Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
  • Akce: MČR dorostenců jednotlivci - Informace
  • Extraliga mužů: ČELA "A" - NKMO 6:3
  • 2. liga muži "B": ČELA "B" - HOLU 6:1
1
2
3
4
  • 1. liga muži: STAR - CAKO "B" 6:4
5
  • Extraliga mužů: SACU - CBRO 2:6
  • Extraliga mužů: DYCB "A" - ČELA "A" 6:0
  • Extraliga mužů: VSET - LIKV 6:2
  • Extraliga mužů: NKMO - CAKO "A" 4:6
  • 1. liga muži: NKMO - ZRUC 0:6
  • 1. liga muži: ZATE - CAKO "B" 6:2
  • 1. liga muži: PROS - PRER 6:2
  • 1. liga muži: HORA - STAR 5:5
  • 2. liga muži "B": VSET - HOLI 2:6
  • 2. liga muži "A": DYNI - HRAD 6:4
  • 2. liga muži "A": HLAV - LIKV 6:4
  • 2. liga muži "A": PANK - SLAN 3:6
  • 2. liga muži "B": ZDAR - ZBEC 5:5
  • 2. liga muži "B": HOLU - IVAN 6:0
  • 1. liga ženy: BRVE - ČELA 3:6
  • 1. liga ženy: PANK - NYMB 0:6
  • 1. liga ženy: BRVE - NYMB 6:0
  • 1. liga ženy: PANK - ČELA 0:6
6
  • Extraliga mužů: LIKV - NKMO 5:5
  • Extraliga mužů: ČELA "A" - SACU 6:4
  • Extraliga mužů: VSET - CAKO "A" 6:2
  • Extraliga mužů: CBRO - DYCB "A" 6:2
  • 1. liga muži: PROS - ZRUC 6:3
  • 1. liga muži: PRER - NKMO 6:3
  • 1. liga muži: HORA - ZATE 1:6
  • 2. liga muži "B": ČELA "B" - ZDAR 6:3
  • 2. liga muži "A": SLAN - DYNI 6:3
  • 2. liga muži "A": LIKV - PANK 6:4
  • 2. liga muži "A": DYCB - HRAD 6:3
  • 2. liga muži "B": IVAN - HOLI 1:6
  • 2. liga muži "B": HOLU - VSET 2:6
  • 1. liga ženy: VRSO - LITO 6:1
  • 1. liga ženy: LITO - VRSO 0:6
7
  • 2. liga muži "B": ČELA "B" - IVAN 6:2
  • 2. liga muži "A": CHAB - HLAV 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": DYCB - SACU 5:2
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": NKMO - VSET 2:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - RADO 2:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - PROS 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CHAB - CBRO 2:5
8
9
10
  • 1. liga ženy: VRSO - CAKO 6:2
11
12
  • Extraliga mužů: CAKO "A" - LIKV 6:4
  • Extraliga mužů: ČELA "A" - CBRO 6:0
  • Extraliga mužů: NKMO - VSET 5:5
  • Extraliga mužů: DYCB "A" - SACU 6:2
  • 1. liga muži: NKMO - STAR 3:6
  • 1. liga muži: ZRUC - HORA 3:6
  • 1. liga muži: ZATE - PROS 6:1
  • 1. liga muži: CAKO "B" - PRER 6:1
  • 2. liga muži "B": ČELA "B" - VSET 6:3
  • 2. liga muži "A": HLAV - HRAD 6:2
  • 2. liga muži "A": DYNI - LIKV 3:6
  • 2. liga muži "B": ZDAR - HOLU 5:5
  • 2. liga muži "B": ZBEC - IVAN 6:3
  • 1. liga ženy: BRVE - VRSO 5:5
  • 1. liga ženy: NYMB - ČELA 0:6
  • 1. liga ženy: UTEB - CAKO 5:5
  • 1. liga ženy: LITO - CBRO 1:6
  • 1. liga ženy: CAKO - UTEB 4:6
  • 1. liga ženy: BRVE - PANK 6:0
  • 1. liga ženy: CBRO - LITO 6:0
13
