Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
      
1
2
3
4
5
6
  • Extraliga: VSET "A" - SACU 3:6
  • Extraliga: CELA "A" - KVAR "A" 6:0
  • Extraliga: MODR "A" - CBRO 6:2
  • 1. liga muži: MODR "B" - ZRUC 5:5
  • 1. liga muži: CBUD "A" - PRER 4:6
  • 1. liga muži: CAKO "B" - HOLI 5:5
  • 2. liga muži "B": CELA "B" - ZBEC 6:4
  • 2. liga muži "A": ZAJE - KVAR "B" 6:4
  • 2. liga muži "B": PRIS - VSET "B" 6:4
7
  • 1. liga muži: STAR - PROS 6:1
  • 2. liga muži "B": PANK - HOLU 6:3
  • 2. liga muži "A": CHAB - DYNI 6:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - CELA 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": KVAR - CBRO 0:7
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - MODR 0:7
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - HOLI 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - SACU 5:2
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZDAR - VSET 1:6
8
9
10
11
12
13
  • Extraliga: SACU - MODR "A" 4:6
  • Extraliga: KVAR "A" - CAKO "A" 6:3
  • Extraliga: ZATE - CELA "A" 3:6
  • Extraliga: CBRO - VSET "A" 1:6
  • 1. liga muži: PRER - MODR "B" 6:2
  • 1. liga muži: ZRUC - CBUD "A" 6:3
  • 1. liga muži: PROS - CAKO "B" 1:6
  • 1. liga muži: HOLI - STAR 5:5
  • 2. liga muži "A": DYNI - HRAD 3:6
  • 2. liga muži "A": KVAR "B" - SLAN 3:6
  • 2. liga muži "B": ZBEC - ZDAR 6:1
14
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CELA - SACU 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - ZBEC 4:3
  • 2. liga muži "B": PANK - PRIS 3:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": KVAR - CBUD 0:7
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - ZDAR 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - PRER 7:0
  • 2. liga muži "B": HOLU - VSET "B" 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBRO - RADO 6:1
15
16
17
18
19
20
  • Extraliga: CAKO "A" - CBRO 6:1
  • Extraliga: KVAR "A" - VSET "A" 3:6
  • Extraliga: CELA "A" - SACU 6:4
  • Extraliga: MODR "A" - ZATE 6:0
  • 1. liga muži: MODR "B" - HOLI 6:4
  • 1. liga muži: PROS - CBUD "A" 6:3
  • 1. liga muži: CAKO "B" - ZRUC 6:1
  • 2. liga muži "B": VSET "B" - ZBEC 5:5
  • 2. liga muži "B": CELA "B" - PRIS 2:6
  • 2. liga muži "A": ZAJE - DYNI 6:1
  • 2. liga muži "A": KVAR "B" - CHAB 6:2
21
  • 1. liga muži: STAR - PRER 5:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PRER - VSET 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": MODR - HOLI 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - ZDAR 7:0
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - KVAR 6:1
  • 2. liga muži "B": HOLU - ZDAR 5:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - CBUD 3:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBRO - CELA 7:0
22
23
24
25
26
  • 1. liga muži: STAR - CAKO "B" 5:5
27
  • Extraliga: ZATE - KVAR "A" 1:6
  • Extraliga: SACU - CBRO 6:3
  • Extraliga: CELA "A" - CAKO "A" 6:2
  • Extraliga: MODR "A" - VSET "A" 6:4
  • 1. liga muži: PRER - ZRUC 6:1
  • 1. liga muži: HOLI - PROS 6:1
  • 1. liga muži: CBUD "A" - MODR "B" 3:6
  • 2. liga muži "B": CELA "B" - ZDAR 6:0
  • 2. liga muži "B": PRIS - HOLU 6:3
  • 2. liga muži "A": ZAJE - SLAN 6:4
28
  • Extraliga: CAKO "A" - ZATE 6:2
  • 2. liga muži "A": CHAB - HRAD 5:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CELA - KVAR 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBUD - RADO 2:5
  • 2. liga muži "B": PANK - VSET "B" 4:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - HOLI 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - MODR 2:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZDAR - PRER 2:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - CBRO 0:7
29
  • Administrativa: Ohlášení způsobu plnění RMŽ - Informace
  • Administrativa: Uhrazení příspěvku na RMŽ - Informace
  • Administrativa: Zaslání dokumentů KP mužů,mládeže a žen - Informace
30
Aktuální videa