Krátké zprávy
Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
   
1
2
  • Extraliga mužů: LIKV - DYCB "A" 14:00h.
  • Extraliga mužů: VSET - SACU 14:30h.
  • Extraliga mužů: NKMO - CBRO 15:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - PROS 10:00h.
  • 1. liga muži: NKMO - HORA 10:00h.
  • 2. liga muži "A": LIKV - HRAD 10:00h.
  • 2. liga muži "A": SLAN - CHAB 10:00h.
  • 2. liga muži "A": DYNI - HLAV 10:00h.
  • 2. liga muži : HOLI - ČELA "B" 14:00h.
  • 2. liga muži : IVAN - ZDAR 14:00h.
  • 1. liga ženy: NYMB - BRVE 09:00h.
  • 1. liga ženy: PANK - CBRO 09:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - VRSO 10:00h.
  • 1. liga ženy: VRSO - UTEB 15:00h.
  • 1. liga ženy: PANK - BRVE 15:00h.
  • 1. liga ženy: NYMB - CBRO 15:00h.
3
  • 1. liga muži: STAR - ZRUC 13:00h.
  • 2. liga muži "A": DYCB - PANK 10:00h.
  • 2. liga muži : HOLU - ZBEC 14:00h.
  • 1. liga ženy: ČELA - LITO 10:00h.
  • 1. liga ženy: LITO - ČELA 15:00h.
4
5
6
7
8
9
10
  • Extraliga mužů: CAKO "A" - ČELA "A" 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - CBRO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": DYCB - RADO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": NKMO - PROS 12:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - DYNI 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CHAB - SACU 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - VSET 14:00h.
  • 2. liga muži : HOLU - ZDAR 14:00h.
  • 1. liga ženy: VRSO - ČELA 15:00h.
11
12
13
14
15
16
  • Extraliga mužů: SACU - NKMO 14:00h.
  • Extraliga mužů: DYCB "A" - CAKO "A" 14:00h.
  • Extraliga mužů: ČELA "A" - LIKV 14:30h.
  • Extraliga mužů: CBRO - VSET 15:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - CAKO "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: ZATE - NKMO 14:00h.
  • 1. liga muži: PROS - STAR 14:00h.
  • 2. liga muži : VSET - ZBEC 09:00h.
  • 2. liga muži "A": HLAV - SLAN 10:00h.
  • 2. liga muži : ZDAR - HOLI 14:00h.
17
  • 2. liga muži "A": DYCB - LIKV 10:00h.
  • 2. liga muži "A": CHAB - DYNI 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - NKMO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PROS - ZBEC 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - LIKV 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - DYCB 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBRO - CHAB 14:00h.
  • 2. liga muži "A": PANK - HRAD 14:00h.
18
19
20
21
22
23
  • Extraliga mužů: CAKO "A" - NKMO 10:00h.
  • Extraliga mužů: LIKV - VSET 14:00h.
  • Extraliga mužů: ČELA "A" - DYCB "A" 14:30h.
  • Extraliga mužů: CBRO - SACU 15:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - NKMO 14:00h.
  • 1. liga muži: PRER - PROS 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - ZATE 15:00h.
  • 2. liga muži "A": SLAN - PANK 10:00h.
  • 2. liga muži "A": LIKV - DYNI 10:00h.
  • 2. liga muži : ZBEC - ZDAR 14:00h.
  • 2. liga muži "A": HRAD - HLAV 14:00h.
  • 2. liga muži : IVAN - HOLU 14:00h.
  • 2. liga muži : HOLI - VSET 14:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - NYMB 10:00h.
  • 1. liga ženy: NYMB - UTEB 15:00h.
24
  • 1. liga muži: STAR - HORA 13:00h.
  • 2. liga muži "A": CHAB - DYCB 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - SACU 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": NKMO - ZBEC 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CHAB - DYCB 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - PROS 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBRO - RADO 14:00h.
  • 2. liga muži "A": PANK - LIKV 15:00h.
  • 1. liga ženy: ČELA - CBRO 09:00h.
  • 1. liga ženy: ČELA - BRVE 15:00h.
25
26
27
28
29
30
Nohejbal na TVCOM.cz

Aktuálně není k dispozici žádné video.