Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
  • Akce: MČR dorostenců jednotlivci - Informace
  • Extraliga mužů: ČELA "A" - NKMO 14:30h.
  • 2. liga muži : ČELA "B" - HOLU 09:30h.
1
2
3
4
  • 1. liga muži: STAR - CAKO "B" 15:30h.
5
  • Extraliga mužů: SACU - CBRO 14:00h.
  • Extraliga mužů: DYCB "A" - ČELA "A" 14:00h.
  • Extraliga mužů: VSET - LIKV 14:30h.
  • Extraliga mužů: NKMO - CAKO "A" 15:00h.
  • 1. liga muži: NKMO - ZRUC 10:00h.
  • 1. liga muži: PROS - PRER 14:00h.
  • 1. liga muži: ZATE - CAKO "B" 14:00h.
  • 1. liga muži: HORA - STAR 15:00h.
  • 2. liga muži : VSET - HOLI 09:00h.
  • 2. liga muži : DYNI - HRAD 10:00h.
  • 2. liga muži : HLAV - LIKV 10:00h.
  • 2. liga muži : HOLU - IVAN 14:00h.
  • 2. liga muži : PANK - SLAN 14:00h.
  • 2. liga muži : ZDAR - ZBEC 14:00h.
  • 1. liga ženy: PANK - NYMB 09:00h.
  • 1. liga ženy: BRVE - ČELA 09:00h.
  • 1. liga ženy: PANK - ČELA 15:00h.
  • 1. liga ženy: BRVE - NYMB 15:00h.
6
  • Extraliga mužů: LIKV - NKMO 14:00h.
  • Extraliga mužů: VSET - CAKO "A" 14:30h.
  • Extraliga mužů: ČELA "A" - SACU 14:30h.
  • Extraliga mužů: CBRO - DYCB "A" 15:00h.
  • 1. liga muži: PROS - ZRUC 14:00h.
  • 1. liga muži: PRER - NKMO 14:00h.
  • 1. liga muži: HORA - ZATE 15:00h.
  • 2. liga muži : ČELA "B" - ZDAR 09:30h.
  • 2. liga muži : DYCB - HRAD 10:00h.
  • 2. liga muži : SLAN - DYNI 10:00h.
  • 2. liga muži : LIKV - PANK 10:00h.
  • 2. liga muži : IVAN - HOLI 14:00h.
  • 2. liga muži : HOLU - VSET 14:00h.
  • 1. liga ženy: VRSO - LITO 10:00h.
  • 1. liga ženy: LITO - VRSO 15:00h.
7
  • 2. liga muži : ČELA "B" - IVAN 10:00h.
  • 2. liga muži : CHAB - HLAV 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": NKMO - VSET 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - RADO 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": DYCB - SACU 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - PROS 13:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CHAB - CBRO 14:00h.
8
9
10
11
12
  • Extraliga mužů: CAKO "A" - LIKV 10:00h.
  • Extraliga mužů: DYCB "A" - SACU 14:00h.
  • Extraliga mužů: ČELA "A" - CBRO 14:30h.
  • Extraliga mužů: NKMO - VSET 15:00h.
  • 1. liga muži: NKMO - STAR 10:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - HORA 14:00h.
  • 1. liga muži: ZATE - PROS 14:00h.
  • 1. liga muži: CAKO "B" - PRER 15:00h.
  • 2. liga muži : ČELA "B" - VSET 09:30h.
  • 2. liga muži : HLAV - HRAD 10:00h.
  • 2. liga muži : DYNI - LIKV 10:00h.
  • 2. liga muži : ZDAR - HOLU 14:00h.
  • 2. liga muži : ZBEC - IVAN 14:00h.
  • 1. liga ženy: BRVE - VRSO 09:00h.
  • 1. liga ženy: NYMB - ČELA 10:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - CAKO 10:00h.
  • 1. liga ženy: LITO - CBRO 10:00h.
