Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
    
1
2
3
4
5
6
7
  • Administrativa: MČR dvojic mužů - přihlášky - Informace
  • Extraliga: CBRO - CAKO "A" 17:00h.
8
  • Akce: MČR dvojic ml.žáků - Informace
  • Extraliga: ZATE - MODR "A" 14:00h.
  • Extraliga: SACU - CELA "A" 14:00h.
  • Extraliga: VSET "A" - KVAR "A" 14:30h.
  • 1. liga muži: HOLI - MODR "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - CAKO "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: CBUD "A" - PROS 14:00h.
  • 2. liga muži : DYNI - ZAJE 10:00h.
  • 2. liga muži : PRIS - CELA "B" 10:00h.
  • 2. liga muži : ZBEC - VSET "B" 14:00h.
  • 1. liga ženy: NYMB - SANT 10:00h.
  • 1. liga ženy: LITO - CELA 10:00h.
  • 1. liga ženy: CELA - LITO 15:00h.
9
  • Akce: MČR trojic ml.žáků - Informace
  • 2. liga muži : CHAB - KVAR "B" 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : PRER - ZDAR 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : MODR - ZBEC 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : KVAR - CELA 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : RADO - CBUD 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : CBRO - SACU 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : HOLI - VSET 14:00h.
  • 1. liga ženy: VRSO - CBRO 09:00h.
  • 1. liga ženy: CAKO - CBRO 15:00h.
10
11
12
13
14
  • 1. liga muži: CAKO "B" - STAR 15:30h.
15
  • Extraliga: VSET "A" - MODR "A" 10:00h.
  • Extraliga: CAKO "A" - CELA "A" 10:00h.
  • Extraliga: KVAR "A" - ZATE 14:00h.
  • Extraliga: CBRO - SACU 15:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - CBUD "A" 10:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - PRER 14:00h.
  • 1. liga muži: PROS - HOLI 14:00h.
  • 2. liga muži : SLAN - ZAJE 10:00h.
  • 2. liga muži : ZDAR - CELA "B" 14:00h.
  • 2. liga muži : HRAD - CHAB 14:00h.
  • 2. liga muži : VSET "B" - PANK 15:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - LITO 11:00h.
  • 1. liga ženy: LITO - UTEB 15:00h.
16
  • 2. liga muži : HOLU - PANK 14:00h.
17
18
19
20
21
22
23
  • 2. liga muži : SLAN - CHAB 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : CBUD - CBRO 11:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : VSET - MODR 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : ZBEC - PRER 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : SACU - KVAR 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : RADO - CELA 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : ZDAR - HOLI 14:00h.
  • 1. liga ženy: CELA - NYMB 09:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - SANT 09:00h.
  • 1. liga ženy: CELA - VRSO 15:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - NYMB 15:00h.
24
25
26
27
28
29
30
Aktuální videa