Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
1
2
3
4
5
  • Extraliga: CAKO "A" - CELA 10:00h.
  • Extraliga: SACU - KVAR "A" 14:00h.
  • Extraliga: ZATE - MODR "A" 14:00h.
  • 1. liga muži: PROS - HOLI 14:00h.
  • 1. liga muži: CBUD - CBRO 14:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - MODR "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - PRER 15:00h.
  • 2. liga muži "A": LEGE - ZAJE 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PANK - HOLU 10:00h.
  • 2. liga muži "B": KROM - ZBEC 13:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - KVAR "B" 14:00h.
  • 2. liga muži "A": JANO - CHAB 14:00h.
  • 2. liga muži "B": ZDAR - VSET "B" 14:00h.
6
  • Extraliga: STAR - VSET "A" 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - HOLI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - CBUD 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": KVAR - RADO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - CBRO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - MODR 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - CELA 14:00h.
7
8
9
10
11
12
  • Extraliga: KVAR "A" - CAKO "A" 14:00h.
  • Extraliga: VSET "A" - ZATE 14:30h.
  • Extraliga: CELA - SACU 14:30h.
  • Extraliga: MODR "A" - STAR 15:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - CBUD 10:00h.
  • 1. liga muži: PRER - PROS 14:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - CBRO 14:00h.
  • 1. liga muži: HOLI - CAKO "B" 14:00h.
  • 2. liga muži "B": VSET "B" - PANK 09:00h.
  • 2. liga muži "A": KVAR "B" - LEGE 10:00h.
  • 2. liga muži "A": ZAJE - SLAN 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PRIS - KROM 10:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - JANO 14:00h.
13
  • Extraliga: VSET "A" - STAR 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - SACU 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - VSET 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - KVAR 12:00h.
  • 2. liga muži "B": KROM - PANK 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CELA - ZRUC 14:00h.
  • 2. liga muži "B": HOLU - ZDAR 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - PRER 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CBRO - ZBEC 14:00h.
14
15
16
17
18
  • Extraliga: CAKO "A" - VSET "A" 10:00h.
  • Extraliga: STAR - CELA 13:00h.
  • Extraliga: SACU - MODR "A" 14:00h.
  • Extraliga: ZATE - KVAR "A" 14:00h.
  • 1. liga muži: PROS - MODR "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: CBUD - PRER 14:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - HOLI 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - CBRO 15:00h.
  • 2. liga muži "A": LEGE - HRAD 10:00h.
  • 2. liga muži "A": SLAN - CHAB 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PANK - PRIS 10:00h.
  • 2. liga muži "B": KROM - VSET "B" 13:00h.
  • 2. liga muži "A": JANO - KVAR "B" 14:00h.
19
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - KVAR 12:00h.
  • 2. liga muži "B": ZDAR - ZBEC 14:00h.
20
  • Extraliga: STAR - SACU 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - ZBEC 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": ZRUC - RADO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - MODR 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - CBRO 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CELA - CBUD 14:00h.
21
22
23
24
25
26
  • Extraliga: KVAR "A" - STAR 14:00h.
  • Extraliga: VSET "A" - SACU 14:30h.
  • Extraliga: CELA - ZATE 14:30h.
  • Extraliga: MODR "A" - CAKO "A" 15:00h.
  • 1. liga muži: CBRO - PROS 10:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - CAKO "B" 10:00h.
  • 1. liga muži: HOLI - CBUD 14:00h.
  • 1. liga muži: PRER - ZRUC 14:00h.
  • 2. liga muži "A": ZAJE - JANO 10:00h.
  • 2. liga muži "B": PRIS - ZDAR 10:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - SLAN 14:00h.
  • 2. liga muži "B": ZBEC - PANK 14:00h.
27
  • 2. liga muži "A": CHAB - LEGE 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - HOLI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": KVAR - ZRUC 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - SACU 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - PRER 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - CELA 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": CBRO - VSET 14:00h.
  • 2. liga muži "B": HOLU - KROM 14:00h.
28
29
30
Aktuální videa