Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
 
  • 2. liga muži : SLAN - HRAD 10:00h.
1
2
3
4
  • Extraliga: KVAR "A" - SACU 14:00h.
  • Extraliga: VSET "A" - CELA "A" 14:30h.
  • Extraliga: MODR "A" - CAKO "A" 15:00h.
  • Extraliga: CBRO - ZATE 15:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - CAKO "B" 10:00h.
  • 1. liga muži: PRER - PROS 14:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - HOLI 14:00h.
  • 1. liga muži: CBUD "A" - STAR 15:00h.
  • 2. liga muži : VSET "B" - CELA "B" 09:00h.
  • 2. liga muži : ZBEC - PRIS 14:00h.
  • 2. liga muži : PANK - ZDAR 14:00h.
  • 1. liga ženy: NYMB - VRSO 10:00h.
  • 1. liga ženy: SANT - LITO 10:00h.
  • 1. liga ženy: NYMB - CBRO 15:00h.
  • 1. liga ženy: LITO - SANT 15:00h.
5
  • Extraliga: VSET "A" - CAKO "A" 14:30h.
  • 2. liga muži : DYNI - KVAR "B" 10:00h.
  • 2. liga muži : CHAB - ZAJE 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : CELA - RADO 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : KVAR - SACU 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : MODR - VSET 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : PRER - ZBEC 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : HOLI - ZDAR 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : CBRO - CBUD 14:00h.
  • 1. liga ženy: CELA - UTEB 10:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - CELA 15:00h.
6
7
  • Extraliga: SACU - ZATE 14:00h.
  • Extraliga: CELA "A" - MODR "A" 14:30h.
  • Extraliga: CBRO - KVAR "A" 15:00h.
  • 1. liga muži: STAR - MODR "B" 13:00h.
  • 1. liga muži: HOLI - PRER 14:00h.
  • 1. liga muži: PROS - ZRUC 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - CBUD "A" 15:00h.
  • 2. liga muži : CELA "B" - PANK 09:30h.
  • 2. liga muži : ZAJE - HRAD 10:00h.
  • 2. liga muži : HOLU - ZBEC 14:00h.
8
9
10
11
  • Extraliga: CAKO "A" - SACU 10:00h.
  • Extraliga: CELA "A" - CBRO 14:30h.
  • Extraliga: VSET "A" - ZATE 14:30h.
  • Extraliga: MODR "A" - KVAR "A" 15:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - PROS 10:00h.
  • 1. liga muži: CBUD "A" - HOLI 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - PRER 15:00h.
  • 2. liga muži : CELA "B" - HOLU 09:30h.
  • 2. liga muži : ZDAR - PRIS 14:00h.
  • 2. liga muži : HRAD - KVAR "B" 14:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - LITO 10:00h.
  • 1. liga ženy: LITO - CBRO 15:00h.
12
  • 1. liga muži: STAR - ZRUC 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : CBUD - KVAR 11:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : MODR - PRER 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : VSET - ZDAR 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : RADO - CBRO 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : SACU - CELA 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : HOLI - ZBEC 14:00h.
  • 1. liga ženy: CELA - SANT 09:00h.
  • 1. liga ženy: VRSO - UTEB 10:00h.
  • 1. liga ženy: CELA - CAKO 15:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - VRSO 15:00h.
13
14
15
16
17
18
  • Extraliga: KVAR "A" - CELA "A" 14:00h.
  • Extraliga: ZATE - CAKO "A" 14:00h.
  • Extraliga: SACU - VSET "A" 14:00h.
  • Extraliga: CBRO - MODR "A" 15:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - MODR "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: PROS - STAR 14:00h.
  • 1. liga muži: HOLI - CAKO "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: PRER - CBUD "A" 14:00h.
  • 2. liga muži : VSET "B" - PRIS 09:00h.
  • 2. liga muži : DYNI - CHAB 10:00h.
  • 2. liga muži : KVAR "B" - ZAJE 10:00h.
  • 2. liga muži : HRAD - SLAN 14:00h.
  • 2. liga muži : ZBEC - CELA "B" 14:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - CELA 09:00h.
  • 1. liga ženy: NYMB - CAKO 09:00h.
  • 1. liga ženy: LITO - VRSO 10:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - SANT 10:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - CAKO 15:00h.
  • 1. liga ženy: NYMB - CELA 15:00h.
  • 1. liga ženy: VRSO - LITO 15:00h.
  • 1. liga ženy: SANT - UTEB 15:00h.
19
  • 1. liga muži: PRER - STAR 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : CELA - CBUD 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : ZBEC - VSET 13:00h.
  • 2. liga muži : HOLU - PRIS 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : SACU - RADO 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : CBRO - KVAR 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : ZDAR - MODR 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : PRER - HOLI 15:00h.
20
21
22
23
24
25
  • Extraliga: CAKO "A" - KVAR "A" 10:00h.
  • Extraliga: VSET "A" - CBRO 14:30h.
  • Extraliga: CELA "A" - ZATE 14:30h.
  • Extraliga: MODR "A" - SACU 15:00h.
  • 1. liga muži: MODR "B" - PRER 10:00h.
  • 1. liga muži: CBUD "A" - ZRUC 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - PROS 15:00h.
  • 2. liga muži : VSET "B" - HOLU 09:00h.
  • 2. liga muži : SLAN - KVAR "B" 10:00h.
  • 2. liga muži : PRIS - PANK 10:00h.
  • 2. liga muži : ZDAR - ZBEC 14:00h.
  • 2. liga muži : HRAD - DYNI 14:00h.
  • 1. liga ženy: SANT - VRSO 09:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - CBRO 10:00h.
  • 1. liga ženy: LITO - CAKO 10:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - UTEB 15:00h.
  • 1. liga ženy: CAKO - LITO 15:00h.
  • 1. liga ženy: SANT - NYMB 15:00h.
26
  • 1. liga muži: STAR - HOLI 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : CELA - CBRO 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : CBUD - SACU 11:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : KVAR - RADO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : VSET - PRER 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : ZDAR - ZBEC 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga : HOLI - MODR 14:00h.
27
28
29
30
31
Aktuální videa