  • 2. liga muži "A": DYCB - SLAN 6:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": DYCB - CHAB 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PROS - HOLI 2:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - NKMO 6:1
  • 2. liga muži "A": PANK - CHAB 6:2
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - CBRO 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - LIKV 6:1
14
15
16
17
18
  • 1. liga muži: CAKO "B" - STAR 6:2
19
  • Extraliga mužů: CAKO "A" - SACU 6:0
  • Extraliga mužů: LIKV - CBRO 6:2
  • Extraliga mužů: VSET - ČELA "A" 5:5
  • Extraliga mužů: NKMO - DYCB "A" 6:2
  • 1. liga muži: NKMO - CAKO "B" 5:5
  • 1. liga muži: ZATE - ZRUC 6:4
  • 1. liga muži: HORA - PROS 6:3
  • 2. liga muži "B": VSET - ZDAR 6:2
  • 2. liga muži "A": DYNI - DYCB 6:2
  • 2. liga muži "B": HOLI - ZBEC 6:1
  • 2. liga muži "A": HRAD - SLAN 5:5
  • 1. liga ženy: PANK - UTEB 2:6
  • 1. liga ženy: UTEB - PANK 6:2
20
  • 1. liga muži: STAR - PRER 6:0
  • 2. liga muži "A": CHAB - LIKV 5:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": DYCB - LIKV 7:0
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": PROS - VSET 3:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": ZBEC - HOLI 5:2
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CHAB - RADO 3:4
  • 2. liga muži "B": HOLU - ČELA "B" 6:4
  • 2. liga muži "A": PANK - HLAV 6:4
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": SACU - CBRO 0:7
  • 1. liga ženy: ČELA - NYMB 6:1
  • 1. liga ženy: CAKO - LITO 6:2
  • 1. liga ženy: ČELA - VRSO 1:6
  • 1. liga ženy: LITO - CAKO 1:6
  • 1. liga ženy: CBRO - NYMB 6:0
21
22
23
24
  • 1. liga ženy: VRSO - PANK 6:1
25
26
  • Extraliga mužů: DYCB "A" - VSET 1:6
  • Extraliga mužů: SACU - LIKV 1:6
  • Extraliga mužů: CBRO - CAKO "A" 0:6
  • 1. liga muži: PROS - NKMO 3:6
  • 1. liga muži: ZRUC - PRER 6:1
  • 1. liga muži: ZATE - STAR 6:1
  • 1. liga muži: HORA - CAKO "B" 6:1
  • 2. liga muži "B": VSET - IVAN 6:3
  • 2. liga muži "B": ČELA "B" - ZBEC 6:1
  • 2. liga muži "A": HLAV - DYCB 6:1
  • 2. liga muži "A": SLAN - LIKV 4:6
  • 2. liga muži "A": HRAD - CHAB 2:6
  • 1. liga ženy: NYMB - LITO 6:1
  • 1. liga ženy: BRVE - UTEB 6:3
  • 1. liga ženy: LITO - NYMB 2:6
  • 1. liga ženy: UTEB - BRVE 1:6
27
  • 1. liga muži: HORA - PRER 6:2
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": LIKV - CHAB 1:6
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": VSET - ZBEC 4:3
  • BOTAS Dorostenecká liga "B": HOLI - NKMO 2:5
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": RADO - SACU 6:1
  • BOTAS Dorostenecká liga "A": CBRO - DYCB 5:2
  • 2. liga muži "B": HOLU - HOLI 1:6
  • 2. liga muži "A": PANK - DYNI 6:2
  • 1. liga ženy: VRSO - CBRO 2:6
  • 1. liga ženy: ČELA - CAKO 6:2
  • 1. liga ženy: ČELA - PANK 6:0
  • 1. liga ženy: CAKO - CBRO 0:6
28
29
30
31