  • 1. liga ženy: CAKO - UTEB 15:00h.
  • 1. liga ženy: BRVE - PANK 15:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - LITO 15:00h.
13
  • 2. liga muži : DYCB - SLAN 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PROS - HOLI 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": DYCB - CHAB 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - NKMO 13:00h.
  • 2. liga muži : PANK - CHAB 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - CBRO 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - LIKV 14:00h.
14
15
16
17
18
  • 1. liga muži: CAKO "B" - STAR 15:30h.
19
  • Extraliga mužů: CAKO "A" - SACU 10:00h.
  • Extraliga mužů: LIKV - CBRO 14:00h.
  • Extraliga mužů: VSET - ČELA "A" 14:30h.
  • Extraliga mužů: NKMO - DYCB "A" 15:00h.
  • 1. liga muži: NKMO - CAKO "B" 10:00h.
  • 1. liga muži: ZATE - ZRUC 14:00h.
  • 1. liga muži: HORA - PROS 15:00h.
  • 2. liga muži : VSET - ZDAR 09:00h.
  • 2. liga muži : DYNI - DYCB 10:00h.
  • 2. liga muži : HOLI - ZBEC 14:00h.
  • 2. liga muži : HRAD - SLAN 14:00h.
  • 1. liga ženy: PANK - UTEB 10:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - PANK 15:00h.
20
  • 1. liga muži: STAR - PRER 13:00h.
  • 2. liga muži : CHAB - LIKV 10:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PROS - VSET 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": DYCB - LIKV 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - HOLI 13:00h.
  • 2. liga muži : HOLU - ČELA "B" 14:00h.
  • 2. liga muži : PANK - HLAV 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - CBRO 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CHAB - RADO 14:00h.
  • 1. liga ženy: ČELA - NYMB 09:00h.
  • 1. liga ženy: CAKO - LITO 10:00h.
  • 1. liga ženy: LITO - CAKO 15:00h.
  • 1. liga ženy: CBRO - NYMB 15:00h.
  • 1. liga ženy: ČELA - VRSO 15:00h.
21
22
23
24
25
26
  • Extraliga mužů: DYCB "A" - VSET 14:00h.
  • Extraliga mužů: SACU - LIKV 14:00h.
  • Extraliga mužů: CBRO - CAKO "A" 15:00h.
  • 1. liga muži: ZRUC - PRER 14:00h.
  • 1. liga muži: ZATE - STAR 14:00h.
  • 1. liga muži: PROS - NKMO 14:00h.
  • 1. liga muži: HORA - CAKO "B" 15:00h.
  • 2. liga muži : ČELA "B" - ZBEC 09:30h.
  • 2. liga muži : SLAN - LIKV 10:00h.
  • 2. liga muži : HLAV - DYCB 10:00h.
  • 2. liga muži : HRAD - CHAB 14:00h.
  • 2. liga muži : VSET - IVAN 14:00h.
  • 1. liga ženy: NYMB - LITO 09:00h.
  • 1. liga ženy: BRVE - UTEB 10:00h.
  • 1. liga ženy: LITO - NYMB 14:00h.
  • 1. liga ženy: UTEB - BRVE 15:00h.
27
  • 1. liga muži: HORA - PRER 14:30h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - CHAB 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - ZBEC 12:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBRO - DYCB 14:00h.
  • 2. liga muži : HOLU - HOLI 14:00h.
  • 2. liga muži : PANK - DYNI 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - NKMO 14:00h.
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - SACU 14:00h.
  • 1. liga ženy: VRSO - CBRO 09:00h.
  • 1. liga ženy: ČELA - CAKO 10:00h.
  • 1. liga ženy: ČELA - PANK 15:00h.
  • 1. liga ženy: CAKO - CBRO 15:00h.
28
29
30
31
Nohejbal na TVCOM.cz

Aktuálně není k dispozici žádné video.