Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
  
  • Extraliga: ZATE - CAKO "A" 14:00h.
  • Extraliga: KVAR "A" - VSET "A" 14:00h.
  • Extraliga: CELA - MODR "A" 14:30h.
  • 1. liga muži: HOLI - CBRO 14:00h.
  • 1. liga muži: PRER - MODR "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: CBUD - PROS 14:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - CAKO "B" 14:00h.
  • 2. liga muži "B": VSET "B" - PRIS 09:00h.
  • 2. liga muži "A": KVAR "B" - HRAD 10:00h.
  • 2. liga muži "A": ZAJE - CHAB 10:00h.
1
2
  • Akce: Přihlášky na MČR 2+3 mladší žáci - Informace
  • Extraliga: CAKO "A" - STAR 16:30h.
3
  • Extraliga: SACU - ZATE 14:00h.
  • Extraliga: VSET "A" - CELA 14:30h.
  • Extraliga: MODR "A" - KVAR "A" 15:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - HOLI 10:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - PRER 10:00h.
  • 1. liga muži: PROS - ZRUC 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - CBUD 15:00h.
  • 2. liga muži "A": SLAN - JANO 10:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - VSET "B" 14:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - ZAJE 14:00h.
  • 2. liga muži "B": ZDAR - KROM 14:00h.
4
  • 2. liga muži "A": CHAB - KVAR "B" 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - CBRO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - SACU 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - VSET 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CELA - KVAR 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - ZBEC 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - CBUD 14:00h.
5
6
7
  • Extraliga: CAKO "A" - SACU 10:00h.
  • Extraliga: STAR - ZATE 13:00h.
  • Extraliga: KVAR "A" - CELA 14:00h.
  • Extraliga: MODR "A" - VSET "A" 15:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - CBRO 10:00h.
  • 1. liga muži: CBUD - ZRUC 14:00h.
  • 1. liga muži: HOLI - PRER 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - PROS 15:00h.
  • 2. liga muži "A": KVAR "B" - ZAJE 10:00h.
  • 2. liga muži "A": CHAB - HRAD 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PANK - ZDAR 10:00h.
  • 2. liga muži "A": LEGE - SLAN 10:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - PRIS 14:00h.
8
9
10
  • Extraliga: KVAR "A" - SACU 14:00h.
  • Extraliga: CELA - CAKO "A" 14:30h.
  • Extraliga: MODR "A" - ZATE 15:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - CBUD 10:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - ZRUC 10:00h.
  • 1. liga muži: PRER - CAKO "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: HOLI - PROS 14:00h.
  • 2. liga muži "B": VSET "B" - ZDAR 09:00h.
  • 2. liga muži "A": ZAJE - LEGE 10:00h.
  • 2. liga muži "A": KVAR "B" - SLAN 10:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - KROM 14:00h.
  • 1. liga ženy: SANT - CELA 10:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - VRSO 10:00h.
  • 1. liga ženy: VRSO - UTEB 15:00h.
11
  • 2. liga muži "A": CHAB - JANO 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - ZBEC 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - ZRUC 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CELA - SACU 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - VSET 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - KVAR 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CBRO - PRER 14:00h.
12
13
14
15
16
  • Akce: Přihlášky na MČR 3 mužů - Informace
17
  • Akce: MČR dvojic mladší žáci - Informace
  • Extraliga: CAKO "A" - KVAR "A" 10:00h.
  • Extraliga: SACU - CELA 14:00h.
  • Extraliga: ZATE - VSET "A" 14:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - ZRUC 10:00h.
  • 1. liga muži: PROS - PRER 14:00h.
  • 1. liga muži: CBUD - MODR "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - HOLI 15:00h.
  • 2. liga muži "A": SLAN - ZAJE 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PANK - VSET "B" 10:00h.
  • 2. liga muži "A": LEGE - KVAR "B" 10:00h.
  • 2. liga muži "B": KROM - PRIS 13:00h.
  • 2. liga muži "A": JANO - HRAD 14:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - UTEB 10:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - CBRO 15:00h.
18
  • Akce: MČR trojic mladší žáci - Informace
  • Extraliga: STAR - MODR "A" 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - HOLI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - MODR 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - CELA 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": KVAR - CBUD 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - CBRO 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - RADO 14:00h.
  • 1. liga ženy: VRSO - SANT 10:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - CELA 10:00h.
  • 1. liga ženy: CAKO - SANT 15:00h.
19
20
21
22
23
24
  • Extraliga: KVAR "A" - ZATE 14:00h.
  • Extraliga: CELA - STAR 14:30h.
  • Extraliga: VSET "A" - CAKO "A" 14:30h.
  • Extraliga: MODR "A" - SACU 15:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - PROS 10:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - CAKO "B" 10:00h.
  • 1. liga muži: PRER - CBUD 14:00h.
  • 1. liga muži: HOLI - ZRUC 14:00h.
  • 2. liga muži "B": VSET "B" - KROM 09:00h.
  • 2. liga muži "B": PRIS - PANK 10:00h.
  • 2. liga muži "A": KVAR "B" - JANO 10:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - LEGE 14:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - ZDAR 14:00h.
  • 1. liga ženy: SANT - CBRO 10:00h.
25
  • 2. liga muži "A": CHAB - SLAN 10:00h.
  • 2. liga muži "A": JANO - LEGE 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - CELA 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - PRER 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": KVAR - SACU 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - VSET 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - ZRUC 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CBRO - HOLI 14:00h.
  • 1. liga ženy: CELA - VRSO 10:00h.
  • 1. liga ženy: CAKO - VRSO 15:00h.
26
27
28
29
30
  • Akce: Přihlášky na MČR 2+3 starší žáci - Informace
31
Aktuální videa