nepříznivý průběh, ale zvládli to s přehledem a zamířili mezi tuzemskou elitu. Poražený celek čeká extraligová baráž proti Žatci. Startuje v sobotu ve městě chmele. Celý článek ZDE.

Foto, záznam a článek od Michala Němce

Foto od Petra Koska

1. liga - baráž

NK CLIMAX Vsetín "B" x TJ Spartak MSEM Přerov

2. barážové utkání - foto od Petra Čunka

3. barážové utkání - foto od Petra Čunka
Informace o Superfinále 2019 ZDE